Narty - skionline.pl
Jump to content

barteks071992

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About barteks071992

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co wiem to nie, nam na wyjazd w ten piątek pozmieniali i rozdzielili apartamenty tak aby było MAX 5 osob.
 2. Ile polecacie zabrać gotówki do Szwajcarii? Co prawda mamy wykupione wyżywienie śniadania i obiady ale nie wiem ile liczyć na jedną dorosła osobę. Dodatkowo proszę o praktyczne wskazówki co zabrać itp do Szwajcarii.
 3. Czy w Szwajcarii potrzeba adapter do podłączenia ładowarki do telefonu ? Czy Polska standardowa ładowarka pausje do tamtych gniazdek ?
 4. Jak myślicie, mogą w tym tyg zamknąć Szwajcarię ? Mam wyjazd w ten piątek i nie wiem czy mam być pewny wyjazdu, szykować rzeczy na cały tydzień pobytu ...
 5. Jak takie kontrole na granicach Szwajcarii wyglądają ? Każdemu sprawdzają walizkę ile kto ma jedzenia alkoholu?
 6. Czy transporty zbiorowe - np autokar również kontrolują pod kątem ilości zabranego alkoholu itp? O czym jeszcze należy pamiętać po wjeździe do Szwajcarii ? Proszę o praktycznie wskazówki dotyczące : Przejściowek do gniazdek, limitów jedzenia, ile zabrać gotówki itp.
 7. Jakie są limity w ilości alkoholu i spożywki po wjeździe do Szwajcarii? Widziałem na forum wpis że ludzie dostali mandat 600 franków w dniu dzisiejszym. Mieli jedzenie na cały tydzień.
 8. Ja też jadę 22 stycznia do Szwaciarii i mam daleko w D*** te całe włochy ... Jak chcą upadku gospodarki to niech mają na własną rękę. W Polsce podobnie. Mam Zinal w CH 6 dni na śniegu i mam nadzieję że wyjeżdżę się za wszystkie czasy.
 9. Proszę o poradę które ubezpieczenie z poniższych wybrać ? Wystarczy to podstawowe w cenie i karta EKUZ ? Czy zakupić dodatkowe z poniższej oferty ??
 10. Co myślicie o takim pomyśle ? jest realny taki wyjazd do Szwajcarii w przyszłym tygodniu ? Pytania do wyjazdu: 1. czy podstawowe ubezpieczenie oferowane przez biuro podróży wystarczy czy zalecacie zakup dodatkowego ? Bo z tego co wiem akcje ratunkowe są koszmarnie drogie. Najlepiej aby polisa pokrywała także koszty akcji ratunkowych, hospitalizacji spowodowanej nagłymi objawami przewlekłej choroby leczonej w kraju (np. chorób krążenia, cukrzycy), transportu medycznego, a w razie śmierci - koszt transportu ciała do Polski ? jakie ubezpieczenia najlepiej zakupić ? 2. Ja
 11. Nie ma żadnej kwarantany, wyjazdy z biura są organizowane busami do 9 osób. Cena za osobę 2100 zł apartament 4*, karnet dojazd i ubezpieczenie. W dniach 22-30 styczeń. 6 dni na śniegu. Wyżywienie szefa kuchni na cały pobyt 400 zł śniadania i obiady
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...