skionline.plsprzęt relacje Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Crew Movie Project, czyli krótka historia o złej Pani Zimie

2014.09.04
Crew Movie Project
Kliknij, aby powiększyć.
Crew Movie Project
Crew Movie Project to innowacyjny projekt filmowy pokazujący dwóch narciarzy z Katowic - Bartka Sibiga i Marcina Pośpiecha - oraz ich poświęcenie w dążeniu do celu i realizacji swojej pasji.
Bohaterowie filmu to wspomniani Bartek Sibiga - członek kadry narodowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, aktualny Mistrz Polski, oraz Marcin Pośpiech - najbardziej utytułowany jibber w Polsce. Wielokrotnie stawał również na podium europejskich zawodów. Chłopaki podczas swojej podróży przebyli ponad 20 tysięcy kilometrów w zaledwie 80 dni - wszystko w celu poszukiwania śniegu i zebrania jak najlepszego materiału. Ciekawe miejsca, cała masa przygód i wspaniałe zdjęcia - to przepis na wycieczkę w głąb tego, co śmiało można nazwać esencją freestylowego narciarstwa.

Crew Movie Project
Crew Movie Project
\
Crew Movie Project
Crew Movie Project

Całość uwieczniona została najwyższej klasy sprzętem filmowym z niezwykłą dbałością o szczegóły. Crew Movie Project wzbogacony został studyjnym masteringiem audio, umożliwiającym uzyskanie niesamowitych efektów dźwięku przestrzennego 5.1.

Film ma na celu pokazanie historii podróży, zmagań z własnymi słabościami, wzlotów
i upadków czołowych zawodników Europy Centralnej. Wyjątkowy charakter projektu podkreślą starannie wybrane miejsca, począwszy od miast przez dziewicze górskie tereny, po sesje na ogromnych skoczniach przygotowanych specjalnie na potrzeby projektu.
Przejazdy na poręczach z kilkumetrowymi przepaściami, skoki z wielokondygnacyjnych budynków, ewolucje nad drzewami w przepięknych niedostępnych terenach, podwójne rotacje na 40-metrowych skoczniach, a wszystko to ujęte po raz pierwszy z lotu ptaka oraz w najwyższej jakości ujęciach w zwolnionym tempie.

Crew Movie Project
Crew Movie Project

Crew Movie Project
Crew Movie Project

Crew Movie Project
Crew Movie Project

Będzie to pierwsze w Polsce przedsięwzięcie na taką skalę za sprawą wykorzystania jedynie niekomercyjnych miejsc oraz najwyższej klasy sprzętu filmowego. Kolejnym i zarazem najważniejszym atutem jest zgrana od lat ekipa profesjonalnych riderów i filmowców mogąca całkowicie zaangażować się w pełni przemyślany, zaplanowany i długofalowy projekt.

Wspólnie z Modest South Production zrealizowane zostały już 3 filmy pełnometrażowe oraz wiele krótkich wideo, do Internetu i relacji z wydarzeń sportowych. W sumie produkcje, w których ekipa brała udział przekroczyły prawie pół miliona wyświetleń na kanałach audiowizualnych takich jak youtube i vimeo. Zespół współpracuje z najlepszymi polskimi fotografami takimi jak Rafał Wielgus, Marki Ogień, Marcin Kin oraz Wojtek Antonów.



Marcin Pośpiech, będący jednym z głównych riderów filmu CREW, wniesie w projekt swój know-how zdobyty w branży reklamowej podczas kierowania produkcją spotów dla takich klientów jak Nestle, AXE, Castorama, Mac Alister, Radio Bis czy Nutricia. Bohaterowie posiadają oświadczenie wyniesione z udziału w największych projektach filmowych minionych lat.

Uczestnicy projektu CREW prowadzą również na bieżąco uaktualniane blogi, strony internetowe i profile Facebook oraz Instagram. Główni bohaterowie CREW niejednokrotnie gościli na okładkach magazynów, w mass mediach oraz na łamach większości branżowych portali internetowych.

Patronat medialny nad projektem objęli: skionline.pl, Europejski Extreme Sport Channel, Eska Radio, Eska TV, Sport.pl, Miasto Katowice, Vice.com, Backwards Magazin i ski2die.pl

Więcej informacji na stronie: www.crewmovieproject.com

skionline.pl
Tagi: #crew movie project #ski movie #filmy narciarskie

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Relacja z CREW MOVIE PROJECT