Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pudzian vs. Najman


Rekomendowane odpowiedzi

Pudzian! :)

Dlaczego ? Ogladaliscie kiedy kolwiek walki w tej formule (MMA) proponuje poszukać, każdy sie jara tym ze Najman dobrze boksuje. W MMA walka na stojaka trwa 20 sekund a pozniej wszystko rozgrywa sie w parterze, a tutaj przewage ma Mariuszek i to wydaje mi sie nie bagatelną, jeśli naprawde trenował karate i umie dobre kicki to szybko położy kolege a pozniej :D duszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie To Troche Słaby Sport.....no Wlasnie Czy To Sport Czy Bandziorstwo ładnie Podane .???

Jakie Jest Wasze Zdanie ??

widać że bladego pojęcia nie masz o tym sporcie tak się wypowiadając......

bandziorstwo?? a gdzie oni mają karabiny i te swoje grupy przestępcze?? zastanow sie troche bo aż mi sie coś dzieje jak słysze takie wpisy...

MMA chyba najbardziej przekrojowa mieszanina sztuk walk, tutaj trzeba być zawodnikiem kompletnym parter i stójka rzuty i punch-e, wiele elementow walki w jednym wymagające przekrojowej znajomosci sztuk walki- widowiskowe i co ważne mało kontuzjogenne- w przeciwieństwie do boxu..

mozna by tak dużo wg mnie to bardzo dobry sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE o taakie bandziorstwo mi chodzilo tylko o styl udowadniania wyzszosci faceta nad facetem bo siłowa (patrz brutalna ) w mojej ocenie slabo sie broni , zawsze mnie uczono że sztuki walki winno sie wykorzystywac w samoobronie lub szlachetnej rywalizacji

Ktos wczesniej pisał ze Pudziano jest nafaszerowany sterydami jak kaszanka kasza a to ni cholera nie idzie w parze zs szlachetna rywalizacja .

Nie masz wrazenia że to ni sport ni sztuki walki tylko zwykly biznes.....

Edytowane przez jaca72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no napewno nie zawodnik bo wywodzi sie z innej dyscypliny i nigdy nie walczył, co do samego MMA no jaca niestety w tym sporcie walczą ludzie ktorzy mają jaja i to lubią ci co mowia ze to do du... albo tego po prostu nie lubią - bo tak mozna nikomu nie mozna zabronić, albo brakuje im po prostu 2 kulek w jajkach- tobie moze nie brakuje ale widać ze tego nie lubisz- ja lubie takie "coś" bo wiem o co w tym chodzi jak pooglądasz poćwiczysz sprobujesz zmienisz zdanie:) no ale czekamy co się za chwile stanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...