Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pudzian vs. Najman


Rekomendowane odpowiedzi

pudzian podczas tej walki miał normalnie ogień w oczach chcę widzieć jego następne walki ciekawe czy będą tak samo krótkie:eek:

niebędą bo w przeciwieństwie do Najmana inni zawodnicy tej formuły wiedzą jak sie bić i napewno by się tak nie dali:), dobry zawodnik mma jeszcze na dzien dzisiejszy nie dał by szans pudzianowi ktorego by zmiażdzył ale jak Mariusz potrenuje to moze być groźnym zawodnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, jak przypuszczałem :)

Szybki szpil to był :)

Jako uzupełnienie powiem Wam,że Pudzian trenował karate i boks przez wiele lat. Było to widać bez wątpienia przy tych 4 low-kickach, które sprzedał wczoraj Najmanowi. Wszystkie 4 idealnie 10cm nad kolano, dokładnie w to samo miejsce. Zrzucił 20kg i zwiększył szybkość. Radzę pooglądać filmiki z treningów Pudziana. Na jednym ze sparingów uwalniając się z dźwigni wyrwał kolesiowi (który mu tę dźwignię założył) rękę w stawie barkowym...

i co powiecie? :D

Myslę, ze Pudzian jest gotowy, zeby walczyć z zawodnikami z pierwszej 15 światowego MMA.

Za rok, półtora będzie się mógł mierzyć z takimi zawodnikami jak silva

wanderlei-silva-2.jpg,

jak minotauro

211696-minotauro_large.jpg

czy nawet cro cop

cro-cop-splits.jpg

Myślę, że z Crocopem miałby najtrudniej, bo jest niesamowicie rozciągnięty i taki mięśniaków załatwia kopnięciem w głowę.

No ale jak się Pudzian przetrze, to wreszcie przyjdzie czas na ... Fedora Emelianenko. Koleś nie wygląda na zabójcę (brzuszek, itd.)

fedor-emelianenko.jpg

ale dla Tych którzy nie chcą dac wiary, ze Pudzian mógłby mieć z nim poważne problemy mam coś specjalnego...

Osiągnięcia:

Mieszane sztuki walki:

2008-obecny: Mistrz World Alliance of Mixed Martial Arts (WAMMA) w wadze ciężkiej

2004: Pride Grand Prix Heavyweight Tournament – 1. miejsce

2003-2007: Mistrz Pride FC w wadze ciężkiej

2002: Rings Kings of Kings Tournament – 1. miejsce

2001: Rings World Class Tournament – 1. miejsce w wadze ciężkiej

Sambo bojowe:

2009: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce w kat. +100 kg

2008: Mistrzostwa Świata – 3. miejsce w kat. open

2008: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce w kat. +100 kg

2007: Mistrzostwa Świata – 1. miejsce w kat. open

2007: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce

2006: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce

2005: Mistrzostwa Świata – 1. miejsce w wadze ciężkiej

2005: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce w kat. +100 kg

2002: Mistrzostwa Świata – 1. miejsce w kat. open

2002: Mistrzostwa Świata – 1. miejsce w wadze ciężkiej

2002: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce

2000: Mistrzostwa Rosji – 3. miejsce

1998: Mistrzostwa Rosyjskich Sił Zbrojnych – 1. miejsce w wadze ciężkiej

1998: Mistrzostwa Rosyjskich Sił Zbrojnych – 2. miejsce w kat. open

1998: Mistrzostwa Rosji – 3. miejsce

1997: Mistrzostwa Europy – 1. miejsce

1997: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce

Judo:

1998: Mistrzostwa Rosji – 3. miejsce w kat. open

1997: Mistrzostwa Rosji – 1. miejsce w kat. +100 kg

Bilans walk MMA:

31 zwycięstw (8 przez KO/TKO, 16 przez poddanie, 7 przez decyzję) – 1 porażka – 0 remisów – 1 no contest)

Chciałbym dodać, że przegrał walkę przez nokaut techniczny w 17 sekundzie. Rozcięty łuk brwiowy krwawił na tyle mocno, że walka nie mogła być kontynuowana (zabraniał tego regulamin federacji).

No i jeszcze filmik, żebyście mogli zobaczyć, o kim w ogóle jest mowa :D

http://www.youtube.com/watch?v=oDw3tUuoLpM

Edytowane przez ROCH
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i po wszystkim prawda że PUDZIAN MA POTENCJAŁ ale wczoraj był MEGA POWER ale techniki to ja tam nie widziałem (widac za mało potu jeszcze na sali wylał i worki poobijał).

