Narty - skionline.pl
Jump to content

San28

Members
 • Posts

  264
 • Joined

 • Last visited

About San28

 • Birthday 03/08/1960

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Radom
 • About me
  Fan Premier League, kolarskich wielkich tourów i alpejskiego Pucharu Świata

Ski equipment

 • Narty marka
  salomon mustang, dynastar omeglass
 • Buty marka
  salomon S-Max 110
 • Gogle
  uvex

Skills

 • Styl jazdy
  intuicyjny i nastrojowy - w zależności od warunków i nastroju
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  10

Recent Profile Visitors

4,164 profile views

San28's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

375

Reputation

 1. Jeśli ma być supershape, to dobre recenzje, także na tym forum, zbiera rally. Ponieważ jest nico szersza pod butem niż magnum, będzie bardziej uniwersalna, zwłaszcza w gorszych warunkach. Pozdrawiam.
 2. Kiedy przymierzałem się do zakupu butów, niektóre podpowiedzi użytkowników forum wskazywały także na Serwis NTN i NartyWarszawa, ale zdecydowałem się na Ski-Fanatic, ponieważ specjalizują się w butach narciarskich. To przeważyło. Pozdrawiam.
 3. Ski - Fanatic, zakup i odbarczanie. Spędziłam tam ponad dwie godziny, ale warto było. Fachowa obsługa, polecam.
 4. U mnie mało jazdy, a jeśli już, to w większości na świętokrzyskich górkach, co satysfakcji raczej nie daje. Pozytyw jeden, ale za to ważny: kupiłem nowe, dobrze dopasowane buty. Dobre i to! Za rok pomyślę o nowych nartach.
 5. Wracam do "mojego" tematu, żeby napisać, czym się skończył. Otóż wybrałem jednak Ski Fanatic. Przyjechałem na umówioną godzinę. Najpierw miałem oględziny i pomiar stóp, potem dobór buta, następnie wygrzewanie linera (dwa punkty) i skorupy buta (jeden). Wszystko trwało ok. trzech godzin. Zapłaciłem tylko za buty i umówiłem się, że jeśli jeszcze coś będzie nie tak, wracam do poprawki. W sumie wyszedłem zadowolony i chyba mogę ich polecić. Mitek, nie wybrałem serwisu NTN, ponieważ wprawdzie pan Wojtek budzi zaufanie i wygląda na wysokiej klasy fachowca, to jednak na podstawie filmu uznałem, że mają stosunkowo mały wybór butów. Pozdrawiam.
 6. Tylko, że do mojego wyjazdu jeszcze tydzień, w czasie którego cały czas ma być wiosennie.🤔
 7. Pytanie do bywalców: czy w przyszłym tygodniu (4-7 marca) warto jeszcze jechać do Szczawnicy, żeby pojeździć na Palenicy? FIS pewnie wytrzyma, ale co z Szafranówką i rodzinną (pamiętam, że obie mocno nasłonecznione)? Czy raczej kierować się na Podhale (Białka, Jurgów), gdzie w nocy prawdopodobnie będą większe przymrozki? Gdzie Waszym zdaniem będą lepsze warunki? Pozdrawiam.
 8. Chyba nie mam nerwicy, a Wojtek zdecydowanie budzi zaufanie. A jak oceniasz wybór butów?
 9. A gdzież bym śmiał?!.... 😀 Pozdrawiam.
 10. To jest to, o co mi chodzi. Ale dlaczego akurat tam? Lepsi fachowcy, lepsza obługa, większy wybór butów, niższe ceny? Czy masz jakieś porównanie ze Ski Fanatic lub NartyWarszawa? Pozdrawiam.
 11. Dziękuję, ale możesz napisać coś więcej, dlaczego akurat ten sklep? Polecasz ogólnie sklep czy może kogoś konkretnie? Pozdrawiam.
 12. Przymierzam się do zakupu nowych butów, ale potrzebny mi będzie doświadczony bootfitter. Możecie kogoś polecić w Warszawie? Czytałem, że Skionline rekomenduje Ski Fanatic - co o tym sądzicie? A może jakaś inna propozycja?
 13. Chyba nie ma sensu. Dla mnie jest to jakaś propozycja, bo mam blisko, ale tłuc się 300 km, żeby zaliczyć stoczki, które - jak to eufemistycznie nazwałeś - nie są spektakularne?... Pozdrawiam.
 14. Dziś dwie godziny w Bałtowie. Planowałem od 9, czyli zaraz po otwarciu, a wyszło po 9.30. Spóźnienie wynikało po części z tego, że warunki na lokalnych drogach dojazdowych do Bałtowa były trudne. Trzeba było uważać i zdjąć nogę z gazu. Warunki na stoku dobre: cienka warstwa przewianego śniegu, a pod nią twardo. Ludzi od początku sporo. Tym razem większość miała zakryte usta i nos. Może dlatego, że wiało i większość założyła kominiarki. 😉 Tak było przed godz. 10... A tak przed 12... 🙁 Trochę luźniej było wzdłuż orczyka. Można było zjeżdżać bez ciągłego rozglądania się na wszystkie strony... Z godziny na godzinę ludzi przbywało. Kiedy odjeżdżałem, kolejka do wypożyczalni była monstrualnie długa, a kolejne samochody kierowano na parking zapasowy, kilkaset metrów od kasy. 🙁 Rozgrzewka była zapewniona! 😀 Pozdrawiam.
 15. Czy czerwona trasa na Palenicy jest dostępna dla wszystkich, czy tylko dla zawodników?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...