Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Funcarving - dobór nart.


kvass

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym rośnieciem to jest tak, że przez ostatni rok tylko centymetr urosłem, a co do masy to rok temu ważyłem ~62kg i zaczołem chodzić na siłke, teraz waże ~85-86kg i zamierzam jeszcze masować do 95-97kg...

Więc jednak może lepiej 165? :P Bo waga bardzo szybko rośnie..:) Chyba że kupić używaną 160, a za rok się najwyżej wymieni...;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rośnieciem to jest tak, że przez ostatni rok tylko centymetr urosłem, a co do masy to rok temu ważyłem ~62kg i zaczołem chodzić na siłke, teraz waże ~85-86kg i zamierzam jeszcze masować do 95-97kg...

Więc jednak może lepiej 165? :P Bo waga bardzo szybko rośnie..:) Chyba że kupić używaną 160, a za rok się najwyżej wymieni...;D

jak czytam takie podejscie do kulturystyki to mi sie cos robi:P masz jeszcze czas dopiero 16 lat wiec spokojnie chopaku:D powiedz co brałes bo jak w rok zrobiłeś 20 kg mięcha to jesteś mistrz :eek::eek: :D sory ale mi sie smiac chce:D:D

ale co do nart to kup te 160 i będziesz miał spokoj na dłuzej i będzie git:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie brałem tylko po 1 dieta + trening, po 2 ponoć genetyke mam dobrą :P

A Ty ćwiczysz? :P

Jak chcesz to moge Ci dać linka do dziennik treningowego na SFD, albo do konta no YouTube, jest tam kilka filmików. Pozdro :)

Ps. Zapomniałbym, postaram się kupić te 160cm.

dobra dobra;] takie rzeczy tylko w erze:D cwicze cwicze zdecydowanie dluzej i mam większe pojęcie :) wiec mnie w maliny nie wpuścisz:D

kończąc offa kup 160 ja tez mam 183 i jeździ mi się dobrze i z kijkami i bez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diete masz? :P Jaki trening? :P I pochwal się wymiaram ;D

http://img163.imageshack.us/img163/5394/76552965.jpg

tu przykładowa moja fota ^^

Pzdr.

chyba ci się fora pomyliły to nie jest forum kulturystyczne tylko narciarskie

A jak widzę dziecko na siłowni wsuwające białka i różne tam odżywki na przyrost masy to mi się śmiać chce poczekaj aż będziesz starszy i zobaczysz jak będzie ze zdrowiem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie wkurza, że starsz osoby które chodzom na siłownie itd. myślą, że jak ktoś jest młodszy to niemoże nic osiągnąć, zawsze będzie słabszy itd. Tak samo z tym funcarvingiem, to że się nie znam na nartach to nieznaczy że nie umie coś tam jeździć...

Pozdro:):)

e: ze zdrowiem wszystko ok, jeszcze nigdy nie brałem żadnego białka ani kreatyny czy coś takiego. A na siłownie chodze tylko czasami, tak to ćwicze w domu z kolegami...

staszek2323

widzisz dzieci na siłowni to smiac Ci sie chce. A tak naprawde pewnie gorzej wyglądasz od wiekszosci 16-20 latków z siłki i dlatego tak mówisz. Po 2 w tym wieku większość ćwiczy dla siebie i z głową, a nie tak jak starsi, na pokaz przychodzą na siłke...

Edytowane przez kvass
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam parę osób którzy tak od 15 -18 lat zaczynali swoje przygody z siłownią pierwsze niby tak jak ty mówisz dieta itd tylko że to nic nie dawało teraz mają koło 30 lat i są prawie kalekami jeden w wieku 23 lat miał zawał znam nawet osoby które pasze dla świń jedli żeby na masie przybrać ja dużo chodziłem na siłownie ale piłem tylko płyny izotoniczne żeby uzupełniać witaminy a pracowałem nie nad wyglądem tylko nad wytrzymałością siłową która była potrzebna jak trenowałem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staszek2323

widzisz dzieci na siłowni to smiac Ci sie chce. A tak naprawde pewnie gorzej wyglądasz od wiekszosci 16-20 latków z siłki i dlatego tak mówisz. Po 2 w tym wieku większość ćwiczy dla siebie i z głową, a nie tak jak starsi, na pokaz przychodzą na siłke...

chyba żeśmy koledze na ambicje wjechali:D:D:D

wielki panie znawco od siłowni co ci to da że będziesz wyglądał jak pseudo kulturysta ja trenowałem nad wytrzymałością siłową jeśli wiesz co to jest ,bo trenowałem sport wytrzymałościowy więc nie potrzebne mi są i były mięśnie jak u pakera z siłki a to dlatego że im masz większe mięśnie tym szybciej się zakwaszasz itd itp a mięśnie biegacza narciarskiego czy zwykłego mają być smukłe i długie nie potrzebują tyle tlenu co np twoje i wolniej się zakwaszą co za tym idzie mogą więcej

A nie będę się zniżał do twego poziomu i fotografował swoich mięśni i dawał na forum bo to żenada :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. A to że tamci brali jakieś gówna to nieznaczy że ja też będe, bo wystarczy że dobrze jem i rosnę. A co do fotografi to jest z DT i tylko linka przenisołem :)

Co do wytrzymałości, to się zgadzam, ale mi zależy bardziej na tym żeby poprawić sylwetke, a wytrzymałości jak narazie nie potrzebuje :P I niemam celu żeby wyglądać jak paker tylko żeby nabrać troche mięsa, a jak skończe 16 lat to zapisuję się na Tajski Boks i wtedy będe pracował nad wytrzymałością.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz dzieci na siłowni to smiac Ci sie chce. A tak naprawde pewnie gorzej wyglądasz od wiekszosci 16-20 latków z siłki i dlatego tak mówisz. Po 2 w tym wieku większość ćwiczy dla siebie i z głową, a nie tak jak starsi, na pokaz przychodzą na siłke...

