Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Docieranie


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

Posty przeniesione stąd:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=9881

--------------------------------------------------------------

Zabawka odebrana przedwczoraj :)

Niestety - stety roboty dowaliło :eek: :), jak to IV kw. w mojej branży. Jeszcze jakby Góra ruszyła, to może bym się zdecydował.

A tak to przygotuję zabawkę do "służby liniowej" :D i nadrobię zaległości :rolleyes:

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Edytowane przez Misal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie testowanie, muszę najpierw dotrzeć - 5k km spokojnej jazdy :eek:

Spokojnie-już dawno to za Ciebie zrobiono;),a co Ty na lawecie do domu przyciągnął to cacko:D

Pewnie zobaczyłeś,że warunki drogowe do d... i po zakopiance ,też nie da się śmignąć,to dzieciaki same wysyłasz;):P

Pozdr.Lewy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią nie każda morda pasuje do Forda:D

Miałem i w zasadzie jeszcze mam Mondeo poprzedniej edycji, bardzo dobre to kombi jest, narty do 165 cm bez problemu przewoziłem w bagażniku bez składania foteli i z zasłonietą roletą. Najwieksza zaleta Mondeo to zawieszenie było. Nowym też jeździłem kilka razy i to naprawdę fajna furka jest, taka nie za duża, nie za mała, w sam raz. Gratulację i życzę milego uzywania. Przy docieraniu auta należy je delikatniej traktować przez pierwsze 1500 km, później coraz bardziej katować a po 5kkm zmienić olej. Silnik odpłaci za takie potraktowanie. Uwagi dotyczą benzyny bo do dizli szacunku nie mam i nie docieram ich bo to rolnicze silniki są i trzeba je katować od razu. Zresztą co tam docierac jak one obrotów nie lubią i zawsze sie jeździ nimi jakby się docierało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym mojndeo nie halo?

Żart.

A poważniej: na składzie domowym dwa takowe jeden po drugim.

Na pierwszym dobrze ponad 200k, drugi (nowy model) niecałe 150k.

Obydwa (niestety) w dizlu. Za to 6 biegow robi swoje.

W pierwszym: dwumasowka, sprzeglo, climatronic + polecam ze szrotu wynalazki zamiast napraw w ASO...

W drugim standardowo juz po wymianie dwumasowki i sprzęgła.

Poza tym: super autka dla potrzebujących kombi w dizlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se chłopaki pogadali :D

Ganz neue Mundek, kombi (z kratką), 2.0 w dizlu.

Zamówiłem tuż przed warszawskim WZF 28.09, odebrałem teraz.

Jak ja robię 40kkm/sezon to przy benzynie na nartki by nie starczyło :D

Jeszcze go tylko trochę dozbroić i może wejść do służby :cool:

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...