Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczęśliwice - relacja z "wyjazdu":)


kinsky

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z górki Szczęśliwickiej, na którą coś nakazało mi dziś pojechać po wczorajszym przeglądaniu filmików freeride'owych na youtube. Nie mówię, że to kompletna strata czasu, bo mina sąsiadki, która zobaczyła mnie w pełnym rynsztunku na klatce była bezcenna, ale... W porównaniu do tego przybytku osrodki GAT'u to nowoczesne, nie skażone komuną obiekty na poziomie niemal alpejskim. W ramach opłaty w wysokości 20 zł za 1150m, ktore przejechałem można by spodziewać się minimum jakości. Zaczęło się od Pani w kasie. Ja uważam, że praca w obsłudze klienta nie jest obowiązkiem i jeśli ktoś nie lubi to nie musi tego akurat robić. Awantura - z pełną bułki buzią - o to, ze nie powiedzialem, na ktorym wyciagu chce jeżdzić, o to ze mam zbyt gruby banknot, o to ze ogolnie zawracam glowe...

Wyciąg krótki - rozumiem, ale wolniejszy od piechura! Pamiętałem od mojej ostatniej wizyty, ze jest wolny, ale nie aż tak!!!

W Warszawie jest najwięcej śniegu od poczatku tysiąclecia. Jest go naprawdę sporo. Śnieg na górze wytarty kompletnie do żywego. Ratrak stoi... gdzieś...

Armatka zepsuta i to podobno już od jakiegoś czasu (tak podsłuchałem w kolejce). Czy my jesteśmy na jakimś pustkowiu??? Nie da się tego naprawić? Czy nikt nie uznał za konieczne?

Cały czas przypominam, że przejechanie 1 km stoku jest tu w moim przypadku TRZYKROTNIE droższe niż w alpach (przy założeniu, ze w ciągu całkiem rekreacyjnego tygodnia w alpach przejeżdzam bez napinki ok 180km). Ja rozumiem, ze w promieniu 150 km nie ma żadej konkurencji, ale ja świadcząc jakieś usługi lubię świadczyc je w sposób przyzwoity.

Do tego 80% ludzi jezdzi bez kijów.

Chyba narzekanie mi się włączyło...

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym okresie raczej nie powinno dziwić,że ktoś się wybiera na narty:p.Ale ja w okresie letnim pakując się na wyjazd na lodowiec:rolleyes: -gdzie inni sąsiedzi pakują leżaki,koce itp..i jadą na plaże-to dopiero wzbudzam sensację;):D:cool:,kilkakrotnie byłem świadkiem cichych rozmów,że jestem "p.......";):pKażdy ma swoje pasje i pomysły spędzenia wakacji,czy zimowych ,czy letnich;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na największym głodzie narciarskim nie przyszło by mi do głowy jechać na Szczęśliwice:D...zupełnie poważnie wielki szacun dla Ciebie:)

P.S mimo że właśnie jest ok.150 km na Bełchatów to tam jest namiastka górki...chyba smigne tam w poniedziałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że na starym forum carving.com.pl to było jakieś namawianie się na Szczęśliwice. Miały wtedy one więcej zwolenników. Ja (wstyd się przyznać) nigdy tam nie jeździłem. Raz zawiozłem Młodego który poszalał na słoniu i to wszystko. Narty dla mnie to nie tylko góra-dół, ale też przestrzeń, powietrze, górski klimat, smagnięcie wiatru.

Taki romantyk ze mnie :rolleyes:

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

. Narty dla mnie to nie tylko góra-dół, ale też przestrzeń, powietrze, górski klimat, smagnięcie wiatru.

Taki romantyk ze mnie :rolleyes:

pzdr

]

To się nazywa turystyka narciarska;):DMichał powiedz o tym z hali Dubaju i innych:p

Dla mnie urlop narciarski się wiąże z tymi elementami ,co Michal wymienił,natomiast krótki wypad na narty-to tylko walory typowo narciarskie;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Narty dla mnie to nie tylko góra-dół, ale też przestrzeń, powietrze, górski klimat, smagnięcie wiatru.

Taki romantyk ze mnie :rolleyes:

Mam dokładnie tak samo! :rolleyes: Najlepiej z dala od cywilizacji ogólnie pojętej,tylko las,cisza,śnieg,może mały mrozik... :rolleyes: Podobnie z innymi pasjami jak wędkarstwo,żeglarstwo i inne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...