Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Krompachy - Plejsy


ROCH

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem stare wątki, gdzie pojawiły się posty dot. Krompachów.

Niestety nie znalazłem żadnych konkretów. W tym dziale znajdują się opisy różnych słowackich stacji narciarskich, ale o Plejsach ani słowa, dlatego postanowiłem przybliżyć nieco to bardzo ciekawe miejsce.

Po pierwsze nie znajdziecie tam żadnych atrakcji. Nie ma tam źródeł termalnych, ośrodków spa, itd. W pobliżu narciarskiego ośrodka Plejsy znajdują sie jakieś jedne potraviny i tyle. Nie jest to mięjscowość dla tych, którzy lubią się troszke polansować w czasie urlopu :)

Plejsy oferują natomiast śietne warunki do szusowania. Nie ma kolejek, a jeżeli już to tylko w weekendy i są one niewielkie. Trasy naprawdę dobre i nieźle przygotowane.

http://www.slovenskyraj.sk/vylety/plejsy/pl.html

-tutaj macie filmik, na którym w miare dobrze widać trasy.

[YOUTUBE]yhH_a5z7ROU[/YOUTUBE]

Reasumując. Plejsy to ośrodek dla tych, którzy nie potrzebują żadnych atrakcji podczas urlopu, a oddają się bez reszty czerpaniu przyjemności ze śmigania po stokach.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohohoh Roch... a zapomniałeś powiedzieć o ? :D nooo własnie o infrastrukturze ośrodka np; jak szybkie jest krzesło :eek: gdzie można zjeść dobre jedzenie :confused:...

Reasumując jeśli chcecie spedzić swietny weekend wybierzcie sie nieco dalej w wysokie tatry a tamten ośrodek zostawcie tym którzy go znoszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O śnieg pytajcie Homara, on tam jeździ dłużej niż ja.

Fakt, faktem, że krzesła (o których wspomniał Homar) są beznadziejnie wolne i niewygodne, ale mają swój urok ;) Poza tym z krzeseł korzysta się sporadycznie - znacznie lepszym rozwiązaniem są orczyki. Co do jedzenie, to golono z piwem na stoku zdecydowanie odpada. Zestaw obiadowy to čaj + fidorka + hot-dog. A tak na poważnie to szału nie ma, ale przeciętną pizze można zjeść.

Co do filmiku, to rzeczywiście pani średnio czaruje, ale jak na kobiete i tak ładnie :) Poza tym jedgo celem było ukazanie tras w Plejsach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...