Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narta za ok 1000zł dla średniozaawansowanego


draveen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Przymierzam się do zakupu nart nowych (dlatego że sie "przejechałem" na używanych) i chciałbym wydać ok 1000zł i interesuja mnie narty z poprzednich roczników marek takich jak K2, Fischer, Rossignol. Jeżdzę dosyc agresywnie i szybko, ale nie chce race'ów raczej coś dobre do długiego i krótkiego skrętu. Będe wdzięczny za porady, ewentualnie za linki do ciekawych ofert.:)

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzysztofie:p:):DPodaj chociaż na czym jeździleś do tej pory z wypożyczalni,agresywnie i szybko-to trochę za mało, wiem-że race nie wchodzą w grę,ale czy lubisz wyjechać poza oznaczoną trasę;),czy raczej preferujesz stoki przygotowane.Jedno jest pewne -narta allround lub allmountain;):rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok1000 zł jeśli znajdziesz nowe to może: Head Peak 73, .

Tej chyba nie;)http:///www.muszakski.com.pl/go/_info/?id=4143,szukałem na innych aukcjach i portalach-cena ta sama;):pPamiętajmy,że to są zbyt nowe deski-zastępcy Monstera-raczej niskiej ceny się nie spodziwajmy;):P.K2-może w tym kierunku;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej chyba nie;)http:///www.muszakski.com.pl/go/_info/?id=4143,szukałem na innych aukcjach i portalach-cena ta sama;):pPamiętajmy,że to są zbyt nowe deski-zastępcy Monstera-raczej niskiej ceny się nie spodziwajmy;):P.K2-może w tym kierunku;)

W IS były normalnie za 1300 zł a teraz są przeceny więc kto wie - szansa jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze sie nie odzywałem długo ale bylem poza domem pare dni...

Sprawa wygląda tak, do tej pory jezdziłem na trzech nartach, K2 crossfire 07/08, K2 Crossfire 05/06 i salomon equipe 8V 03/04. Lubie szybkie narty i jazde długim skrętem ale niestety nasze stoki średnio sa przygotowane i tam gdzie moge jeździc jest ciężko, dlatego taka narta troche mi przeszkadza. Mam okazję kupic wspomnianego Crossfire 05/06 praktycznie nowego, ale mam troche mieszane wrażenia z jazdy bo stok był lipny i tylko pare godzin jeździłem i za bardzo nie wyczułem narty. Macie może jakies spostrzeżenia? Co do kupna myśle że nadal chciałbym coś z K2 bo mma bardzo dobre zdanie o nich, Rossi, Fischer...ewentualnie jeszcze cos co bedzie mega okazją innej firmy...

A co do jazdy poza trasą...raczej wole twardy stok i cięcie łuków;)

Dzieki

Edytowane przez draveen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...