Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sesja, czyli co student robi byle się nie uczyć...


salwer

Rekomendowane odpowiedzi

... tudzież w przerwach od nauki :D

wiem, że poza mną studiuje jeszcze Bugi, który pewnie też ma teraz gorący okres :). Jeśli mamy innych studentów na forum, odezwijcie się:D

To ja zacznę listę:

1. sprawdzam, czy Góra ruszyła

2. sprawdzam ile śniegu w Soelden (jedziemy tam na ferie)

3. rzucę okiem, co na forum :)

4. staram się pobić rekord w Icy Tower na fb :)

5. a od wczoraj czytam jeszcze bloga http://snowtour.austria.info/ :)

oczywiście nie wymieniamy zadań, które są naszymi obowiązkami (wszelako pojętymi, od umycia naczyń i wyniesienia śmieci począwszy a skończywszy na realizacji jakichś prac dorywczych) ;D

wracam do nauki, jutro 2 zaliczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nas tu więcej, ale się ukrywają:P

1.Skionline.pl

2.Kamerki i aktualności na stokach w okolicy.

3.Wiadomości (głównie sportowe).

4.Coś zjeść też trzeba:)

5.Uzupełnianie braków sprzętu narciarskiego.

Ja styczeń mam prze...., prawie codziennie jakiś kolos, teczki z dokumentami, programy autorskie,itp. Do tego wszystkiego robie badania do pracy licencjackiej w szkołach podstawowych i gimnazjalnych z całego powiatu:o

Byle do przodu... 3xZ:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to wszystko dlatego, że jak pisał Pascal, wielkie umysły, jak ciężkie wozy, rozpędzają się powoli ;).

Hmmm, jak nie jestem pedantyczna, do porządnej nauki mogłam się zabrać dopiero, kiedy nie było już czego posprzątać... I to nawet, kiedy lubiłam przedmiot, a temat sprawiał mi przyjemność:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabrałem się do nauki po 2 latach pracy... jakoś studia mi nie odpowiadały... a 6 lat próbowałem... a teraz "kwaśniewskie" mam ;)

No i ja studiowałem :) A inni się uczą :)

A z zasady 4*Z szczególnie wykorzystywaliśmy te ostatnie 3Z :)

zakuć zdać zapomnieć i zapić :D ja też znam tylko wersję na 4:D

no a co do nauki bo od tego są studia zeby studiowac:P a nie zakuwać:)

ale i tak pozdrawiam wszystkich mających parcie na średnią:) bogu dzięki nigdy tego nieprzechodziłem:D

no a teraz egzamin w poniedziałek więć trzeba by się zacząć uczyyyyyyyyc:D

a jak u reszty z was?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...