Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobór nart


bartipl

Rekomendowane odpowiedzi

A może tak będzie prościej dla wszystkich? :)

1.Płeć K/M,

2.Wiek,

3.Wzrost,

4.Waga,

5.Jaki masz poziom umiejętności w skali forum,

6.Jak długo jeździsz na nartach,

7.Jakie masz buty/flex,

8.Jakie masz teraz narty/model,

9.Na jakich nartach jeździłeś do tej pory (długość, promień skrętu),

10.Jak lubisz jeździć na nartach,

11.Jak chciałbyś jeździć,

12.Jaki preferujesz promień skrętu,

13.Twoje ulubione trasy.

14.Możliwości finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Płeć Mężczyzna,

2.Wiek 17

3.Wzrost 177

4.Waga 57

5.Jaki masz poziom umiejętności w skali forum: Nie wiem jeżdżę 2 lata ale chcę jeszcze poćwiczyć...

6.Jak długo jeździsz na nartach: 2 lata..

7.Jakie masz buty/flex,: Nie mam butów chciałbym dokupić,

8.Jakie masz teraz narty/model Nie mam

9.Na jakich nartach jeździłeś do tej pory (długość, promień skrętu), Nie wiem na jakiś starszych

10.Jak lubisz jeździć na nartach, : Powoli ale czasami przyspieszyć

11.Jak chciałbyś jeździć: Szybciej i bezpieczniej

12.Jaki preferujesz promień skrętu: Nie mam pojęcie jestem początkujący w tych sprawach

13.Twoje ulubione trasy: Nie za ostre...Dłuższe

14.Możliwości finansowe: Bardzo małe chciałbym jak najmniej wydac około 200zł?? da się?

Najlepiej jakieś linki...na allegro itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.Możliwości finansowe: Bardzo małe chciałbym jak najmniej wydac około 200zł?? da się?

Najlepiej jakieś linki...na allegro itd

Myślę,że to jest przyczyną do nie uzyskania szybkiej porady;):rolleyes:Już mieliśmy przypadek Kolegi,który prawie 4 razy więcej wydał na narty i okazało się,że został oszukany:mad:

Nie ma za 200PLN pięknych i bezpiecznych nart,zaraz inni napiszą,że mają za...;)Masz znajomych,którzy jeźdzą-może oni posiadają już odstawione deski:rolleyes:Ja zawsze oddaję -mam do oddania ,ale 178cm:pMyślę-skup się na zwiększeniu kapitału,a inwestycja będzie pewniejsza i bardziej udana/nawet 400 PLN/:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że to jest przyczyną do nie uzyskania szybkiej porady;):rolleyes:Już mieliśmy przypadek Kolegi,który prawie 4 razy więcej wydał na narty i okazało się,że został oszukany:mad:

Nie ma za 200PLN pięknych i bezpiecznych nart,zaraz inni napiszą,że mają za...;)Masz znajomych,którzy jeźdzą-może oni posiadają już odstawione deski:rolleyes:Ja zawsze oddaję -mam do oddania ,ale 178cm:pMyślę-skup się na zwiększeniu kapitału,a inwestycja będzie pewniejsza i bardziej udana/nawet 400 PLN/:rolleyes:

Kolega tej jesieni kupił Rossignol Bandit B2,dwuletnie za 350 zł.Nartki są jak najbardziej w bdb stanie. :) Są to nartki 50/50 (trasa/poza trasą) i chyba idealny wybór na nasze stoki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

Kolega tej jesieni kupił Rossignol Bandit B2,dwuletnie za 350 zł.Nartki są jak najbardziej w bdb stanie. :) Są to nartki 50/50 (trasa/poza trasą) i chyba idealny wybór na nasze stoki. :rolleyes:

Johny takie okazje to w Erze;),Twój znajomy kupił narty z opisu a nie rzeczywistą markę:pPrzerabialiśmy niedawno temat naszego Kolegi,który poległ na takich transakcjach:pTutaj jak piszesz,nie ma tragedii-ale raczej trudno znaleźć taką okazję:rolleyes:-chyba te Bandit musiały komuś dać popalić,aby sprzedać je za taką sumę:cool:Owszem na a... można wyszukać narty w tych cenach/nawet poniżej 100PLN/,ale poleciś je komuś:P,nie widząć ich stanu faktycznego:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

Johny takie okazje to w Erze;),Twój znajomy kupił narty z opisu a nie rzeczywistą markę:pPrzerabialiśmy niedawno temat naszego Kolegi,który poległ na takich transakcjachTutaj jak piszesz,nie ma tragedii-ale raczej trudno znaleźć taką okazję:rolleyes:-chyba te Bandit musiały komuś dać popalić,aby sprzedać je za taką sumę:cool:Owszem na a... można wyszukać narty w tych cenach/nawet poniżej 100PLN/,ale poleciś je komuś:P,nie widząć ich stanu faktycznego:cool:

:D To prawda,ile są warte dowiemy się już w niedzielę... ;) Jeśli pojedziemy na Skrzyczne,zawsze będzie można zwalić na wystające kamienie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ja sprzedałem SL9 ki w bardzo dobrym stanie za 300 zł, Rossignole Cobry za 200 zł, w Intersporce wiosnaą używki z ich wypożyczalni w naprawdę niezłym stanie np Sl11 za 500 zł ale to była narta dwuletnia, szwagier kupił na Allegro Volkle Allstary (poprzednik Crosstigera) za 400 zł a to już bardzo dobra narta jest więc myślę, że średnią allroundówkę sprzed kilku lat używkę za 200 zł kupi sie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...