skionline.pl sprzęt narciarski narty biegowe 07/08 Atomic wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty biegowe Atomic 07/08 - lista modelinastępny

Atomic Balanze 10 G2

Oceń
Przyciągający wzrok model damskiej narty dla aktywnych użytkowniczek z przeznaczeniem na przygotowane trasy. Dzięki zastosowaniu profilu Nano Lightframe narta jest niezwykle lekka, a nowoczesna technologia budowy łuski G2 Grip&Glide sprawia, że podbiegi nie stanowią problemu. Narta pod każdym względem perfekcyjna - zarówno jeśli chodzi o wzornictwo, jak i parametry techniczne.
Parametry techniczneTechnologie
Dlugość: 163/173/183
Taliowanie: 48-45-46
G2 Grip&Glide, Ultra High Densolite, Nano Lightframe, Gold Effect Topsheet
 zobacz wszystkie
poprzedninarty biegowe Atomic 07/08 - lista modelinastępny

G2 Grip&Glide


Nowa, innowacyjna technologia budowy łuski na ślizgu narty biegowej opracowana przez Atomica. Rozwiązanie wyróżnione prestiżową nagrodą ispo European Ski Award na monachijskich targach ispo winter w 2007 roku.
Technologia G2 Grip&Glide pozwala na uzyskanie i połączenie w jednym modelu dwóch cennych właściwości: mocnego odbicia, jakie daje właściwie posmarowana narta do stylu klasycznego i poślizgu, charakteryzującego nartę do techniki dowolnej. O wyjątkowości technologii G2 decyduje konstrukcja łuski, będąca połączeniem gładkich powierzchni o doskonałych właściwościach poślizgowych z ostrymi, frezowanymi krawędziami, osadzającymi nartę skutecznie podczas podbiegów na każdym rodzaju pokrywy śnieżnej.
G2 Grip&Glide oznacza:
- zwiększenie gładkiej powierzchni ślizgu narty, a co za tym idzie poprawę jej właściwości poślizgowych; fragmenty łuski są gładkie i ułożone równolegle do podłoża; w porównaniu z tradycyjną budową łuski technologia ta pozwala zredukować wydatki energii, a zarazem podnieść szybkość biegu. Oprócz lepszego poślizgu, narta ma również lepszą stabilność,
- ostre, specjalnie wyfrezowane krawędzie łuski zapewniają oszczędność energii, stabilność narty na podbiegach i płynność ruchu.

Ultra High Densolite


Technologia budowy rdzenia w nartach biegowych, zapewniająca bardzo dobre rozprowadzanie energii i bardzo długą żywotność sprzętu. Najbardziej zaawansowane technologicznie tworzywo w rodzinie Densolite.

Nano Lightframe


Lekki profil narty zaprojektowany z myślą o biegu rekreacyjnym, zapewniający precyzyjną kontrolę nad sprzętem. Optymalny transfer sił z nogi na nartę, umożliwiający przyjemną, niemęczącą jazdę.
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Narty biegowe Atomic 07/08
+
Race
+
Fitness
+
Motion
+
Back country
+
Mountain cross
+
Telemark
-
Nordic Balanze
+
Nordic Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019