-
Liczba zawartości
1 998 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
53
Ostatnia wygrana Gerald w dniu 24 Kwiecień
Użytkownicy przyznają Gerald punkty reputacji!
Informacje osobiste
-
Imię
Łukasz
-
Miejscowość
Kraków
Sprzęt narciarski
-
Narty marka
Volkl Mantra
-
Buty marka
Salomon
Umiejętności
-
Poziom umiejętności
6
Gerald's Achievements
Weteran (6/6)
4,7k
Reputacja
-
W góry na skitury 2025/2026
Gerald odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Jutro (9 maja) pożegnam sezon zimowy 25/26 na Chopoku (północnym). Może ktoś chce dołączyć? Planuję ze dwa maks trzy podejścia. Na miejscu będę pewnie po 10. Może @marcinn? Dzisiaj warunki pozwalają na zjazd Priechyby. -
Norwegia 2026
Gerald odpowiedział surfing → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Świetny klimat -
Na 8-10 maja sprzedają skipasy po 19 eur. Jednak żadnych oficjalnych informacji nie ma. Ciekawe czy otworzą wyciągi na tą okazję.
-
- 1 882 odpowiedzi
-
- 15
-
-
-
- kasprowy wierch
- stacje narciarskie
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wybierasz się w niedzielę?
-
napisałem priv
-
Także jakby ktoś z forum się chciał spotkać - proszę dać znać.
-
Ja się najprawdopodobniej zbiorę jutro.
-
W góry na skitury 2025/2026
Gerald odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
-
Do Zermatt musisz zapłacić za bilet.
- 59 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- narty latem
- alpy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W góry na skitury 2025/2026
Gerald odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Dzięki. Tak, to wiem. Sam na nim jeździłem jako dziecko. Wczoraj na dobitkę zrobiłem tam podejście też. Chodziło mi o ośrodek we wsi Pavčina Lehota. -
W góry na skitury 2025/2026
Gerald odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Jasna - Przełęcz Polany (Sedlo Pol'any) - Polana (Pol'ana) 1890 m.n.p.m. Wycieczkę na tą górkę położoną w Niżnich Tatrach odkładałem już długo. Można ją porównać do tury z Kuźnic na Kopę Kondracką (choć nieco krótszą). W końcu dzisiaj się tam wybrałem. Warunki wyborne, szkoda że sezon skiturowy wedle przepisów kończy się tutaj 30 kwietnia Śniegu jest sporo. To była pierwsza w tym miesiącu wycieczka skiturowa na której wiatr nie urwał mi głowy. Pierwszy raz od niepamiętnego czasu siedziałem w ciszy na grani jedząc spokojnie obiad. Na końcu dnia poszedłem odwiedzić stok i tor saneczkarski w Pavčinej Lehote gdzie śpię. Fun Park Žarice. Gdzieś na górze w połowie stoku pasł się niedźwiedź. 😉 byłem 200 m niżej Czy ktoś kojarzy czy tam gdzie jest prostokątna przecinka u góry był kiedyś wyciąg wyżej? -
I gdzie chcesz na tym IR dojechać? Ja ma FIPie z nartami najdalej jeździłem do Austrii.
- 59 odpowiedzi
-
- narty latem
- alpy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jezioro Wan. Na nartach w kurdyjskiej części Turcji.
Gerald odpowiedział Gerald → na temat → Reszta świata
A byłeś nad Wanem? Albo może byłeś w okolicach Hakkari?- 15 odpowiedzi







