Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austriacy szykują się do sezonu zimowego


Rekomendowane odpowiedzi

Co do filmiku, to ma dużo wejść na YouTube - ponad 10.000 chyba przez jeden dzionek. Całkiem przyjemnie się tego słucha i ogląda.

To chyba z powodu niedosytu muzycznego w wersji niemieckojęzycznej u nas w kraju, ja osobiście również bardzo lubię:).

Właśnie wczoraj mój młody pilnie i z uporem maniaka poszukiwał w domu płyty którą lata temu przywiozłem z Zillaetal i znalazł: "Anton aus Tirol":

aa_026small_433440.jpg

Cała płyta utworów w języku niemieckim, oprócz tytułowego utworu o Antonie z Tyrolu można tam znaleźć kawałek pod tytułem "Liebe, S E X & Katastrofen":D

Tytułowy szlagier:

RRe3gLoE0wU

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego czasu poszli mocno do przodu:D:D:D

Brahms w przeciwieństwie do tego jest jednak dużo trudniejszy i mniej "bije" w ucho. Z Niemców dużo bardziej wolę Bacha - to w zasadzie mój Bóg muzyczny - zwłaszcza to, nikt na razie nic lepszego nie napisał:

i drugi fragmencik - lepszy:

Ale do tej pisenki zimowej bliższy jest Rammstein:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich verstehe nicht,:eek::eek::eek:

Ale spiewajom piknie

To idzie mniej więcej tak:

Nie jesteśmy najwięksi, nie leżymy nad morzem,ale mamy swoją szansę i z niej nie zrezygnujemy.

Nie jesteśmy najliczniejsi, to od dawna wiadomo,ale mamy swe marzenia i je urzeczywistniamy.

To my, to więcej niż tylko zabawa, dajemy z siebie wszystko, walczymy aby osiągnąć cel, ze wszystkich sił, osiągniemy go,jesteśmy zwycięzcami, to my!

Idziemy wyżej, szybciej, dalej niż inni i gdy już nikt w to nie wiezry, strzelamy gola!

Trenujemy setki godzin dla paru setnych sekundy - stać na podium to lepsze niż święto!

To my, to więcej niż tylko zabawa, dajemy z siebie wszystko, walczymy aby osiągnąć cel, ze wszystkich sił, osiągniemy go,jesteśmy zwycięzcami, to my!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry najnowszy utwór Rammsteina oto on http://patrz.pl/mp3/rammstein-pussy-audio , polecam teledysk:D

PS. tylko dla doroslych!!!!

Słyszałem już ten kawałek, a co do teledysku to mozna sobie wyobrazić co nieco bo tekst komentuje zjawisko *** turystyku. Dla mnie Rammstain to głównie ich pierwsza płyta gdy jeszcze grali bez tej całej pogłosowej elektroniki, to była prawdziwa niemiecka masakra gitarą elektryczną:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie sportowcy nagrali teledysk - z alpejczyków: Gorgl, Walchhofer, Pranger, skoczkowie i inni.

Zebrali chyba wszystkich swoich znaczących sportowców.

http://www.youtube.com/user/TEAMROTWEISSROT

http://www.teamrotweissrot.at/

Można zobaczyć kto jest kim.:)

Edytowane przez peszkod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego czasu poszli mocno do przodu:D:D:D

Brahms w przeciwieństwie do tego jest jednak dużo trudniejszy i mniej "bije" w ucho. Z Niemców dużo bardziej wolę Bacha - to w zasadzie mój Bóg muzyczny - zwłaszcza to, nikt na razie nic lepszego nie napisał:

i drugi fragmencik - lepszy:

Ale do tej pisenki zimowej bliższy jest Rammstein:D:D:D

Skoro sobie wymieniamy preferencje muzyczne przy okazji tego sympatycznego dziela Austriakow, to powiem, że wspaniale fragmenty Bacha zamiesciles. Ja jednakże wolę też Niemca, ale większego Europejczyka Haendla I jego Mesjasza. Generalnie mnie cieszy wymiana poglądów na tematy muzyczne z ludźmi, ktorzy interesują się narciarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haendel też fajny. W pewnym sensie był prekursorem wyjazdow do Londynu za chlebem:D Nie wiem czy widziałeś fajna sztukę "Kolacja na cztery ręce", to taka fikcja opowiadająca o spotkaniu tych kompozytorów, które zresztą nigdy tak naprawdę nie odbyło się. W wersji Teatru Telewizji Bacha grał Gajos a Haendla Wilhelmi - to naprawdę koncert. W teatrze widziałem to z Nowickim i Bińczyckim. Jak pierwszy raz to obejrzałem od razu uzupełniłem swoją płytotekę o Wariacje Goldbergowskie i Muzykę na Wodzie. Fajny cytat z tego teatru to słowa Bacha : "Tak, pańska muzyka mi sie bardzo podoba tylko jest za głośna" - świetnie trafione.

A co do innych Niemców (a zwłaszcza Austryjaków) to jeszcze kilku pierwszoligowych z absolutnego topu jest. - więc wyniki mają nie tylko w narciarstwie:D

A tu jeszcze kilku rockowych niemieckich wyjadaczy:

http://www.youtube.com/watch?v=LRjUEwctmHg&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...