Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rękawice: Czy zimowe rękawiczki motocyklowe mogą stanowić tanią opcję zastępczą?


Gość Bode

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pojechaliście, poprostu ktoś tu jest może troche zarozumiały :confused: każdy jest ciekaw co z tego wyjdzie wydaje mi sie, a Lupus ma swoja teorie - należy to zrozumieć. Jednak jakoś mnie rozbawiła ta gadka jego na temat tego co do czego używa... prawdziwy Modern Man ;)

Przepraszam jeśli Cie mój drogi uraziłem ;) tym którzy podłapali idee i zrozumieli żart gratuluje i dziękuje ;)

A teraz wrócmy do tematu...

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, poprostu Lupus ma inne zdanie i tyle. Co do tych rekawiczek dalej, to powiem tak: w narciarskich na motor w zimie bym nie poszedł, ale w motocyklowych na narty z wielką chęcią, czuć, że ręce są bezpieczne!

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że w motocyklowych da się pośmigać na nartach ale jak są ocieplane i na zimę . Dlaczego by nie spróbować jeśli ktoś pojeździ to niech da znać jak wrażenia

Staszku!

Ten wątek jest dokladnie o tym, o zimowych rękawiczkach motocyklowych. Tylko może nas zmylić ze względu na dosyc obszerną dyskusję na temat produktów z opcją jednego zastosowania;)

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku!

Ten wątek jest dokladnie o tym, o zimowych rękawiczkach motocyklowych. Tylko może nas zmylić ze względu na dosyc obszerną dyskusję na temat produktów z opcją jednego zastosowania;)

Ski 4 life

To myślę że jak najbardziej da się na nich pojeździć na nartach i może być nawet cieplej niż w narciarskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost. Moim zdaniem,a wynika ono z doświdczenia, rekawice motocyklowe znacznie róznią się od narciarskich. Są sztywniejsze, uchwyt do manetki jest nieco inny niz do kijków.

Stąd uważam, że mozliwe iż testowanie tego radzju sprzetu ma sens, to jednak prościej jest kupić coś co jest przeznaczone np. do jazdy na nartach.

Jeśli "wątpiący" jeżdżą motocyklem na codzień, to uważam, że wiedzą co robią. Jeśli nie to można skorzystać z sugestii.

Ja mam rękaiwce do różnych sportów. Kaski też.

A jakby ktoś pytał ze złośliwych, to na autostradę mam inne auto a do jazdy w teren z rowerem i z nartami inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

840286543
Właśnie dokładnie tydzień temu zastanawiałem się nad nabyciem takich tylko że w cenie 340zł (może do negocjacji), ostatecznie zdecydowałem się na coś takiego w tych samych kosztach.[ATTACH]919[/ATTACH]Nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem, ale snowlife wydawał mi się jakiś taki bardziej "cywilny" i miększy ;) Dla zaiteresowanych było jeszcze coś takiego [ATTACH]920[/ATTACH]

rekaw.jpg

DSC00363.jpg

rekaw.jpg.bd045f3c5e765b756f3b743f8878092b.jpg

DSC00363.jpg.11e5424a04548f9b12428a5ed116b834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja mogę zdać sprawozdanie z używania dwóch modeli bolida. Dokładnie to carbon XT i bodajże carbon XR.

Na pierwszy rzut oka skóra dobrej jakosci, dobrze wyglądające ochraniacze - zdają się bardzo OK.

Niestety takie nie są. W temperaturze -10 stopni możemy zapomnieć o cieple. Gdy przyświeci słoneczko - ręce spocone. Dotkniemy mokrego śniegu - w srodku mokro. Jednak najgorsze jest to, że one po pewnym czasie zaczynają smierdzieć, przez to ,że nie odprowadzają potu. Ostatnio przy wykręcaniu tyczek nieco się spociłem - rękawice śmierdziały srogo.

Jednym słowem - nie polecam.

Teraz śmigam w reuschach x-calibur i jestem zadowolny. Kupione w makro za stówkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode

No więc tak, mamy za sobą dobrą połowę sezonu więc w wielu warunkach już je testowałem:

Pożądna skóra, w sumie wizualnie nic do nich miec nie mozna. Tanie, dosyć solidne, do -10 ciepłe, na tyczkach raz przyfasoliłem tym carbonikiem ale nie bolało

Niestety są minusy:

-Na końcówkach od szorowania po lodzie niteczka zaczęła puszczać

-Jeśli jest powyżej 0*C to zaczynają przemakać

- -12*C i palce odpadają

Moja ocena 6/10.

Jednak wróce do swoich rękawiczek ze sport station ze względu na komfort ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
No i Bode trzeba było słuchać starszych:D

Wiedziałem, że mi to wypomnisz Lupusie :D Ale zaskoczę Cię! I tak lepiej się sprawowały niż Bolidy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...