Narty - skionline.pl
Jump to content

kptdenaturat

Members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Excellent

About kptdenaturat

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 01/12/1969

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Miejscowość
  Katowice
 • About me
  Pasjonuję się jazdą techniką Telemark. Byłem instruktorem techniki alpejskiej.

Ski equipment

 • Narty marka
  Voelkle, Hammer,Salomon i inne.
 • Buty marka
  Scarpa T2, Garmont Kenaji i inne.
 • Gogle
  Brak

Skills

 • Styl jazdy
  Telemark i technika alpejska.
 • Poziom umiejętności
  9
 • Dni na nartach
  05

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. Witam, Odpowiem krótko,zrealizowane marzenie dla jeżdżącego techniką Telemark. Pewnie i dla każdej innej techniki poruszania się po śniegu. Z pozdrowieniami: Wariat jazdy każdym stylem, ale stary grzyb, jeżdżący technika Telemark.
 2. Witam, pamiętasz lata w których "opuszczało" się "krzesełko" przed szczytem Skrzycznego?, (mam na myśli trasę czerwoną, zwaną "Kaskada"). Oraz, dawno temu, jadąc wyciągiem zwanym "orczyk", można było dotknąć ręką liny prowadzącej. To był śnieg... Z pozdrowieniami: Wariat jazdy techniką Telemark.
 3. Witam, czytając niektóre posty, dochodzę do wniosku, że narciarstwo w szerokim tego słowa znaczeniu, traktowane jako pasja, rozrywka, możliwość obcowania z Górami zostaje po części wypaczoną ideą. Skupianie się na "facebookach", kamerkach oraz innych środkach "masowego rażenia", nie daje możliwości doświadczenia uroków i korzyści korzystania z nart. Smog, kolejki, kłopoty z skipassami i inne, nie powinny stać się jedynymi problemami w czasach absolutnego konsumpcjonizmu Z pewnością odsunięcie się od "jedynego- słusznego" nurtu pozwoli niejednemu z nas wrócić do pewnych etycznych, pięknych zachowań i do tego by pasją narciarską zarażać innych. Czego serdecznie życzę każdemu w Nowym Roku... Z pozdrowieniami: Wariat jazdy techniką Telemark, do tego stary upierdliwy grzyb.
 4. Witam, mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży tak jak zaplanowałeś. Życzę pełnego powrotu do zdrowia i tego czym się pasjonujesz. Z pozdrowieniami: Wariat jazdy stylem Telemark
 5. Witam, mam nadzieję, ze silna konkurencja wymusi na ośrodkach narciarskich podjęcie szybkich i skutecznych działań w celu udostępnienia tras. Szybie i skuteczne naśnieżanie, parkingi, łatwy dojazd... a może to tylko marzenie ? Z pozdrowieniami: Wariat jazdy stylem Telemark.
 6. Witam, tyle lat znajomości z rodziną Kaimów, a teraz trzeba się pogodzić, że Ich już nie ma. Łączę wyrazy najszczerszego współczucia dla przezywających tą tragedię. Wariat jazdy stylem Telemark.
 7. Witam, wysłane Z pozdrowieniami: Wariat jazdy Telemarkiem
 8. Witam, to były czasy w których jak ktoś krzyknął Przybyła to wstawało pół Sczczyrku, Druga połowa wstawała po okrzyku Migdał... Z pozdrowieniami : Wariat jazdy Telemarkiem.
 9. Witam, maiłem uraz podstawowy kolana a potem niestety dwa urazy wtórne. Z pozdrowieniami: Wariat jazdy Telemarkiem.
 10. Witam, przepraszam Cię. Nie zauważyłem kwintesencji Twojej odpowiedzi. Masz w tej odpowiedzi racje, bo faktycznie czasami czytam "grozę". Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
 11. Witam, "pierdoły" jak piszesz, to dla niejednego chęć przeżycia jeszcze jednego dnia... wariat jazdy Telemarkiem.
 12. 00639.MTSWitam, BSA przygotowany na poranne nartowanie, według mnie dobrze. Kolejne znaki ostrzegające o zachowaniu odpowiedniej prędkości, inne oznakowania również przemyślanie ustawione. "Sztruks" naniesiony w tych warunkach pogodowych dobrze. Pojawiło się trochę "skamielin" ale łatwo je ominąć. Trasa czarna z rana,, jak również czerwona to bardzo dobre warunki do ostrzejszej jazdy, co w pełni wykorzystałem. Później dla początkujących było nieźle, dla średnio znających technikę katastrofa, dla wytrawnych NARCIARZY bez znaczenia,ale jazda wymagała oprócz techniki wiele wysiłku Jeszcze krótki film z dzisiaj. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem, stary upierdliwy grzyb.
 13. Witam, pan Szurkowski TAK,. pan Kubica, nie. Zdecydowane NIE. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
 14. Witam, te dwie jak nazwałeś "grupy" staram się łączyć w całość i jestem pewny takiej możliwości. Z pozdrowieniami: wariat jazdy Telemarkiem.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...