Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lodówka ?


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wam o tym powiedzieć...

Witam ;) pewien czas temu pojawił sie na forum pewien wątek... mowiący o pewnym drażliwym temacie. Temat ten powraca jak bumerang.

Dziś prawie cały dzien byłem na forum od 14:confused: zauważyłem pewną prawidłowość która kole w oczy, niemal co drugi post jest autorstwa DarekLewandowski. Dobrze, wiem czas oczekiwania na pierwsze jazdy po sniegu sprawia że już na tej koncówce wszyscy tryskaja energią, werwą i zapałem i nie wiedza co z tym zrobic, ale czy to naprawde jest normalne ? Sprawdziłęm dziś Darek napisał 25 postów... sporo z taką średnia w 3 miesiące napisałby tyle co ja od kąd tu jestem. I naprawde nie miał bym nic przeciwko gdyby to były posty typowo na temat pisane tam gdzie trzeba i odpowiedniej ilości sztuk. Powiedzcie mi jaki jest sens pisania 2 postów w odstępie 2 minut jeden pod drugim, statysyka ? przecież to ponoć nie ważne. Na wakacjach wystąpiłęm w roli obserwatora (taak bałęm sie o swoją lodówke;)) teraz postanowiłem nieco ten problem przypomnieć (pokazać?)...

Piszmy ja może też zaczne :D ale bez przesady ;)

pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, pocieszę Ciebie ;)

Lewy wyjeżdża dzisiaj do Stubai'u i nie bierze laptopa :D

Ze mną nie będziesz miał tyle szczęścia :eek:

pzdr

misal

Ale zawsze pozostaje jeszcze internet w hotelu lub kawiarenka internetowa :D

Darek piiiiiiiszszszsz:D

PS A propos Pozdrowienia z IC ... da się? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam,że Lewy pisze posty merytorycznie.

Nie widzę więc problemu.

Kiedy ja coś nabazgrzę i po chwili widzę ,że już w czterech wątkach coś tam "popełniłem" to sam mam takie odczucie na swój temat jak Homar np.na temat Darka.

Rozumiem więc co ma na myśli Homar.

Nie wydaje mi się to jednak dużym problemem.

Zdarzają się nam posty typu:

-"spadłem z krzesła"

-"leżę i kwiczę

- :D:D:D

- :mad:

...te uznałbym za mało merytoryczne,choć nie zawsze są bez uzasadnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisać , czy nie pisać , oto jest pytanie :confused:

ja tam wolę jak ludzie piszą , bo przynajmniej jest o czym czytać:)

Są jednak pewne jednostki , którym aktywność na forum myli się z prowadzeniem własnego bloga:rolleyes:

Ale Lewego oczywiście nie zaliczam do tych "pisarzy":D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar,

ale SB, mihumor i Bobic wcale od nie są gorsi ... :cool:

Chodzi Ci o ilość postów, czy o ich merytorykę?

Jacku i jedno i drugie :) Dajmy na to wiadomość może być pomocna (dobra merytorycznie) ale przecież jest cos takiego jak edytuj i jak chcemy cos dopisać to można jej użyć a nie pisać drugiej (pod spodem nie było nowej) :)

Czasami robienie z forum czatu też nie jest na miejscu.

Nie chce żadnych kłótni chciałem tylko to zauważyć. Sławek i Robert mimo wszystko odstają od Darka odstawać od reszty w tym momencie jest zjawisko pozytywne ;)

Może na tym zakonczmy w takim razie.

Odemnie też spokój bedziecie mieli, dzis wieczorem wyjeżdżam na tuxa :cool::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Marcin, pocieszę Ciebie ;)

Lewy wyjeżdża dzisiaj do Stubai'u i nie bierze laptopa :D

_________________

]

To trochę odpoczeliście;):DCzasami mam kłopoty z tą edycją i wtedy w poście pisałem o tym/dlatego poleciały dwa,była to dalsza część odpowiedzi:cool:/

A tutaj jak w temacie;):Dhttp://www.inwestycje.pl/lifestyle/_narciarstwo_w_lodowce;49875;0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar, nie licz na to ze forum bedzie bardziej merytoryczne, wystarczy zobaczyc ktore watki maja najwieksze powodzenie i na pewnno nie sa to te merytoryczne. A jezelic ktos bedzie walil 100 postow dziennie to co za problem i osiegnie 50 zielonych kamyczkow, no to niech sobie ma :D

Tu moze pisac kazdy w dodatku to co zechce, znalezc mozna tu setki interesujacych informacji ale tez i setki bzdurnych porad i niedorzecznosci. Taka jest specyfika, nie ma cenzury i weryfikacji merytorycznej no i oczywiscie wiele punktow widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar, nie licz na to ze forum bedzie bardziej merytoryczne, wystarczy zobaczyc ktore watki maja najwieksze powodzenie i na pewnno nie sa to te merytoryczne. A jezelic ktos bedzie walil 100 postow dziennie to co za problem i osiegnie 50 zielonych kamyczkow, no to niech sobie ma :D

Tu moze pisac kazdy w dodatku to co zechce, znalezc mozna tu setki interesujacych informacji ale tez i setki bzdurnych porad i niedorzecznosci. Taka jest specyfika, nie ma cenzury i weryfikacji merytorycznej no i oczywiscie wiele punktow widzenia.

Zgadzam się.. tylko że nigdzie nie napisałem że Darek czy ktokolwiek inny ma przestać pisać :/ a chyba tak to odczytałeś, chodziło mi tylko i wyłącznie żeby ten problem (może nie problem) pokazać może ktoś sie zastanowi co z tego wynika i bedzie pisał z pomysłem.

Homek dopiero teraz zauważyłem masz awatara , no młodzieńcze nie pamiętasz jak posty z pod Twojego pióra wychodziły jak z karabinu maszynowego? Niestety jesteśmy w wolnym kraju i jest WOLNOŚĆ SŁOWA.

Masz racje dlatego wyraziłem swoje zdanie. Poza tym wydaje mi sie że każdy miał okres wzmożonej aktywnosci ale może u nikogo nie trwał tak długo albo nie zaczął sie tak szybko. Napisałem co o tym sadziłem - TYLE w tym temacie, bo zaraz znowu przestaniecie pisać i powiedzie że przezemnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko uważam że facet jest nieżle wku...ny,bo ten deszcz i 12 stopni na plusie mnie już powoli zaczynają dołować....ale odrazu się podpalać,przeciez to jeszcze cieplej:D:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...