Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mini WZF - Nowa Osada


Rekomendowane odpowiedzi

tym razem w pracy:P

dzięku za spotkanie :)

No dobra koniec off topa, teraz konkrety:

Nowe krzesło - szybkie wolne?

Z powodu zwiększonej przepustowości urządzenia - na stoku czorno, gęsto, czy luzik?

Śnieg, kamory, czy sam śnieg, czyli jakie warunki?

Ile to się przy niedzieli stało w kolejce?

Od której czynne?, bo na stronie nie widzę takiej informacji

No i na którą rano byliście tam?:D(nie toleruję śpiochów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra koniec off topa, teraz konkrety:

Nowe krzesło - szybkie wolne?

Z powodu zwiększonej przepustowości urządzenia - na stoku czorno, gęsto, czy luzik?

Śnieg, kamory, czy sam śnieg, czyli jakie warunki?

Ile to się przy niedzieli stało w kolejce?

Od której czynne?, bo na stronie nie widzę takiej informacji

No i na którą rano byliście tam?:D(nie toleruję śpiochów)

1 na stoku średnio kanapa dobrze wyregulowana nie ma tłoku na stoku

2.trzeba pochwalić obsługe za dobrze przygotowanie trasy do godziny 13 super warunki zero kamieni, nawet armatki sypały a i tak warunki były super

3. w kolejce max stało sie jakieś 30 sekund:D

4.czynne od 8

5. ja byłem na parkingu dokladnie 7.55:D od 8 do 9 jazda za free:) wyciągiem wyjechalem jako 2 klient:)

i co ty na to?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie tam wybrać ...... ;)

Ale czy sypanie narciarzom śniegiem z armatek prosto w oczy i nos to taka polska świecka tradycja?? :mad:

Tak polska tradycja to jest chyba że nikomu nie dogodzi, znowu muszę się tu odwołać do filozofii ks. Tischnera:

Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. Co dlo ciebie dobre, to dlo mnie złe. Co dlo mnie dobre, dlo ciebie złe. Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy?

A jak zajedziesz i armaty będą stały nieczynne, a na stoku będą kamory wyłazić, to napiszesz że oszczędzają bo śniegu mało a nie śnieżą, tak?

Nikomu nie dogodzi:mad:

Sprawa prosta: początek zimy, naturalnego śniegu nie ma, mrozu ma być raptem parę dni, więc trzeba wykorzystać każdy możliwy moment na produkcję śniegu żeby przetrwać przez dni odwilży, czy to tak trudno zrozumieć?

Czy taka polska świecka tradycja czepiać się o wszystko:confused:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w całej Europie nie tylko w Polsce.

Nie ma reguły, jednak zwykle armatka sypie obok CZYNNEJ trasy a ratrak napycha gdzie trzeba. Jazda pod fontaną śnieżnego pyłu z armatki to dla mnie katastrofa. (czyszczenie i suszenie gogli jak po upadku).

Faktycznie chyba marudzę, bo to ostatki mrozu . Kto teraz nie nadmucha bedzie miał świeta bez sniegu.

hmm..... SB mnie uprzedził....;)

Gdybym z okna nie widział, że armatki na palenicy wyłaczane są 'równo z fajrantem'... to zgodziłbym się, że mi nikt nie dogodzi... ;) ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji lamersko zapytam, co znaczy WZF ? Wielkie Za... Forum, czy jak

Hmmm, co ja mam Ci odpowiedzieć? Pewnie Cie jeszcze na forum nie było, jak odbył się pierwszy WZF w Szczyrku

1 na stoku średnio kanapa dobrze wyregulowana nie ma tłoku na stoku

2.trzeba pochwalić obsługe za dobrze przygotowanie trasy do godziny 13 super warunki zero kamieni, nawet armatki sypały a i tak warunki były super

3. w kolejce max stało sie jakieś 30 sekund

4.czynne od 8

5. ja byłem na parkingu dokladnie 7.55 od 8 do 9 jazda za free wyciągiem wyjechalem jako 2 klient:)

i co ty na to?:D

No to ja coś tu zepsuję w tej sielance. :eek:

Bugi tego nie może wiedzieć, bo przyjechał wcześnie, ale jak ja przyjechałem, to w kolejce do kasy ludziska czekali ok. godziny!!!

