skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Ischgl

Jak legalnie pojeździć na nartach w Austrii w trakcie lockdownu?
Jak legalnie pojeździć na nartach w Austrii w trakcie lockdownu?
2021.11.23
Tytuł jest oczywiście trochę przewrotny i clickbait’owy, ale to prawda. Można będzie, już wkrótce, w pełni legalnie, bez naginania przepisów, pojeździć na nartach w jednym z największych i najlepszych w Austrii i całych Alpach ośrodków narciarskich. Gdzie i na jakich zasadach można to zrobić - czytaj poniżej.

Ischgl odracza rozpoczęcie sezonu zimowego 2020/21
2020.11.10
Plan zakładał rozpoczęcie tegorocznego sezonu zimowego w Ischgl 26 listopada. Niestety, nowe przepisy ogólne wydane przez austriacki rząd federalny wymagają przesunięcia planowanego rozpoczęcia sezonu w Paznaun w Tyrolu. Silvrettaseilbahn AG wyznaczyła nowy termin zimowego otwarcia na 17 grudnia, pod warunkiem, że do tego czasu ogólna sytuacja Corona wirusa ustabilizuje się. Pozostałe ośrodki sportów zimowych w Paznaun (Galtür, Kappl i See) rozpoczną sezon zimowy 18 grudnia.
Ischgl - szeroko zakrojone standardy zdrowotne i bezpieczeństw
Paznaun - Ischgl stawia podczas nadchodzącej zimy na szeroko zakrojone standardy zdrowotne i bezpieczeństwo
2020.10.26
Osoby decyzyjne w tyrolskim Paznaun opracowały kompleksowy pakiet środków, które mają w optymalny sposób zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo turystów, pracowników i mieszkańców. Tradycyjny koncert Top of the Mountain na początek sezonu w tym roku się nie odbędzie - zamiast tego trwają prace nad alternatywną propozycją, która zostanie zaprezentowana jesienią.
Ischgl zaprasza na wiosenne narty w słońcu i mnóstwo atrakcji
Ischgl zaprasza na wiosenne narty w słońcu i mnóstwo atrakcji
2020.02.18
Jazda na nartach w promieniach słońca w Ischgl to mnóstwo słonecznych chwil, idealny śnieg, ekscytujące wydarzenia i spektakularne koncerty. Głównym wykonawcą odbywającego się od 25 lat, jubileuszowego koncertu Top of the Mountain Closing Concert 2 maja 2020 będzie Eros Ramazzotti.
Ischgl i Kappl - freeride`owe eldorado
Ischgl i Kappl - freeride`owe eldorado
2020.02.11
Paznaun jest stworzone dla fanów jazdy w stylu freeride. W Ischgl i Kappl wielbiciele śnieżnego puchu znajdą ekstremalne tereny i zbocza do jazdy w idealnych warunkach. A wszystko wygodnie, bez kolejek i blisko wyciągu.
Przemytniczym szlakiem - czyli z Ischgl do Samnaun na nartach
Przemytniczym szlakiem - czyli z Ischgl do Samnaun na nartach
2020.02.08
Ischgl - jeden z najpiękniejszych terenów narciarskich w Austrii, często uważany za największy pojedynczy region zjazdowy to nie tylko 239 km tras zjazdowych i dziesiątki nowoczesnych wyciągów i kolei linowych. To także ciekawa i oryginalna historia. Mimo, że narciarska kariera tej zagubionej w zachodnim zakątku Tyrolu miejscowości rozpoczęła się stosunkowo niedawno, wcześniej miejscowość znana była z profesji swoich mieszkańców. Czyli z przemytu. Od kilku sezonów można poznawać ośrodek zwiedzając na nartach cały region wytyczonymi specjalnie szlakami przemytników. Zapraszamy więc na krótką przejażdżkę szlakami szmuglerów po Ischgl…

5 powodów, dla których warto wybrać się całą rodziną do Paznaun
2019.11.12
Gwarancja śniegu, atrakcyjne cenowo rodzinne oferty, zakwaterowanie dla rodzin we wszystkich przedziałach cenowych, opieka nad dziećmi lub bezpłatne interaktywne koncerty dla dzieci - wypoczynek na nartach z dziećmi wcale nie musi być ani męczący ani drogi.
Ischgl 19/20: otwarcie sezonu z zespołem SEEED i dwiema nowymi kolejami krzesełkowymi
Ischgl 19/20: otwarcie sezonu z zespołem SEEED i dwiema nowymi kolejami krzesełkowymi
2019.09.06
Na legendarnym koncercie otwarcia sezonu, Top of the Mountain Opening Concert, 30 listopada 2019 r. wystąpi kultowy zespół z Berlina, Seeed. Ośrodek narciarski będzie otwarty już od 28 listopada. Nowości w sezonie zimowym 2019/20: Velilleck F1 - najszybsza kolejka krzesełkowa w regionie narciarskim i Visnitz N2 - pierwsza 8-osobowa kolejka krzesełkowa typu D w Szwajcarii.
Przyjemne i pełne przeżyć lato w górach wokół doliny Paznaun
Przyjemne i pełne przeżyć lato w górach wokół doliny Paznaun
2019.06.18
Wśród nietkniętego, górskiego krajobrazu, żywych tradycji i tyrolskiej serdeczności, rodziny i aktywni turyści mogą cieszyć się w skąpanej słońcem dolinie Paznaun beztroskim, górskim latem pełnym relaksu, radości i niezapomnianych wrażeń na świeżym powietrzu.
Ischgl rozpoczyna sezon zimowy z Jasonem Derulo
Ischgl rozpoczyna sezon zimowy z Jasonem Derulo
2018.11.27
Sezon narciarski 2018/19 w Ischgl jest już oficjalnie otwarty, a tym samym nastała zima w Alpach. Hucznej inauguracji 24 listopada towarzyszyły dobre warunki śniegowe i wielki koncert supergwiazdy - Jasona Derulo, połączony z imponującym show na scenie plenerowej, na którym bawiło się łącznie 18.000 osób.
Najlepsze tereny freeride’owe w Ischgl
Najlepsze tereny freeride’owe w Ischgl
2018.11.26
Ischgl jest jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Alpach. Rejon słynie jednak nie tylko z doskonale przygotowanych tras, lecz również z rozległych terenów offpist. Doświadczony przewodnik Hannes Walser podpowiada, które obszary freeride’owe warto odwiedzić w zależności od umiejętności.
Górskie, letnie aktywności w dolinie Paznaun
Górskie, letnie aktywności w dolinie Paznaun
2018.06.01
Wśród nietkniętego, górskiego krajobrazu, żywych tradycji i tyrolskiej serdeczności rodziny i aktywni turyści mogą cieszyć się w skąpanej słońcem dolinie Paznaun beztroskim, górskim latem pełnym relaksu, radości i niezapomnianych wrażeń na świeżym powietrzu.
poprzednie1 - 12 z 51następne
Booking.com