Narty - skionline.pl
Jump to content

San28

Members
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

347 Excellent

About San28

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 03/08/1960

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Radom
 • About me
  Fan Premier League, kolarskich wielkich tourów i alpejskiego Pucharu Świata

Ski equipment

 • Narty marka
  salomon mustang, dynastar omeglass
 • Buty marka
  lange rx 100
 • Gogle
  uvex

Skills

 • Styl jazdy
  intuicyjny i nastrojowy - w zależności od warunków i nastroju
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  9

Recent Profile Visitors

3,765 profile views
 1. Zapomniałem o nim - sensacyjny mistrz olimpijski z Sapporo (1972),
 2. Jestem od Ciebie trochę starszy, więc lepiej pamiętam - oglądałem ten slalom w telewizji. To były czasy Andrzeja i Jana Bachledów, Gustavo Thoeniego i Piero Grosa, który chyba wtedy wygrał, ale nie jestem pewien. Ale w przeciwieństwie do Ciebie nigdy stamtąd nie zjechałem, czego do dziś żałuję. Najpierw byłem za słaby, a jak już poczułem się na siłach, stok został zamknięty. Pozdrawiam.
 3. Ciekawe, czy doczekamy się tam kiedyś jakiegoś krzesełka? Może ktoś coś wie na ten temat?
 4. Cyniczny, dzięki za relację. Fajnie popatrzeć na prawdziwą zimę. Warunki petarda! Pozdrawiam.
 5. Dzięki za sugestię, ale Jurgów to chyba jednak za daleko ode mnie jak na jeden dzień. Więcej bym chyba podróżował w obie strony niż jeździł na nartach. Dwa dni to i owszem... Pozdrawiam.
 6. Tresor, pomyślałem sobie, że mógłbym przyjechać do Kasiny w którąś sobotę lub niedzielę rano. Z Radomia mam niecałe trzy godziny jazdy. Czy Twoim zdaniem ma to sens, czy ludzi jest zawsze tak dużo, że lepiej sobie odpuścić? To samo pytanie dotyczy Myślenic. Pozdrawiam.
 7. Bałtów (relacja w zastępstwie Marboru, Szwajcaria Bałtowska to jego królestwo) Od czwartku miałem być w Kotlinie Kłodzkiej, ale z powodów losowych nie pojechałem. Zamiast tego musiał dziś wystarczyć Bałtów... Jeździłem dwie godziny, od 9.30 do 11.30, dwugodzinny karnet kosztował 59 złotych. Pogoda była wymarzona, warunki bardzo dobre. Na początku było twardo i szybko. Sztruks, zero minerałów, ludzi stosunkowo niewiele, jazda na bieżąco. Czynne były tylko dwie trasy przy talerzyku. Kanapa po drugiej stronie wzgórza w tym sezonie jeszcze nie była uruchomiona. Po godz.10 ludzi zaczęło przybywać i trasy trochę się "zmęczyły", ale bez przesady, nie można było narzekać. Jedną z atrakcji było stoisko Volkla, gdzie można było bezpłatnie wypożyczyć deski tej firmy. Kiedy kończyłem jazdę, ludzi było już naprawdę sporo. Na przejście bramki trzeba było poczekać kilka ładnych minut. Znów potwierdziła się stara prawda, że w weekend w Bałtowie najlepiej być zaraz po otwarciu, pojeździć dwie godziny po sztruksie i wracać na z góry upatrzone pozycje....
 8. Szkoda, tym bardziej, że był w formie. Przed kontuzją najlepszy, na równi z Feuzem.
 9. To jest jednak jakiś problem...
 10. Tanova, dziękuję za relację! Przymierzam się odwiedzić w lutym ten ośrodek - tak samo, jak Ty przy okazji pobytu w Czarnej Górze. Płaciłaś w koronach czy można w złotówkach? Pozdrawiam.
 11. Nie bój się, we wszystkich wskazanych przez Ciebie miejscówkach będzie dobrze!
 12. Gdy jest cieplej, nie mam wątpliwości. Gorzej, gdy będzie zimno, o czym sam wspominasz. Poza tym, wspomniany przeze mnie ekspert poleca używanie tego typu skarpet "w ciasno dopasowanych butach", a moje takie nie są... Ale pewnie masz rację, trzeba kupić i wypróbować... Pozdrawiam.
 13. W jednym z magazynów narciarskich ekspert od bootfittingu z Austrii radzi zakładać do dobrze dopasowanych butów skarpety kompresyjne. Z ekspertem nie powinno się dyskutować, tym niemniej mam pytanie, czy takie skarpety nie będą za cienkie? Jak się będą sprawować w mroźne dni? A co, jeśli but nie jest super dopasowany?
 14. Mam to samo... Tanova, ładne zdjęcia!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...