skionline.pl sprzęt testy akcesoria narciarskie 16/17
Testy sprzętu - akcesoria narciarskie
TEST Plecak Thule Upslope 20L - na skitury i nie tylko
Szwedzka firma Thule przyzwyczaiła nas już do tego, że jej produkty pomagają transportować przeróżne ładunki, najczęściej związane z aktywnym stylem życia. Do tej pory znaliśmy ją głównie jako producenta znakomitej jakości boksów samochodowych, w których bezpiecznie przewozić można narty, a wszyscy aktywni latem - także z świetnych uchwytów i bagażników rowerowych czy też uchwytów do transportu sprzętu wodnego. Oferta firmy jest jednak dużo szersza, obejmując plecaki, torby, a nawet futerały na laptopy. Od tego sezonu firma weszła także na rynek plecaków narciarskich. Dziś przedstawiamy test jednego z nich - Upslope 20L.
TEST - Kamera sportowa DRIFT GHOST-S - "Test wiązania"
Początkiem sezonu zimowego opublikowaliśmy informację o wprowadzeniu na rynek przez brytyjską firmę nowego modelu kamery DRIFT GHOST-S. Specyfikacja techniczna kamery, pozwalała domniemywać, że GHOST-S może stanąć do walki o miano jednej z najlepszych kamer sportowych dostępnych na rynku.
TEST - DRIFT HD GHOST - narciarski nie tylko gadżet
Z informacji, które można znaleźć w Internecie wynika, że kamera którą testowałem przez ostatnie kilka tygodni łączy w sobie wszystkie najlepsze i najbardziej zaawansowane cechy tego typu sprzętu. Brytyjski produkt DRIFT HD GHOST pojawił się na rynku dopiero w grudniu, lecz szybko "wybił się" na tle konkurencji. Jak gadżet "all-in-one" sprawdził się na śniegu? Zapraszam do lektury testu.
Plecak Deuter Edge 30
Teoretycznie rzecz ujmując, plecak nie jest dla narciarza sprzętem niezbędnym. Ale tylko teoretycznie. Gdy planujemy spędzić na stoku cały dzień, lub wybrać się na freeride’ową wycieczkę w mniej "cywilizowane" partie gór, trzeba ze sobą zabrać kilka szpargałów i coś do picia. Kieszenie, nawet te największe, nie wystarczą i… pojawia się problem.
Testy 16/17
Inny sezon:
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.