Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rozwojowa narta dla dziewczyny - problem z wyborem


ewusa

Rekomendowane odpowiedzi

?

Tutaj Atomic Cloud 9 jest oznaczony jako "expert", a ross att 6 jako "advanced"

http://global.skipass.com/gearguide/ski/2010/atomic/cloud-9-lt.html

http://global.skipass.com/gearguide/ski/2009/rossignol/attraxion-vi-style.html

to jak to jest z tymi babskimi? która bardziej wypasiona? twarda, rozwojowa?

sa jeszcze X-Wing 10 (tych Tornado jednak się trochę boję, no i nie mam doświadczenia we free ski) w super cenie --> http://cgi.ebay.pl/SKI-PARABOLIQUE-NEUF-SALOMON-X-WING-10-150-CM-09-Z10_W0QQitemZ350296355881QQcmdZViewItemQQptZFR_JG_Sports_Hiver_Skis?hash=item518f4a3429#ht_1866wt_1167

kupię którąś z tych trzech:)

mysiauek, z tymi cenami to masz rację, będą spadać, ale to jest wlasnie dla mnie "ostatnia chwila":) i zauważ, twoja Pani trzy lata jeździ, a ja jakieś 24 lata;) z tym, że w wieku 20 lat zatrzymałam się w rozwoju:) jakkolwiek by to zabrzmiało;)

Edytowane przez ewusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie powinnas odczuć jakieś mega dużej róznicy w twardości między cloud 9 a rossignol attraxion VI- jak będziesz wybierać z tych dwóch kieruj się wyglądem:)

taliowaniem roznia sie nieznacznie

atomic 119-73-105

rossi 126-74-105

rossi wg mnie będzie lepiej iniciował skręty mając większą "łopatę" z przodu pod butem 1mm różnicy a tył taki sam:)

teraz już twoj wybór:)

no chyba ze na salomona sie skusisz ja jednak wybierał bym między rossi a atomic:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie powinnas odczuć jakieś mega dużej róznicy w twardości między cloud 9 a rossignol attraxion VI- jak będziesz wybierać z tych dwóch kieruj się wyglądem:)

taliowaniem roznia sie nieznacznie

atomic 119-73-105

rossi 126-74-105

rossi wg mnie będzie lepiej iniciował skręty mając większą "łopatę" z przodu pod butem 1mm różnicy a tył taki sam:)

teraz już twoj wybór:)

no chyba ze na salomona sie skusisz ja jednak wybierał bym między rossi a atomic:)

A dodatkowo Rossi będzie bardziej żywotny - ma grubszą krawędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo Rossi będzie bardziej żywotny - ma grubszą krawędź.

Hmmm prawdę mówiąc to dzisiaj spojrzałem na Att3 po jednym sezonie i Cloud9 i nie widzę tej różnicy.

Ewusa, te XW10 z linka z ebaya to ja bym sobie odpuścił.

Jeśli szukasz czegoś z linii XW to bierz tylko te, które mają łopatę 124mm.

Bez względu na rocznik narty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosół wygrał

Drodzy koledzy z forum, podjęłam decyzję i kupuję Rossignola Attraxion 6. Wybrałam z waszą pomocą, za co jestem bardzo wdzięczna!

Narta rozwojowa, to także narta, która pozwoli mi się wyszeleć i "poznać granice moich możliwości", a te mogą o sobie dać znać dosyć szybko, ponieważ przez cały rok siedzę zgarbiona przed komputerem próbując zarobić na te wszystkie uciechy. Kneissl i Salomon będzie następnym razem:) I tak już wydałam fortunę na buty i nie chcę ryzykować;) Chociaż w przypadku Kneissla, wiem że to byłby super wybór. Pewnie kiedyś kupię sobie takie nartki;)

Teraz tylko jeszcze poszukam dobrej okazji na "rosoła";)

DZIĘKUJĘ!

Edytowane przez ewusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy z forum, podjęłam decyzję i kupuję Rossignola Attraxion 6. Podjęłam decyzję z waszą pomocą, za co jestem bardzo wdzięczna!

Narta rozwojowa, to także narta, która pozwoli mi się wyszeleć i "poznać granice moich możliwości", a te mogą o sobie dać znać dosyć szybko, ponieważ przez cały rok siedzę zgarbiona przed komputerem próbując zarobić na te wszystkie uciechy. Kneissl i Salomon będzie następnym razem:) I tak już wydałam fortunę na buty i nie chcę ryzykować;) Chociaż w przypadku Kneissla, wiem że to byłby super wybór. Pewnie kiedyś kupię sobie takie nartki;)

Teraz tylko jeszcze poszukam dobrej okazji na "rosoła";)

DZIĘKUJĘ!

dobry wybór:) niech Ci się jeździ miodnie:) metra sniegu pod nartą i wogole:P

i nie uciekaj od nas z forum :):P bierz czynny udział w naszym życiu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć jedne z lepszych damskich nart na rynku - w zasadzie klasyk wygody i elegancji a do tego bardzo dobra i uniwersalna deska - bedziesz bankowo zadowolona. Oczywiscie liczymy na króciutki opis wrazeń z użytkowania tej narty w dziale Testy bo jeśli narty sie sprawdzą to taki drobiazg jesteś nam winna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narta z wąsami

Rossniole z wąsami - zmiana parametrow tej narty do duzy kłopot -naprawde nawet servis w KLUSZKOWCACH sie z tym męczył - takze tego modelu nie polecam .SUGERUJE I POLECAM natomiast z wypozyczali wynajc 3 pary nart i zmieniac po 1 godiznie i wtedy odczujesz roznice. KAzda z TWOICH TYPÓW to mercedes i BMW. podobnie jest z samochodami kosztuja od 50 000 zl poprzez 300 000 zl i każdy chwali swoja maszynę. KUP np ATOMICA a za 2 lata znowu inna FIRME . Ja miałem FISCHERA a obecnie ATOMIC SL11. Masz za bardzo naukowe podejscie do tematu nart. JA buduja dom musiałem wyposazyc kuchnie w sprzet AGD i tez było trudno.Zycie sklada sie z wielu wyborow ,gdzie wybór nart to rzecz prosta. MAGAZYN NTN podaje ponad 1000 opisów - podaje opisy o treści to żaglowka albo że cudnie sunie po puchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...