"A CO DO MOICH KULEK TO PARE LAT TEMU KOZACZYŁY OSTRO ALE Z WIEKIEM SIE USTATKOWAŁY......."

MY TU GADU GADU A ZA OKNEM ZIMA SIE ROBI NA BOK PUDZIANY I INNE SPORTSMENY BO NARTOWANIE CZAS ZACZĄĆ!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zocha co z tego ze jest silny jak w parterze byli by tacy co by go dojechali

Roch ale teraz pojechales:D oni by go jak narazie zabili:D za wysokie progi jak narazie nie popadajcie w niewiadomo jaki zachwyt Pudzian narazie nie ma szans z czolowka swiatowego mma !! co to za bajki !! ludu:) a fedor by z niego gulasz zrobil:)

jak narazie spokojnie spokojnie dajmy mu trenować niech powoli sie pnie w drabince a nie od razu na dużą wode- Ci ludzie moga być lżejsi od niego ale maja zdecydowanie więcej pojęcia o tym sporcie od niego i tutaj siła nie wygra ze sprytem doświadczeinem i techniką czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fedor owszem :D

Cro cop czy silva też :)

Ale myślę, ze mógłby się przecierać z ludźmi zakrawającymi o pierwsza 15 :)

No nie powiesz mi, ze butterbeana by nie zabił :D

Yoshihisa Yamamoto mógłby być dla niego przeciwnikiem, może bob sapp za czas jakiś. A później to już ci lepsi zawodnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, Pudzian miał jakieś obuwie ,bądż coś na stopach , a Najman nie przy takich mocnych kopach zadający pewnie też odczuwa ból. Ciekawi mnie jak to jest ,wolna Polka jak kto chce ?

Poza tym widać potencjał i serce do walki u Pudziana .Myślę ,że wkrótce stanie się on polskim idolem walki ,czego wielu spodziewało się po Gołocie ,a wyszło jak wyszło .

Pozdr.

Edytowane przez 77evers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec to co wczoraj widziałem to dzis chyba ze 5 razy jeszcze obejrzałem

ciekawe na najman dzis moze chodzic bo te low-kicki ja pierdziuuuuuuuu no masakra przeciez od jednego low-kicka to az odleciał ze pudzian musiał dojsc ponowanie a jak sie przerwocił to pudzian niczym młotem z wesolego miasteczka go okladał-ale czy mi zal Najmana/?pewnie by było gdyby tyle nie GĘGAŁ bo przeginał i uwazam ze walka to osobista konfrontacja i Pudzian wyjasnił mu co mu lezy na watrobie.............

dziekuje za UWAGE

ps.sam cwiczyłem kyokushin i pudzian pokazał to co liczyłem ze pokaze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian

Pudzian jest wielki jako strongmen i powinien po zakończeniu kariery w silaczach -zając sie biznesem filmen a napewno stworzeniem rodziny. WALKI MMA - spowodują ze powoli straci popularnośc i szacunek. Jestem trenerem sportów siłowych i tam jest walka z cięzarem ,powiedzmy pokaz sily. KSW sa bardzo brutalne . ciekawsza jest druzna BKS ALUPROF z ANIA BARANSKA czy nasze ukochane narty. Lubie strongmenów ale na KSw patrzyłem tylko z ciekawość .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niby walka to była bijatyka dwóch smyków pod knajpą. Żenada.

to kolego chyba takich bijatyk nigdy nie widziales....

denerwują mnie takie słowa biatyka dwóch smyków, niby bijatyka?? a co ty ekspert jestes?? trenujesz prosze Cie.....

to aż śmieszne jest takie komentarze, bladego pojęcia a każdy znawca, jak małysz skacze każdy jest ekspertem skokow jak kubica to każdy jest rasowym rajdowcem, jak sie pudzian bije to każdy jest znawca mma, ja sie pytam k*** mać ludzie jak sie na czymś nie znam to nie feruje wyroków i nie osądzam bo to naprawde jest śmieszne pisząc ze to nie walka etc.....

jak chcesz brutalność to obejzyj sobie ufc te początkowe gale gdzie nie mieli rękawic i walka trwała krocej niz ta pudziana.

jedyne co moge sie zgodzić ze pudzian musi nad techniką popracować bo prawdziwy fighter z ufc by mu przez te 44 sekundy glowe urwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...