skionline.pl stacje Słowacja Tatry Wysokie wyślij link znajomemu dodaj opinię

Tatrzańska Łomnica

Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
2024.03.27
Dobra wiadomość dla miłośników narciarstwa! Gopass uruchamia przedsprzedaż najpopularniejszego sezonowego karnetu narciarskiego. Z nową nazwą i nowymi korzyściami.

“Każdego roku staramy się zaoferować naszym klientom coś nowego, nie tylko w ośrodkach, ale także poprzez Sezonówkę, aby mogli w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z możliwości jazdy na nartach w 4 krajach.
Zima na Liptowie będzie korzystniejsza
Zima na Liptowie będzie korzystniejsza
2023.11.15
W pierwszą sobotę grudnia rozpocznie się sezon zimowy na Liptowie w Jasnej, poniżej szczytu Chopoka. Jednak dzięki Liptov Region Card obowiązują już nowe zniżki, dzięki którym zaoszczędzą turyści, a teraz także pracownicy branży turystycznej. Od początku listopada wprowadzono 52 rabaty, większość w wysokości od 5% do 50%. Jednak z pewnością ucieszą Cię także 100% zniżki na wybrane wystawy, a zwłaszcza na przejazd skibusem do Jasnej.
Jasna Chopok - naśnieżanie
Sezon narciarski się zbliża w Jasnej i Tatrach Wysokich rozpoczęło się naśnieżanie tras zjazdowych
2023.11.13
Ośrodki narciarskie korzystają z ochłodzenia i armatki śnieżne zaczęły już produkcję pierwszych warstw śniegu. „W Jasnej zaczęliśmy w niedzielę po południu, zaśnieżaliśmy północną i południową stronę Chopoka od wysokości około 1300 m n.p.m., pracowało 180 punktów naśnieżania. Świetną wiadomością jest to, że wcześniej spadł naturalny śnieg, na wyższych wysokościach miejscami jest go nawet 30 cm. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ liczy się każdy centymetr. Mamy już bazę i kontynuujemy przygotowania do światowego sezonu w Jasnej”, powiedział dyrektor ośrodka Jasná Jiří Trumpeš.
Weekendowe szusowanie na Chopoku w Jasnej oraz Wysokich Tatrach
Weekendowe szusowanie na Chopoku w Jasnej oraz Wysokich Tatrach
2023.04.27
Długi weekend w górach upłynie jeszcze pod znakiem wiosennego szusowania. Ośrodki w Tatrach Wysokich i w Jasnej na Chopoku będą otwarte podczas najbliższych dwóch majowych weekendów (29.4 - 1.5 i 6.5 - 8.5).
Historyczna chwila! W Łomnickiej Przełęczy chcą pobić 44-letni narciarski rekord prędkości w Tatrach
Historyczna chwila! W Łomnickiej Przełęczy chcą pobić 44-letni narciarski rekord prędkości w Tatrach!
2023.02.25
W Tatrach Wysokich trwają przygotowania do wyjątkowego wydarzenia sportowego. Na najwyżej położonym stoku narciarskim na Słowacji trzech narciarzy i jeden snowboardzista ze Słowacji, Polski i Czech spróbuje pobić historyczny rekord prędkości w Tatrach, który od 1979 roku należy do Polaka - Jacka Niklińskiego.
Sezon zimowy w Jasnej Chopok i w Wysokich Tatrach – zima pełna nowości
Sezon zimowy w Jasnej Chopok i w Wysokich Tatrach – zima pełna nowości
2022.10.24
Wielkimi krokami nadchodzi sezon zimowy 2022/2023 a najbardziej znane słowackie ośrodki narciarskie Jasná Chopok oraz Wysokie Tatry szykują szereg nowości, których celem jest dostarczenie narciarzom jak najwięcej wrażeń i doznań z pobytu w słowackich Tatrach.
Słowackie ośrodki narciarskie otwarte dla polskich narciarzy także w czasie Sylwestra
Słowackie ośrodki narciarskie otwarte dla polskich narciarzy także w czasie Sylwestra
2020.12.28
