Narty - skionline.pl
Jump to content

cyniczny

Members
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

cyniczny last won the day on July 17

cyniczny had the most liked content!

Community Reputation

710 Excellent

About cyniczny

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 09/28/1975

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Miejscowość
  Piaseczno

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer Viron Carve
 • Buty marka
  Salomon

Recent Profile Visitors

1,544 profile views
 1. Mam Reusch SnowPeak od dwóch sezonów i potwierdzam, są naprawdę świetne. Miałem inne Reusch (bez Gore) i zazwyczaj było mi bardzo zimno w palce, w tych ten problem nie występuje, ale z drugiej strony wcale nie jest w nich bardzo ciepło. Fajne rękawice w dobrej cenie.
 2. Tak, bez problemu przejedziesz na nartach, oczywiście pod warunkiem, że będzie czynne krzesło 4 er KrimmExpress. Akurat to krzesło zdarza się, zwłaszcza przy złej pogodzie (duży wiatr), że jest wyłączane. Dodam też, że na nartach dojedziesz aż na sam koniec Areny, czyli na Plattenkogel.
 3. No wreszcie, a już miałem kłaść się spac bez relacji😁 Pozdrowienia z deszczowego Piaseczna
 4. Według mnie, kliknięcie na tą kropkę przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta, a na temat do pierwszego w wątku. I u mnie kliknięcie na kropkę dalej działa prawidłowo
 5. A ja na to jak na lato. Mimo, że nie będę mógł z Wami pojeździć to chętnie przyjadę, poznam forumowiczów i wspólnie pobiesiadujemy:-)
 6. @marboru Gratulacje, mega wynik, nigdy tak szybko nie jeździłem:-) Jechałeś sam, czy z Paulą? Niestety ja dość gwałtownie zakończyłem sezon rowerowy w dniu 20/08. Głupi upadek przy powrocie z pracy z niestety dużymi konsekwencjami - złamana szyjka kości udowej. Operacja w tym samym dniu na Szaserów - 3 śruby. Czy będzie konieczna endoproteza to się okaże. Stąd zarówno dokończenie sezonu rowerowego jaki i cały narciarski odbywam w świecie wirtualnym, czytając relacje na tym forum - @tanova Gryfusa i Karyntia rulez - i jednocześnie liczę na wiele kolejnych:-)
 7. Ja byłem w styczniu 2017 i też za bogato nie było. Na szczęście było zimno (w dzień około -10) więc trasy były elegancko naśnieżone, ale poza trasami bida.
 8. Kilka lat temu jechałem z kolegami czarnym szlakiem od rezerwatu "Szumy nad Tanwią" (Roztocze) do mostku w Borowych Młynach - 8 km, wszyscy na góralach, jedna wielka piaskownica. Po przejechaniu/przejściu nikt się do mnie nie odzywał przez pewien czas - tak tak to ja planowałem trasę:-) A najlepsze, że po drugiej stronie rzeki szła elegancka asfaltówka, z której bez problemu mogliśmy skorzystać. No cóż frycowe czasem trzeba płacić, ale za to, gdy się spotykamy na hasło "czarny szlak" zawsze jest kupa śmiechu i wspominki. Nawet na koszulce, na których mamy kilka haseł-kluczy z wycieczek jest m
 9. Nie zdziwię się jak dużo bardziej będziesz zadowolony z pętli zaproponowanej przez @Capricorn, bo tak jak napisał @Jeeb na SR widoki bardzo ładne, ale trasy narciarskie bez szału. Byłem tylko raz w tym regionie, jeździłem prawie wszędzie oprócz Alta Badia, no i Secedą byliśmy najbardziej zachwyceni. Długie urozmaicone trasy i widokowo też przepięknie.
 10. Wielkie dzięki @Wujot Głównie o to mi chodzi, aby omijać mocno ruchliwe odcinki, ale jednocześnie żeby drogi były asfaltowe z ładnymi widokami, wiem wiem tak to tylko w Erze;-) Świetny pomysł, aby pojechać mocniej na południowy wschód - już się biorę za przeplanowywanie trasy z uwzględnieniem Adrspachu. Generalnie trasy po polskiej stronie Gór Stołowych mam objeżdżone i wcale mnie nie ciągną, właśnie z uwagi na duży ruch samochodowy. Co do karkonoskiej to takie wyzwanie - trochę czytałem o tym podjeździe, że asfalt słaby, że mocno srogi. W sumie według strony Altimetr to najtrudniej
 11. Pod koniec sierpnia zrobiło mi się dwudniowe okienko na kolejną wycieczkę rowerową. Planów i kierunków sporo m.in. Jura, Wiśnicz, może jakaś długa trasa z domu typu 250-300km, ale na razie szala przechyla się najbardziej w stronę Karkonoszy. Wstępnie planuję bazę w dwóch miejscach - okolice Lubawki lub Szklarskiej Poręby. To z czego nie chcę rezygnować to z podjazdu na przełęcz Karkonoską, ale wariant jest tu mi obojętny czy z Podgórzyna czy przez Borowice. Trasy jakie wstępnie przygotowałem z tych baz poniżej: Baza Lubawka, pętla 1 - https://en.mapy.cz/s/murokacuso Baza Lubawka
 12. Mam zamiar jechać na 4 dniówkę rowerową na początku września też do Austrii, ale patrząc na aktualną sytuację już tworzę trasy awaryjne po Polsce. Tak, jak wspomniała @tanova sytuacja wielce niepewna.
 13. cyniczny

  Rowerem Wokół Tatr

  Proszę: https://photos.app.goo.gl/7716JeHZ4TYojKZj8 A jeśli jesteście zainteresowani ogólnie Podkarpaciem to poniżej link do 4 dniówki jaką odbyłem też w 2018 roku. Zahaczyłem wtedy m.in. o Bieszczady, Magurski Park Narodowy i pasmo Brzanki - było super. https://photos.app.goo.gl/Pf98N4m9uTVPV4ac7
 14. cyniczny

  Rowerem Wokół Tatr

  Ano kryzysy są po to, aby je przechodzić:-) Co do pętli bieszczadzkiej to robiłem dwa lata temu zarówno małą i dużą i powiem szczerze, że duża średnio mi się podobała. Duży ruch, a widokowo nic mi nie urwało - znacznie korzystniejsze wrażenia miałem z małej. Jeśli chcesz to podrzucę Ci link do krótkiej fotorelacji z tego wypadu.
 15. cyniczny

  Rowerem Wokół Tatr

  Świetna jazda, gratulacje dla wszystkich - pogoda żyletka, ale fakt temperatura nie rozpieszczała:-) A ten niezidentyfikowany ON wydaje mi się że to SKI Oravice https://www.bergfex.pl/ski-oravice-meander-skipark/ Kiedyś miałem plan się tam wybrać, ale na razie pozostał plan:-)
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...