Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zillertal


Przemo_ski

Rekomendowane odpowiedzi

...A na tyle razy ile byliśmy w Mayrhofen (czyli chyba 3: 2001, 2002, 2008) ani razu nie udało nam się zjechać z Ahornu na dół na nartach... zawsze zielono było.

...

Ktoś tu ma sklerozę :eek:

W tym wieku :eek::eek::eek:

A dyplom na ścianie to za co ?

http://winter.mayrhofner-bergbahnen.com/de/100305/100317/view/481/hoehenmeter-fresser_runde_anspruchsvoll.html

pzdr spod samiuśkich Stubaier Alpen

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ma sklerozę :eek:

W tym wieku :eek::eek::eek:

A dyplom na ścianie to za co ?

http://winter.mayrhofner-bergbahnen.com/de/100305/100317/view/481/hoehenmeter-fresser_runde_anspruchsvoll.html

pzdr spod samiuśkich Stubaier Alpen

misal

no tak, o Horbegu chciałem napisać.

trasa z Ahornu całkiem całkiem. Jak chciałem ładnie do kamery pojechać ostatnią stromą ściankę to po trzecim skręcie tak wykotłowałem że resztę ściany w stylu dupoślizgu przejechałem :D

a co do imprezowni to mi o Eis Bar pod Penkenem chodziło :)

pzdr

edit: no nie, ja Ci mówię gdzie masz na imprezę iść a widzę że snowboarderów byś po d**ie skopał chętnie :(

To w Snow Parku się nie pokazuj lepiej :D chyba, że z mocną ekipą :D :D

Edytowane przez salwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... odnoscie SKILINE.CC . Moze ktos mi wytłumaczyc o co w tym chodzi i jak z tego skorzystac...? Z gory dzieki ;)

Jeśli wpiszesz numer skipasa na skiline.cc to zobaczysz obraz tego co robiłeś :)

pokaże z których wyciągów korzystałeś i obliczy jaki zrobiłeś średni przebieg w Km i wysokości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę Ci wierzyć na słowo.:D

Bo jak zacząłem czytać to miałem wrażenie jakbym czytał zapisaną rolkę papieru toaletowego.:P

I stwierdziłem,że ta rolka nigdy się nie skończy.

Wierzę Ci salwer,tylko nie każ mi tego czytać.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko i stare miasto:rolleyes:Lotnisko jest ponoć jedno z najtrudniejszych w Europie dla lotników,może będziesz miał okazję obserwować lądowanie małych samolotów pasażerskich:)Muzea i inne ciekawe atrakcje masz na stronie/home/miasta:rolleyes:W styczniu chyba jakieś mistrzostwa w piłce ręcznej/nie lubię tego sportu,ale chyba Europy/:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego ile masz czasu :rolleyes:

  • Maria Theresen Strasse z jarmarkiem świątecznym i okolicznymi uliczkami na Starówce
  • Na północnym końcu Maria Theresen Str. Golden Dach
  • Skocznia Bergisel - restauracji na górze nie polecam, ale kawę można wypić
  • Jeżeli kolejka na Nordkette będzie chodziła to na pewno tam pojechać i zobaczyć Innsbruck i dolinę Inn z góry. Stamtąd jest także piękny widok na Most Europa.

Auto spokojnie możesz zostawić na jednym z parkingów podziemnych. Od poniedziałku do soboty pierwsza godzina parkowania gratis :)

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego ile masz czasu :rolleyes:

  • Maria Theresen Strasse z jarmarkiem świątecznym i okolicznymi uliczkami na Starówce
  • Na północnym końcu Maria Theresen Str. Golden Dach
  • Skocznia Bergisel - restauracji na górze nie polecam, ale kawę można wypić
  • Jeżeli kolejka na Nordkette będzie chodziła to na pewno tam pojechać i zobaczyć Innsbruck i dolinę Inn z góry. Stamtąd jest także piękny widok na Most Europa.

Jeśli tak dokładnie to jeszcze wrzucę;):P

-zamek Hofburg?XV,XVIIIw/

-zamek Ottoburg/fragment z XIII w/

-rezydencja Goldenenes Dachl/xv,xvi w/

-ratusz

-kościół dworski z gotycko-renesensasowym nagrobkiem cesarza MaksymilianaI

-na przedmieściu Wilten opactwo z kościołem

.... i tak dalej,,,zobacz Sam http://www.po40.pl/index.php?id=744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;) Mam nadzieje, ze to juz ostatnie pytanie zadane przed wyjazdem do Doliny (11.12.09) ;) W drodze powrotniej z Dolniny z racji tego ze jest niedaleko chcialbym zajechac do Innsbruck'u. Co moglibyscie polecic mi tam do odwiedzenie, gdzie podjechac i co zobaczyc...??? Z góry dzieki ;)

Z racji tego, ze również niedaleko chyba bardziej wart odwiedzenia jest Salzburg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mastercardem zaplace tam za skipass??Ostatnio dawalem gotówke.W sklepach glównie chcieli maestro.jak jest teraz??

Tego nie wie nikt.:eek:

Chaos i spustoszenie panuje w tymże temacie.

Ja płacę zazwyczaj kredytówką Visa i nigdy nigdzie nie miałem problemu.

Ale "cash" trzeba mieć przy sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...