Słowacja jest jednym z niewielu krajów Europy Środkowej, w którym podczas świąt można jeździć na nartach i bezpiecznie korzystać z noclegów w górskich hotelach, pensjonatach czy apartamentach. W hotelach są jeszcze wolne miejsca i oferują zakwaterowanie w niskich cenach także na Sylwestra, ośrodki i kolejki linowe są czynne, a stoki narciarskie oferują świetne warunki dla miłośników białego szaleństwa. Polakom wystarczy negatywny wynik testu PCR na koronawirusa, aby przejechać przez granicę i zakwaterować się w hotelu.
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
2020.05.07
Tak smutno, jak w ostatnich tygodniach jeszcze w górach nie było. Jednogłośnie potwierdzili to dyrektorzy trzynastu TOP hoteli w słowackich Tatrach Wysokich i Niskich - na Liptowie. Od czwartku (7.5) stopniowo otworzą się bramy hoteli, a w walce z wirusem pomoże Corona Killer. Jako pierwsze powitają gości hotele w Tatrach Wysokich - Grandhotel Praha**** oraz Hotel FIS***.
Tatrzańska Łomnica - wiosenne narty tanio, coraz taniej…
Tatrzańska Łomnica - wiosenne narty tanio, coraz taniej…
2019.03.07
Początek marca rozpoczyna zazwyczaj okres, który narciarze lubią najbardziej - jazdę niezatłoczonych trasach, w pełnym słońcu, za mniejsze pieniądze. Wszystkie te trzy warunki od teraz znaleźć można i w słowackich Wysokich Tatrach. Odwiedziliśmy Tatrzańską Łomnicę, by zobaczyć jakie warunki panują na tutejszych trasach, a przy okazji - zażyć słońca, którego nie było zbyt wiele tej zimy. A do tego - napatrzeć się do woli na wspaniałe, górskie krajobrazy…
W Jasnej i Wysokich Tatrach - karnety jak bilety lotnicze!
W Jasnej i Wysokich Tatrach - karnety jak bilety lotnicze!
2018.10.31
Zakup karnetów przez Internet to już powoli standard w większości ośrodków narciarskich w całej Europie. Możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, a także czasu - wszakże nie trzeba stać w kolejkach do kasy - powoduje, że taka forma zakupu skipassów staje się coraz popularniejsza. GoPass, który znamy od kilku lat z ośrodków zarządzanych przez TMR oferuje ponadto spore zniżki przy zakupie w sklepie online. W nadchodzącym sezonie narciarzy czeka jednak w tej materii prawdziwa rewolucja. Skipassy będzie można bowiem kupować jak… bilety lotnicze! O co chodzi? Wyjaśniamy poniżej.
Sezon w Tatrzańskiej Łomnicy rozpocznie się jazdą z Łomnickiej Przełęczy
Sezon w Tatrzańskiej Łomnicy rozpocznie się jazdą z Łomnickiej Przełęczy
2017.12.08
W Tatrach panują aktualnie wyśmienite warunki narciarskie - informowaliśmy w ubiegłym tygodniu o rozpoczęciu sezonu na Kasprowy, teraz dobre wiadomości dotarły do nas ze słowackiej strony Tatr. Już od soboty 9 grudnia miłośnicy nart zjazdowych po raz pierwszy w tym sezonie skorzystają ze stoku w Łomnickiej Przełęczy. Na trasie zjazdowej o długości 1 240 metrów na Łomnickiej Przełęczy jest obecnie 150 cm naturalnego śniegu, a warunki narciarskie są bardzo dobre. Z wysokości 2 190 m n.p.m. narciarze zjadą po 5,5 km przygotowanej trasie do Tatrzańskiej Łomnicy. Otwarte będą też trasy Łomnicki Staw - Esíčka, Generál, Čučoriedky Východ, Čučoriedky Západ i Štart Západ.
Otwarcie trasy z Łomnickiej Przełęczy w Nowy Rok
Otwarcie trasy z Łomnickiej Przełęczy w Nowy Rok
2017.01.02
To się nazywa zima! Ostatnie opady śniegu w Tatrach były na tyle obfite, że w pierwszy dzień 2017 roku została otwarta górna część jednej z najdłuższych i najefektowniejszych tras na Słowacji - czarny zjazd z Łomnickiej Przełęczy do Łomnickiego Stawu. Grubość naturalnej pokrywy śniegowej przekracza tutaj już 120 cm.
poprzednie1 - 12 z 39następne
Booking.com