Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Funcarving - dobór nart.


kvass

Rekomendowane odpowiedzi

Na narty max mogłobyć 1200zł. Niestety nowych żadnych RC4 ani Omeglass'ów nie było w sklepie, dlatego wziołem te, na dodatek 2 sprzedawców mi mówiło że nadają się one idealnie do tego stylu... następnym razem będe już wiedział jakie mam wybrać. Dzięki wszystkim za rady i jeszcze raz Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc młody człowieku, moje dzieci mają tyle lat co ty, zaproponowano Ci wiele nart do fun w cenie ok 1200 zł ( slalomówki i trzeba było wybrać) ale jak chciałeś kupić taniej to typowe narty do fun przestały być produkowane przez producentów sprzętu (wymogi fis do wysokości płyty) kilka sezonów temu więc na aledrogo lub w komisach są raczej tanie. Tylko trzeba wiedzieć czego się wymaga od sprzętu.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tanie ... kultowe modele funowe bardzo stoją w cenach ...

Zgadzam się rx fire w tym sezonie kupiłem za 1200 w skirace są z testów za 1400 wiec cenę trzymają w dodatku można dodać że ten model jest już z przed 3 sezonów.

Co do naszego młodego kolegi dalej tkwisz w jakimś błędzie masz te 1200 do dyspozycji to je wykorzystaj na coś z czego będziesz zadowolony i co pozwoli Ci się pobawić a Ty zachowujesz się jakby Ci było szkoda pieniędzy i kupujesz to co jest tanie a masz naprawdę duże pole manewru. Może i te volkle będą lepsze od tych Twoich ale jeśli możesz mieć jeszcze coś lepszego to czemu się ograniczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się rx fire w tym sezonie kupiłem za 1200 w skirace są z testów za 1400 wiec cenę trzymają w dodatku można dodać że ten model jest już z przed 3 sezonów.

kultowe funcarvery to są trochę inne narty :D niż rxfire trzeba by poszukać tak z 10 sezonów do tyłu były takie nordica gpz fun (czarne) atomic betacarv10.11 i podobne :) rtc, radrac fischera plus duża płyta to były narty :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie znam się na takiej historii więc nie chce się na ten temat wypowiadać nie wiem co te narty oferują. Nie chce być też monotematyczny ale proponuje Ci się zastanowić na tą aukcją http://www.allegro.pl/item859661353_fischer_fire_rx_word_cup_rc4.html cena w sumie dobra mieści się w Twoim pułapie a narta do fun'u jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy jeżdżący fun wykopał gdzieś w internecie za 300 czy 350 zł tę: http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=274&id_modelu=318. Stan nart db+.

Jest zachwycony. Przy długości 160 cm r=9 lub 10 m.

Odrobina inwencji i na pewno znajdziesz coś godnego uwagi, niekoniecznie nowego i niekoniecznie za 1200, bo patrząc na Twoje dotychczasowe strzały, chyba nieco przeceniłeś hojność taty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze takie coś:

http://allegro.pl/item861421502_narty_funcarvingowe_fischer_radarc_okazja.html

Słyszałem że radarc to jedne z najlepszych do fun'u ;D

Marcin Ci tam napisał pare modeli :)

ALe taki 10.11 to już go szukam trochę i w dobrym stanie to 6stówek jak nic ...

Volkla tego z linka to daj se spokój.

A radarc jak nie wyklepany to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Volki sobie odpuscic, sa zle?

Fun - dla mnie jest to jezdzenie ostro na krawedzi, dotykajac wyciagnieta reka ziemi, tak zeby byc jak najblizej ziemi całym ciałem

Pozdrawiam :)

tylko pytanie czy tak wogole potrafisz no ale nie będe ocenial bo nie widzialem:)

mowisz ze masz 1200zł mnie aż ręce opadają wydaj te 1200zł na TOPOWĄ SLALOMKE bądz typowego funa- ten radarc jak najbardziej ok:)

to będzie najlepszy pisze to poraz xxxxxx ktorys tam topowa slalomka bądz ten radarc jak już chcesz mieć cos tylko do fun to kup radarc i po problemie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo włóż sobie tą kasę do skarbonki . Jezu ale masz problem ojciec daje ci kasiorę na narty 1200 to ide do sklepu i biorę to co mnie interesuje o ile mieści się w funduszu a jak nie to nic nie kupuje z tego co czytam to sam za bardzo nie wiesz czego chcesz mówisz że interesują cie narty do niby funu a kupujesz coś bodajże dla średnio za awansowanych Najlepiej niech ci tata coś kupi za tą kasę i po problemie bo jak tak dalej pójdzie to do końca zimy nic nie kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...