Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanko. Narty do zawodów i do TV


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj oglądając slalom zauważyłem, że zwycięzca slalomu Rainfried Herbst, trzyma w ręce Blizzardy GSR.[ATTACH]948[/ATTACH]Na początku mnie to trochę zdziwiło, ale po przejrzeniu powtórki zobaczyłem, że slalom jechał oczywiście na SL.[ATTACH]949[/ATTACH]To była szybka zamiana bo zaraz jak zjechał to trzymał już w ręce inne narty. Domyślam się, że chodzi tu o marketing. Sam mam takie GSR i jest to bardziej cywilna odmiana zawodniczych nart gigantowych i pewnie one sprzedają się w większych ilościach, ale jak jechał slalom to mogli mu, chociaż dać SLR. Ciekawi mnie czy są to celowe zabiegi, czy akurat dali mu takie narty, bo akurat były pod ręką.

Blizzard gsr.jpg

Blizzard sl.jpg

57da853a8201a_Blizzardgsr.jpg.28cece0d1f886879e396b9b815149238.jpg

57da853a873cf_Blizzardsl.jpg.35bdde3fcb1c54bee1d7fb1572481c66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,to jest norma.Czysty marketing.Komórek nie kupisz w sklepie,więc po co je wsadzać przez telewizor do oglądających.A tak jak zobaczą, że narty które ''wygrywają'' w PŚ są dostępne w sklepie to zawsze jest większa szansa na podniesienie sprzedaży.

Są również uczciwe firmy które nie muszą udawać, że na zawodach masz jeden model a do TV drugi.:D

Masz umiejętności i kasę to kupujesz co chcesz!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to działa? Wczoraj miałem się okazję przekonać na stoku, gdy skądinąd dobry narciarz na najnowszych Atomach, zapytany przez mojego znajomego co to za narty, odparł z przepewnością ;) siebie: to te co w Pucharze Świata i na Olimpiadzie.:confused:

Czym prędzej posłuchałem i odjechałem:)

Miał rację!

Przecież miały ten sam kolor!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że sie nie pomylili i nie dali mu jakiegos damskiego modelu - tak w ramach parytetu czy też przezwyciężania homofobii:D A tak swoją drogą to ja osobiście patrzę jak Ci goście jeżdżą i tych nart co mają w rękach to ja na nogach mieć nie chce bo gdzie mi do takich tytanów - trzeba znać miejsce w szeregu:D

Ogladałem w austryjackiej telewizji supergigant karkołomny transmitowany ze Stanów co go minimalnie i w pięknym stylu wygrał Janka, później był z nim wywiad - taki po zawodach, oczywiście stał z nartami bo wiadomo, że oni to przecież z nartami to nawet śpią i do toalety chodzą - no i ten Janka to ma przewalone bo on musi chodziś z Atomicami Race DH - chyba ciężkie deski i mało kto je w sklepie kupi - a biedny Carlo musi je taszczyć na wywiad po godzinach i prezentować. Widać, że sponsor nie ma litości dla zawodnika i nie pozwala mu wziąść jakichś slalomek 160 - by się chłop tak nie męczył a reklama jaka produktu popularnego. Tak więc chyba nie ma reguły - no chyba, że w Stanach pod ręką nie mieli żadnych nart by mu podać do prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał rację!

Przecież miały ten sam kolor!:D

Hmmm. Jest prawdopodobna w 95% opcja, ze miał sklepówkę i porównując z grafiką w TV stwierdził że to narta z WC ;również prawdopodobnie w 4,999% miał komórkę, którą załatwił sobie z jakiegos klubu czy z allegro, albo w 0,001% miał nartę z Pucharu Świata.

Taki zabieg ze zmienianiem nart to chleb powszedni. Czasem widać zawodników po DH z np 160cm Supershapem w ręce ;)

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- no i ten Janka to ma przewalone bo on musi chodziś z Atomicami Race DH - chyba ciężkie deski i mało kto je w sklepie kupi - .

racecarver takowe posiada :D w zacnej długości 215 cm :eek:, w sobote jak wrócił z lepszego świata to trochę opowiadał :D jak go nimce na krześle zobaczyły to coś o małyszu szprechały :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racecarver takowe posiada :D w zacnej długości 215 cm :eek:, w sobote jak wrócił z lepszego świata to trochę opowiadał :D jak go nimce na krześle zobaczyły to coś o małyszu szprechały :D:D

Swojego czasu w sklepie w Nowym Sączu były Atomic DH . Siedziały 3 lata az w koncu byly za 400 zł :) Zacne deseczki ojjj zacne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racecarver takowe posiada :D w zacnej długości 215 cm :eek:, w sobote jak wrócił z lepszego świata to trochę opowiadał :D jak go nimce na krześle zobaczyły to coś o małyszu szprechały :D:D

Janka też miał długie, o dobrą głowe go przertastały więc nie ma mowy tu o jakimś podkładaniu szmelcu - przyszegdł na wywiad z deską na której jechał. Z drugiej strony patrząc na jakość transmisji austyjackiej i fachowość komentatorów i pewnie duzej rzeszy widzów ten numer chyba by sie nie sprawdził a Carlo mógłby się ośmieszyć, że ludzi w bambuko robi - no wiec tego nie czyni. Małysz z tego co pamiętam też jakoś nigdy z Elanami SLX czy Fisherami RC4 na podium nie stał co przy gruntownej znajomości skoków wśród naszego narodu mogłoby ośmieszyc Mistrza nawet w środowisku gospodyń domowych:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...