Narty - skionline.pl
Jump to content

San28

Members
 • Posts

  270
 • Joined

 • Last visited

About San28

 • Birthday 03/08/1960

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Radom
 • About me
  Fan Premier League, kolarskich wielkich tourów i alpejskiego Pucharu Świata

Ski equipment

 • Narty marka
  salomon s force 11, dynastar omeglass
 • Buty marka
  salomon S-Max 110
 • Gogle
  uvex

Skills

 • Styl jazdy
  intuicyjny i nastrojowy - w zależności od warunków i nastroju
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  16

Recent Profile Visitors

4,488 profile views

San28's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

381

Reputation

 1. Zdecydowanie tak. Stabilne, dają poczucie pewności jazdy, to znaczy: przecinają odsypy, dobrze trzymają na twardym, jak się postarasz, pojedziesz praktycznie każdym skrętem. Wymagają przy tym mniej siły i uważności niż Boldy. No i są zdecydowanie tańsze niż Boldy, co dla mnie też miało znaczenie. Jeśli zaś pytasz o śmig, to chyba nie jestem najlepszym adresatem takiego pytania... Coś tam próbuję, ale nie wiem, czy można to nazwać śmigiem... 😏 Pozdrawiam.
 2. Testowałem Boldy na Jaworzynie. Bardzo dynamiczne narty, idą jak czołg, ale trzeba nad nimi stale panować. Dlatego w końcu kupiłem S Force 11. Łatwiejsze (80 cm pod butem przy 84 w Boldach), ale tak samo godne polecenia. Pozdrawiam.
 3. Właściwie nic dodać, nic ująć, poza tym, że grę wolejem powinna poprawić zwłaszcza, jeśli chce kiedyś wygrać Wimbledon, a na pewno chce!... Pozdrawiam.
 4. Czy dobrze poznaję, że ten z prawej (na zdjęciu) to Christof Innerhofer? Niestety, drugiego nie kojarzę... Kto wygrał i ilu zawodników startowało? Pozdrawiam i gratuluję występu.
 5. Jak Amerykanie to robią? Marionen, na pewno pamiętasz, że w Sarajewie w 1984 roku zjazd wygrał Bill Johnson. Wyskoczył niczym królik z kapelusza, bo - o ile pamiętam - ani wcześniej, ani później specjalnie nie błyszczał...
 6. Przed Nowym Rokiem byłem w Szczyrbskim Jeziorze i Tatarzańskiej Łomnicy. Rejestrację przed wyjazdem potwierdzam. Przed umownym wejściem na teren ośrodka sprawdzano nasze paszporty. W TŁ, w pomieszczeniu kasowym, gdzie musiałem zmienić karnet, i sklepie Intersportu, wszyscy - bez wyjątku - mieli maseczki. W kolejkach do wyciągu i w gondoli - jak kto chciał, nikt tego nie sprawdzał. Konsumpcja tylko na zewnątrz.
 7. Jeśli ma być supershape, to dobre recenzje, także na tym forum, zbiera rally. Ponieważ jest nico szersza pod butem niż magnum, będzie bardziej uniwersalna, zwłaszcza w gorszych warunkach. Pozdrawiam.
 8. Kiedy przymierzałem się do zakupu butów, niektóre podpowiedzi użytkowników forum wskazywały także na Serwis NTN i NartyWarszawa, ale zdecydowałem się na Ski-Fanatic, ponieważ specjalizują się w butach narciarskich. To przeważyło. Pozdrawiam.
 9. Ski - Fanatic, zakup i odbarczanie. Spędziłam tam ponad dwie godziny, ale warto było. Fachowa obsługa, polecam.
 10. U mnie mało jazdy, a jeśli już, to w większości na świętokrzyskich górkach, co satysfakcji raczej nie daje. Pozytyw jeden, ale za to ważny: kupiłem nowe, dobrze dopasowane buty. Dobre i to! Za rok pomyślę o nowych nartach.
 11. Wracam do "mojego" tematu, żeby napisać, czym się skończył. Otóż wybrałem jednak Ski Fanatic. Przyjechałem na umówioną godzinę. Najpierw miałem oględziny i pomiar stóp, potem dobór buta, następnie wygrzewanie linera (dwa punkty) i skorupy buta (jeden). Wszystko trwało ok. trzech godzin. Zapłaciłem tylko za buty i umówiłem się, że jeśli jeszcze coś będzie nie tak, wracam do poprawki. W sumie wyszedłem zadowolony i chyba mogę ich polecić. Mitek, nie wybrałem serwisu NTN, ponieważ wprawdzie pan Wojtek budzi zaufanie i wygląda na wysokiej klasy fachowca, to jednak na podstawie filmu uznałem, że mają stosunkowo mały wybór butów. Pozdrawiam.
 12. Tylko, że do mojego wyjazdu jeszcze tydzień, w czasie którego cały czas ma być wiosennie.🤔
 13. Pytanie do bywalców: czy w przyszłym tygodniu (4-7 marca) warto jeszcze jechać do Szczawnicy, żeby pojeździć na Palenicy? FIS pewnie wytrzyma, ale co z Szafranówką i rodzinną (pamiętam, że obie mocno nasłonecznione)? Czy raczej kierować się na Podhale (Białka, Jurgów), gdzie w nocy prawdopodobnie będą większe przymrozki? Gdzie Waszym zdaniem będą lepsze warunki? Pozdrawiam.
 14. Chyba nie mam nerwicy, a Wojtek zdecydowanie budzi zaufanie. A jak oceniasz wybór butów?
 15. A gdzież bym śmiał?!.... 😀 Pozdrawiam.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...