Narty - skionline.pl
Jump to content

San28

Members
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

328 Excellent

About San28

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 03/08/1960

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Radom
 • About me
  Najpierw była piłka, potem narty. Teraz zostały już tylko narty i ... żal, że nie mogę jeździć tyle, ile bym chciał.

Ski equipment

 • Narty marka
  salomon mustang, dynastar omeglass
 • Buty marka
  lange rx 100
 • Gogle
  uvex

Skills

 • Styl jazdy
  intuicyjny - jako samouk i nastrojowy - w zależności od nastroju i nachylenia stoku
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  19

Recent Profile Visitors

3,535 profile views
 1. I to jest najbardziej realistyczny trend. Niestety...
 2. Jak porównać trasy w Czarnej Górze do Jaworzyny w Krynicy?
 3. Właśnie dlatego chcę jechać przed feriami dolnośląskimi. Czy wtedy też będzie dużo ludzi? A jak oceniasz przygotowanie tras? Kolega Micheł narzeka, czy to norma?
 4. Możesz rozwinąć: jakie trasy, czy dużo ludzi, jakie ceny?
 5. Chciałem zapytać bywalców, czy warto pojechać na trzy-cztery dni do Czarnej Góry? Wyjazd byłby na początku lutego, przed feriami w woj. dolnośląskim, żeby ograniczyć ryzyko stania w długich kolejkach. Z Radomia jest wprawdzie dość daleko i nie po drodze (zdecydowanie bliżej do Krynicy i Szczyrku) , ale po pierwsze - nigdy tam nie byłem, po drugie - jest kilka zróżnicowanych tras i nowa, szybka kanapa, po trzecie - przy okazji wybrałbym się także do Zieleńca, w którym również nigdy nie byłem. Interesuje mnie, jak jest tam w lutym ze śniegiem, z przygotowaniem tras, frekwencją na stokach, gastronomią, czy można testować nowe modele nart? Chętnie skorzystam także z namiaru na fajną kwaterę (ze śniadaniem). A może nie warto tam jechać? Może warto dołożyć drogi i pojechać np. do Szprinderowego Młyna? Co o tym sądzicie?
 6. San28

  Kibicujemy Maćkowi!

  Przyłączam się, jesteś niesamowity! Pozdrawiam.
 7. Może Czarna Góra w Kotlinie Kłodzkiej i wypad/wypady do Zieleńca? Pozdrawiam.
 8. San28

  Zwardoń

  Aż chciałoby się zjechać, zwłaszcza przy takiej pogodzie jak na filmie.
 9. Niezależnie od tego, ze Fuglsang się wycofał, mam wrażenie, że dla niego jazda powyżej 2000 metrów to byłyby jednak za wysokie progi... Rozczarowali przede wszystkim Kruijswijk i Buchmann - żadnej próby ataku, jazda tylko wymęczenie Alaphillipe'a. Kruijswijka może trochę rozumiem - zadowolił się trzecim miejscem, to jego wielki sukces, ale Niemiec zupełnie nie podjął walki. Grande Nibali, szkoda, że na mecie nie pokazał "rekina"!
 10. Muszę posypać głowę popiołem, ale czy mogłem przewidzieć wycofanie się Pinota?! Szkoda, jako jedyny miał szansę nawiązać walkę z Bernalem. Generalnie, w tym roku moi faworyci zawodzą: Fuglsang się wycofał, Mas jest cieniem samego siebie, a teraz Pinot.... Z kolei największym wygranym (oprócz Bernala, rzecz jasna) jest dla mnie Alaphliippe, nawet, jeśli polegnie pod Val Thorens. Może zaimponować ambicją i szybkością na zjazdach. A swoją drogę, gdzie jest dzisiaj Alaphilippe, a gdzie Michał Kwiatkowski? Obaj mają (mieli?) podobny potencjał, tylko że jeden walczy o zwycięstwo w Tour de France, a drugi pełni jedynie rolę ordynansa i to z marnym skutkiem.
 11. To ja zaryzykuję: Pinot - wygląda zdecydowanie najlepiej! No, chyba żeby Alaphilippe przetrwał Alpy, co byłoby chyba jeszcze większą sportowa sensacją roku niż znokautowanie Joshuy przez Ruiza!
 12. Nie znam problemów Złotego Gronia, ale na pewno źle to rokuje na przyszłość...
 13. 15 marca jeździłem wieczorem na Słotwinach i potwierdzam: warunki były znakomite, chociaż w ciągu dnia było mokro. Natomiast do oświetlenia rzeczywiście można mieć zastrzeżenia, zwłaszcza na środku. P.S. JC, fajnie, że tym razem film jest krótki. Poprzednie były, moim zdaniem, za długie, trzeba było mieć duuużo czasu, aby je obejrzeć w całości. Pozdrawiam.
 14. Znakomite warunki jak na drugą połowę kwietnia. Trudno uwierzyć, że gdzieś tam daleko jest jeszcze taka zima, kiedy u nas za oknem 26 stopni na plusie... Pozdrawiam.
 15. Znakomita scenografia (Dolomity, słońce, sztruks i puste trasy), dynamiczna muzyka, elementy choreografii - w sumie bardzo dobrze się ogląda! Dziękuję i pozdrawiam.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...