Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kije narciaskie a styl jazdy


kubapod

Rekomendowane odpowiedzi

ale wzbudziłem agresora co u niektórych:p, ale nie to było moim celem

Marcin-nie miałem na myśli tego że z tymi kijkami to napewno ktoś szaleje po stoku i stwarza jakieś niebezpieczeństwo, tylko to że przy stoku nie zamkniętym i użykowanym przez innych nie osiągnie się nie wiadomo jak dużych szybkości,przy których aerodynamika kijka odgrywa aż tak dużą rolę , że musi on być gięty, natomiast zgodzę się że pomoże przy zbijaniu bramki

Raceman-nikt ci nie broni z nimi jeździći ,nikt nie mówi że jesteś śmieszny, nawet jakbyś woził kijki do nordic wolkingu:D to poprostu twoja sprawa, widocznie tak ci wygodniej;) ...A z ciekawości to ile razy w sezonie śmigasz na tykach, z pomiarem czasu i z prędkościami takimi które bezpardonowo wymagają kijków giętych??...Załóżmy że masz kijki i proste i gięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A z ciekawości to ile razy w sezonie śmigasz na tykach, z pomiarem czasu i z prędkościami takimi które bezpardonowo wymagają kijków giętych??...Załóżmy że masz kijki i proste i gięte

zawsze jak jest okazja :D i wystarczy nawet jeden przejazd ze zwykłymi kijami żeby miec z nich kije gięte jak będziesz miał pecha ;), mi ostatnio wyrwało prosty kijek z ręki bo tależyk zachaczył o tyczke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po szkoleniu GS zmalały o 5 cm z 125 na 120:eek:

i są jakby mniej poobijane:eek:,

dziwne nie? - po jeździe na tyczkach są.... w zasadzie są nie poobijane, a były poobijane:confused:

Może ktoś ma na odwrót, czyli:

urosły mu o 5 cm z 120 na 125 i miał nie poobijane, a teraz ma poobijane i może chciał by się zamienić:D

Oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o kije LEKI WC Racing triggerS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LANS :0

Słowo klucz.

A mi się podobają gięte Komperdele GodFather i co? Żaden lans - podobają mi się i sobie kupię.

A że jeżdżę rekreacyjnie? Robię to dla siebie a nie dla ludzi :)

Stare porzekadło głosi: "kto bogatemu zabroni?" :P:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak jak już masz coś innego ( lub jesteś inny ) niż większość to jesteś śmieszny , oczach ogółu, przypomnijcie sobie jak ludzie reagowali na narty taliowane, lub na tych którzy jako jedni z pierwszych mieli kaski. I tak jest teraz, jeździło się na zwykłych kijkach bo po pierwsze nie były dostępne drogie gięte i dobre, a po drugie jak już były dostępne (śladowe ilości) to cena przerażała. Teraz jak mam możliwość wybierać to ze względu że czasem sobie lubię po slalomie gigancie przejechać wybieram gięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po szkoleniu GS zmalały o 5 cm z 125 na 120:eek:

i są jakby mniej poobijane:eek:,

dziwne nie? - po jeździe na tyczkach są.... w zasadzie są nie poobijane, a były poobijane:confused:

Może ktoś ma na odwrót, czyli:

urosły mu o 5 cm z 120 na 125 i miał nie poobijane, a teraz ma poobijane i może chciał by się zamienić:D

Oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o kije LEKI WC Racing triggerS

Znalazły się:D

Mysiaukowi było szkoda, jego bo były nowsze i zamienił żeby kiełbasę na nich ugrilować, a potem znowu zapomniał podmienić:D

Już jesteśmy umówieni na zamianę w niedzielę rano ok 12:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazły się:D

Mysiaukowi było szkoda, jego bo były nowsze i zamienił żeby kiełbasę na nich ugrilować, a potem znowu zapomniał podmienić:D

Już jesteśmy umówieni na zamianę w niedzielę rano ok 12:D

Masz szczęście ,że mysiek Ci ich jeszcze przez giętarkę nie puścił.......chyba :eek:

LANS :0

Słowo klucz.

A mi się podobają gięte Komperdele GodFather i co? Żaden lans - podobają mi się i sobie kupię.

A że jeżdżę rekreacyjnie? Robię to dla siebie a nie dla ludzi :)

Co prawda marzył o Komperdell ......:P

...ale z braku laku dobry LEKI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troszke z innej beczki bo o jezdzie bez kijow.

Spotykam na stoku osoby jezdzace bez kijow.

Mozna i tak ale robia to na klasycznych, dlugich nartach, albo na nartach klasy race i ich styl jazdy to bynajmniej nie fun.

Nie wiem jaki to ma cel? Kijki raczej drogie nie są.:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykam na stoku osoby jezdzace bez kijow.

Mozna i tak ale robia to na klasycznych, dlugich nartach, albo na nartach klasy race i ich styl jazdy to bynajmniej nie fun.

Nie wiem jaki to ma cel? Kijki raczej drogie nie są.:confused:

Po prostu, coś gdzieś słyszeli, że w którymś kościele dzwoniło, tylko nie dopytali w którym kościele dzwoniło:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co kaman...

..z tymi giętymi kijami?

mam takie i kupiłem je kilka lat temu bo poprostu mi się podobały, zanim na "moją" głeboką prowincję dotarło z wawy słowo "lasn"

ostatnio słyszałem za sobą przy wyciagu przygrywki dwóch gości odnosnie tychże, ale stwierdziłem, że nie brylują oni na stoku w kategorii "lans", a tym bardziej umiejetności narciarskich, mnie służą poprostu do podpierania i tyle, a że przy okazji podobają mnie się?...:)

Bode dziś kończe 44latka, więc w Twojej kategoryzacji mam jeszcze rok na zmianę, następne będą to bardzo proste, nie tylko proste carbony.

pozdro

jozpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...