Narty - skionline.pl
Jump to content

Gerald

Members
 • Posts

  1,657
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Gerald last won the day on May 30

Gerald had the most liked content!

1 Follower

Personal Information

 • Imię
  Łukasz
 • Miejscowość
  Kraków

Ski equipment

 • Narty marka
  Volkl Mantra
 • Buty marka
  Salomon

Skills

 • Poziom umiejętności
  6

Recent Profile Visitors

7,234 profile views

Gerald's Achievements

Stara gwardia

Stara gwardia (5/6)

3.3k

Reputation

 1. Bo jako państwowy ośrodek, jak i każda inna państwowa firma mają prawo mieć wy******. A Wy tak serio z tymi snowparkami? moim zdaniem, dobrze zaplanowane i urządzone przyciągają trochę ludzi.
 2. I pytanie numer dwa - bawić się w wiązania SNS czy NNN?
 3. Powoli myślę o skompletowaniu własnego sprzętu biegowego na przyszły sezon. Jestem początkujący na biegówkach, dopiero pierwszy sezon za mną. W Sklepie Podróżnika (to sieć w całej Polsce), znalazłem takie oto niedrogie narty: https://sp.com.pl/narty-biegowe-walking-tour?klub=t&utm_source=main&utm_campaign=kafelek&utm_medium=bigbox&utm_term=aksum Nigdzie nie mogę znaleźć opinii o nich. Ma je ktoś? Opis nart mi odpowiada, chcę je wykorzystać też na nieprzygotowanych trasach.
 4. Mając dzień wolnego we Wiedniu, postanowiłem wybrać się na pieszą wycieczkę. Wybór padł na Heukuppe 2007 mnpm osiągnięty z przełęczy Preiner Gscheid 1070 mnpm. Przyjemny trekking który w całości zajął 6 godzin. Po drodze pyszny obiad w schronisku Karl Ludwig Haus gdzie zjadłem typową dolnoaustriacką klasykę - Specklinsen.
 5. Tydzień temu, Mogielica (Beskid Wyspowy). Wspaniale pasował do szaszłyków.
 6. dużo się tam ostało śniegu powyżej Miziowej? jakby wytrzymało do przyszłego tygodnia, bo ma być słonecznie, to wybrałbym się tam na pożegnanie sezonu. Dokąd zjechałeś?
 7. Oj pamiętam ten wyciąg. Upadek na tym odcinku to był lot kilkanaście metrów w dół bo sporym nachyleniu.
 8. Nie wiem po co się tak rozpisują. W takich uzasadnieniach powinna być jedna linijka, ile ktoś dał, i ile ktoś wziął.
 9. A co z tą Żarską, w tym roku też można do 15 maja? nie mogę się nigdzie dokopać do przepisów.
 10. W Beskidzie Wyspowym jest jeszcze piękny szczyt którego nazwa tu nie padła - Ćwiliń. Na górze jest hala która w części już zarasta. Oczywiście w weekend majowy będzie tam więcej ludzi jak wszędzie, ale nie spodziewałbym się armagedonu. To jedno z moich ulubionych miejsc, kiedyś biwakowałem z ogniskiem na szczycie. Jeśli byś chciała, to z Wieliczki jeździ tam dwa razy dziennie dotowany przez województwo bus (Wieliczka - Półrzeczki).
 11. Mam wolne w zasadzie jutro tylko jeszcze, potem pracuję 2,3. Jutro się nie zbiorę, bo właśnie wróciłem do domu. Chodzą plotki że 4 maja już będzie zakaz narciarstwa w całych Tatrach (poza Gąsienicową i Rysą). Jeśli by się jeszcze dało, i pogoda kompletnie nie pokrzyżowała planów to bym gdzieś poszedł. A Ty co planujesz? jak coś, to pisz priv. Polityka parku jest teraz taka żeby dać info nie wcześniej niż dzień przed, żeby się ludzie nie kumulowali.
 12. Ja dzisiaj Kuźnice - Karb. Chodzą ploty że 4 maja dyrekcja TPN zamknie całe Tatry dla narciarstwa (z wyjątkiem Gąsienicowej do 8 i Rysy).
 13. Ale przynajmniej jedna konkretna. Moja ulubiona część tego ośrodka łącznie z francuską muldą.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...