To taka nowa polska tradycja :mad::eek:

IMG_7548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre rozpoczęcie sezonu!Wreszcie jestem i ja. :)Na wstępie dziękuję za WZF i wspólne nartowanie!Mam nadzieje,że moja ekipa nie przeraziła nadmiernie Bugiego... :DAle po koleji...Ekipa długo się zbierała,więc mimo tego,że wcześniej wstałem,za szybko nie dotarliśmy na miejsce.Tutaj trochę samochodów już stało,ale żadnego problemu z parkowaniem.No może jeden... za mały rozpęd i stanęliśmy o metr za nisko.No cóż,czterech chłopa sobie poradzi.Pchamy to auto ale ono posuwa się do przodu o 5 cm na minutę... W końcu coś "załapało" i kolega stanął nawet za głęboko."No dobra,cofnij teraz trochę"i śmiech...Idziemy na stok,oczywiście najpierw do kasy,a tam,ku naszemu zaskoczeniu,powiedziano nam,że na razie jeździmy za darmo,bo jest jakiś problem z systemem.No to zajebioza,niestety łapnęliśmy się tylko na jeden darmowy wyjazd. :oZacząłem wypatrywać Bugiego,ale niestety nie widzę(gapa ze mnie gapa!).Wypatrzyłem jakiegoś gościa w pomarańczowym kasku,ale właściwie z pomarańczowym szerokim pasem na kasku,ale nie pasuje do opisu... Darmocha się skończyła,czas kupić karnet i ... tu się zaczęły schody!Otwarta była tylko jedna kasa,a do tego gość tam zatrudniony,absolutnie nigdy nie powinien się zakładać,że prześcignie żółwia... Zwerbowaliśmy do stania "parapeciarzy" z naszej ekipy,a my udaliśmy się po... hmmm.... sok z gumijagód. :D Wtedy po raz pierwszy mignął mi przed oczami całkowicie pomarańczowy kask!No cóż,wyszliśmy na dwór,a tu podchodzi do mnie Bugi i zaczęło się mini WZF. :)Tu pewne wyjaśnienie - nie dziwcie się,że Bugi nie wspomniał o kasach,bo w ostatniej chwili dołożyliśmy parapeciarzą kolejne zdadanie... :DPo "wzmocnieniu" doczekaliśmy się wreszcie karnetów,więc heja na stok.Muszę przyznać,że ten nawet po południu wyglądał zupełnie przyzwoicie!Nie stwierdziłem jakiś przerośniętych muld,czy totalnego lodowiska - tu jak najbardziej wielki pozytyw!Zwłaszcza przy tak niewielkiej ilości śniegu.Podjeżdżamy do bramek,podchodzimy do wyciągu,a tu gościu z kamerą i aparatami. :D Kto to był,to już wiecie... Przy okazji łyknęliśmy parę naklejek,więc będziemy bardziej rozpoznawalni.W końcu przyszedł czas na Bugiego,musiał jechać,pożegnaliśmy się i pognał na duł :) ,a ja z ekipą ogołociliśmy karnety z punktów i udaliśmy się na... no nie ważne. ;)Znakomity początek sezonu!Przyjemna jazda,wiele niespodzianek i miłe towarzystwo(no i naklejki-wreszcie je mam!).Jeszcze o nowej kanapie;Jak najbardziej fajna i wygodna,ale mogłaby być szybsza.Może tak na początek,takie docieranie?Zdarzają się też wpadki(kwestia regulacji/synchronizacji),raz kanapa podjechała pod nas jak ledwie co puściły nas bramki i podcięła nóżki,innym razem ta ruchoma taśma niemal się skończyła i mogliśmy się nie załapać... :eek:Jeszcze wielki dziękas dla Marcina - dobrze,że mnie przekonałeś!Warto było!

Nowa Osada 1.jpg

Nowa Osada 2.jpg

Nowa Osada 3.jpg

Nowa Osada 4.jpg

Nowa Osada 5.jpg

57da80fc7026b_NowaOsada1.jpg.df95eaf4d77335c0c2081bd19205ae89.jpg

57da80fc7a414_NowaOsada2.jpg.299ae8d97aca2f555169ba87f549d035.jpg

57da80fc7e277_NowaOsada3.jpg.8b23cf7949906c2781a604512077a648.jpg

57da80fc8206c_NowaOsada4.jpg.f0eb6250060b68a362aa2685fe4a354b.jpg

57da80fc8966f_NowaOsada5.jpg.9187467ad2c1122eb2f8d31707861134.jpg

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee niee ekipa mnie nie przerazila wrecz przeciwnie pozytywnie zakreceni kolesie:D

ja tez wam dziekuje za mile spedzona niedziele:) Jackowi za naklejki i spotkanko przy herbatce:)

wiecej nie musze opisywac bo Dżony opisal dokladnie:)

a teraz siedze we wroclawiu i czuje ze chyba bolą mnie uda:P

swoja drogą 60zl za 4h karnet i wiecie co? naprawde jest wart swojej ceny jezeli warunki takie jak byly dzis utrzymaja sie w calym sezonie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...