Ja z kolei kolego Kvass po latach spędzonych w siłowni odnoszę zgoła odmienne wrażenie. Z autopsji wiem, że w pewnym wieku priorytety się zmieniają i samo podejście do treningu siłowego również. Ja i jak podejrzewam większość Forumowiczów nie chodzi do siłowni czy uprawia sporty walki po to, by dać komuś w klamę w lokalnej dyskotece.

Sorry za OT

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo u mnie muay thai jest od 16 roku życia ...

To dlatego, że do pewnych sportów prócz mięśni wymagany jest również rozum....

A z Twojej wypowiedzi wynika chyba że masz problemy z włosami i musisz odreagować na forum. Pewnie masz łysine a chciałbyś zapuścić długie :)

Pozdro :P

Tu byś się kolego zdziwił - ale nie zamieszczę foty.

Widzę kolego, że hormony Ci buzują. To dobrze, ale wrzuć trochę na luz. Zastanawia mnie dla kogo Ty to wszystko robisz. Jeśli dla siebie to OK, ale moim zdaniem chcesz coś pokazać - tylko co? Pewnie wśród rówieśników robisz furorę, ale to do czasu. Pamiętaj, że sporty walki są bardzo niebezpieczne jeśli pod czaszką nic nie ma. Mam nadzieję, że u Ciebie jest.

Ja jestem osobą, która chce się jak najwięcej dowiedzieć o tym co lubi robić i zanim zadałem jakieś pytanie najpierw poszukałem, poczytałem i jak nic nie znalazłem to pytałem lepszych i mądrzejszych. Narty mogłeś kupić nie zadając tego posta, bo jest bardzo dużo na ten temat w necie.

Jeśli chodzi o fun to chętnie pooglądałbym Twoje wyczyny (może czegoś się nauczę) bo sam chcę popróbować, ale jak na razie ćwiczę kompensację, bo bez niej ani rusz do prawdziwego funu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kvass,

po pierwsze trochę szacunku dla kolegów forumowiczów:mad:,

po drugie zwróć uwagę na to jak piszesz, bo ortografia....:eek:,

po trzecie w podobnym wieku jak Ty zaczynałem swoją przygodę z siłownią. Rady i wnioski na przyszłość dotyczące zdrowia, które udzielają Ci forumowicze są bardzo słuszne. Jeśli nie wierzysz poczytaj trochę fachowej lektury. Pod pojeciem "fachowa" nie mam na myśli czasopism kulturystycznych, lecz książki na temat treningu sportowego, treningu siłowego, wychowania fizycznego, itp.

W skrócie powiem Ci, że Twój proces kostnienia jeszcze się nie zakończył i w tym momencie nie budujesz swojego ciała lecz go niszczysz. Kości to stelaż, rusztowanie, a gdy będą one słabe w stosunku do siły(mięśni), to mogą się zdeformować, wygiąć, lub w najgorszym wypadku złamać.

Jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości, to ile się nie mylę, na naszym foum pojawia się instruktor kulturystyki i może on wypowie się w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wiktorze:rolleyes:prosiłeś o pomoc w doborze nart do funcarvingu,a zakończyłeś na kulturystyce;):P.Nie jest w moim zaintersowaniu /w tym wieku;)/funcarving,raczej zdarza się jako skręt sytuacyjny;),dlatego nie zabierałem 'głosu' w tym temacie.Ale mam na tyle wiedzy,aby sądzić ,że wcześniejsze propozycje narty Fischer WC Sc były naprawdę godne uwagi/tym bardziej,że pisałeś,że Tato poświęci 1200 zł na Twój prezent gwiazdkowy;)/jak dla mnie-przy Twojej monstruarnej posturze /16lat:confused:/długość 165 cm byłaby dobrym wyborem.Teraz dostałeś -"czerwońca"-chyba też trochę niepotrzebnie;),ale najważniejsze-nie szukaj już innych "okazji".Wybrałeś nartę sam/nikt jej nie doradzał/-to szanuj swój wybór i prezent od Taty:rolleyes:

Edytowane przez dareklewandowski
dopisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki trochę... Nawiazać chcę do początku dyskusji. Chodzi o to, ze jak ktoś dobry to pojedzie fun na wszystkim. Znany zapewne wszystkim forumowicz ukrywający się pod nickiem "Homar na swoich gigantowych nartach (obecnie są moje :D) na obozie, podczas jazdy dowolnej na ocenę postanowił pojechać body i jak postanowił, tak zrobił - nie wyglądało to lamersko. Ba! nawet całkiem fajnie :-) Także na wszystkim się da.

Co do dylematu narta do fun'u czy slalomka odpowiedź jest prosta - narta do fun'u. Jesli weźmiesz prawdziwą slalomke z jajami, twardą jak sztacheta, stworzoną do tyczek, to nie będzie łatwo, zeby się nią bujać ciorając ciałem po śniegu bez dużego wysiłku. Ja uważam, ze fajna nartą mógłby być na przykład atomic sl9 (jeśli się trafi nieużywana, to nawet atomis 9,12 taki żółty), czy też Fischer RC4 race sc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz:pRoch jako zawodowiec i ekspert w tych sprawach napisał.że "nie szata zdobi człowieka":rolleyes:,czyli musisz ćwiczyć na tym co posiadasz/może nie będzie łatwo:p/,ale za to poźniej sama przyjemność:) Wiktor nie przejmuj się tym funcarwingiem,a swoją drogą nie używaj 'pełnych wulgarnych"słów:p-tym bardziej,że jesteś osobą niepełnoletnią:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...