Narty - skionline.pl
Jump to content

kptdenaturat

Members
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140 Excellent

About kptdenaturat

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 01/12/1969

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Miejscowość
  Katowice
 • About me
  Pasjonuję się jazdą techniką Telemark. Byłem instruktorem techniki alpejskiej.

Ski equipment

 • Narty marka
  Voelkle, Hammer,Salomon i inne.
 • Buty marka
  Scarpa T2, Garmont Kenaji i inne.
 • Gogle
  Brak

Skills

 • Styl jazdy
  Telemark i technika alpejska.
 • Poziom umiejętności
  9
 • Dni na nartach
  32

Recent Profile Visitors

699 profile views
 1. Witam, wysłane Z pozdrowieniami: Wariat jazdy Telemarkiem
 2. Witam, to były czasy w których jak ktoś krzyknął Przybyła to wstawało pół Sczczyrku, Druga połowa wstawała po okrzyku Migdał... Z pozdrowieniami : Wariat jazdy Telemarkiem.
 3. Witam, maiłem uraz podstawowy kolana a potem niestety dwa urazy wtórne. Z pozdrowieniami: Wariat jazdy Telemarkiem.
 4. Witam, przepraszam Cię. Nie zauważyłem kwintesencji Twojej odpowiedzi. Masz w tej odpowiedzi racje, bo faktycznie czasami czytam "grozę". Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
 5. Witam, "pierdoły" jak piszesz, to dla niejednego chęć przeżycia jeszcze jednego dnia... wariat jazdy Telemarkiem.
 6. 00639.MTSWitam, BSA przygotowany na poranne nartowanie, według mnie dobrze. Kolejne znaki ostrzegające o zachowaniu odpowiedniej prędkości, inne oznakowania również przemyślanie ustawione. "Sztruks" naniesiony w tych warunkach pogodowych dobrze. Pojawiło się trochę "skamielin" ale łatwo je ominąć. Trasa czarna z rana,, jak również czerwona to bardzo dobre warunki do ostrzejszej jazdy, co w pełni wykorzystałem. Później dla początkujących było nieźle, dla średnio znających technikę katastrofa, dla wytrawnych NARCIARZY bez znaczenia,ale jazda wymagała oprócz techniki wiele wysiłku Jeszcze krótki film z dzisiaj. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem, stary upierdliwy grzyb.
 7. Witam, pan Szurkowski TAK,. pan Kubica, nie. Zdecydowane NIE. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
 8. Witam, te dwie jak nazwałeś "grupy" staram się łączyć w całość i jestem pewny takiej możliwości. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
 9. Witam, niektórych NARCIARZY po dojściu do ideału techniki i stylu czeka koniec korzystania z nart. Zakup cudownych nart o promieniu 1,0 m. na chwilę wystarczy, a co dalej z radością które niesie jazda na nartach ? Co z ludźmi którzy GÓR nie szanują i nie rozumieją ?. Szacunek dla wszystkich NARCIARZY. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem, upierdliwiec.
 10. Witam, Twój wpis na forum jest obrazem mojego rozumienia NARCIARSTWA. Wiem, to moje cyt. "ego wypisuje ciału czeki bez pokrycia". Cieszmy się wspólnie z jazdy na nartach, po to je stworzono. Dla mnie jest ważne to, by było wygięte z przodu i umożliwiało poznanie radości jazdy. Technika zabija etykę. Nad stylem techniki pracuje niewielu NARCIARZY. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem, upierdliwy stary grzyb.
 11. Witam, osobiście dla mnie, nim gorzej - tym lepiej. Dlaczego ? Na obecne warunki śnieżne posiadam narty Hammer Stream Freeride 193 cm. Dzioby 131 mm, pod butem 91mm. delikatnie podwinięte piętki 110 mm, Krawędzie podniesione fabrycznie 84 st, Ta konstrukcja nart bardzo ułatwia samą jazdę, ale trzeba wiedzieć dużo aby to dobrodziejstwo wykorzystać To nie narty jeżdżą, choćby ich zaawansowanie technologiczne było z NASA. Tylko dobrzy, lub bardzo dobrzy technicznie Narciarze wiedzą jak wykorzystać w pełni, obecny potencjał techniczno-technologiczny w ewolucji sprzętu narciarskiego. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
 12. Witam, całe szczęście, że każdy z nas jest inny. To czyni szeroko pojęte NARCIARSTWO i ludzi biorących w nim udział ciekawymi. Każdy z nas jest inaczej zbudowany, ma inny układ ruchowy, inne spojrzenie na czerpanie przyjemności, inny sposób na pokonywanie barier psychicznych i fizycznych.. Szukamy czegoś głównie dla siebie, choć bardzo wielu z nas chętnie dzieli się radami i uwagami. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
 13. Witam, o ile mi wiadomo, pierwsze narty taliowane powstały w Norwegii w XIX wieku. Od czasów Sondre Norheima, taliowanie nart jedynie się zwiększało. choć produkowano jeszcze narty "proste". Porównaj promienie skrętu nart "prostych" a obecnych SL 😀. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...