Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty dla pyszystych


jarobyk1

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pomóżcie: jakie kupić narty z używanych tak do około 500zł dla mężczyżny o wzroście 190cm wadze 150kg i skali forum 4. Jeżdżę z reguły na spokojnych stokach i raczej slalomem. do tej pory na półkarwingach rossignol nie pamiętam modelu. Buty które posiadam to salomon performa sp. Ktoś mi poradził head monster m77i, ale nie wiem czy nie za wysoki model na moje umiejętności.

Pozdrawiam Wszystkich

Edytowane przez jarobyk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie z cienkimi delikatnymi czerwonymi liniami z plastykowym szpiczastym czubkiem lekko taliowane Coś jak beta carc atomica może nawet węższe albo etl, jak beę w domu to zobaczę nazwę. nie wiem czy nie miały jakiejś cyfry i cut na końcu z tego co pamiętam to taliowanie rozpoczynało się od 96 czy 98.

Edytowane przez jarobyk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak będzie prościej dla wszystkich? :)

1.Płeć K/M,

2.Wiek,

3.Wzrost,

4.Waga,

5.Jaki masz poziom umiejętności w skali forum,

6.Jak długo jeździsz na nartach,

7.Jakie masz buty/flex,

8.Jakie masz teraz narty/model,

9.Na jakich nartach jeździłeś do tej pory (długość, promień skrętu),

10.Jak lubisz jeździć na nartach,

11.Jak chciałbyś jeździć,

12.Jaki preferujesz promień skrętu,

13.Twoje ulubione trasy.

14.Możliwości finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz skonsolidowane dane

1.Płeć M,

2.Wiek,33

3.Wzrost,190

4.Waga,150

5. poziom umiejętności w skali forum,4

6.2 sezony

7.Jakie masz buty/flex,salomon performa sp, flex 75

8.rossignol major 4.0 combi 184cm

9.Na jakich nartach jeździłeś do tej pory (długość, promień skrętu),

10.Nie mam ulubionych nart

11.Jak chciałbyś jeździć, raczej rekracyjnie, nie za szybko bo się boję

12.Jaki preferujesz promień skrętu, mały

13.Twoje ulubione trasy. za mało jeździłem zeby mieć coś ulubionego

14.do 500 zł raczej używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wysoki i słusznej wagi więc dogniesz każdą nartę czyli narta na 175-180cm R 15-18 coś twardego może Volant ja tych nart nie znam tylko słyszałem że są dość twarde. Może by był dobry Atomic GS9 na 180cm z tych czerwonych starszych nartka dość łatwa jak na GS wiem bo miałem na 170cm a ważyłem wtedy 125 w porywach 130 kg:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem metrony ex 175 cm (dłuższych nigdzie nie można znaleźć, a co nowe to nowe)z wiązaniami 10-18 ( może za duży din ale na 150 kg chyba wystarczy) z http://www.rower.com.pl/-p-9558.html mam nadzieję że się nie zabiję, a w najlepszym przypadku skończę na ortopedii.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wiązaniami 10-18 ( może za duży din ale na 150 kg chyba wystarczy) z http://www.rower.com.pl/-p-9558.html mam nadzieję że się nie zabiję, a w najlepszym przypadku skończę na ortopedii.

Pisze to na podstawie smutnego doświadczenia kolegi o zbliżonej wadze.

Zastanów się czy siła twoich kolan jest odpowiednia do tej wagi i tych wiązań - żeby nie było jednak ortopedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ćwiczy może nie regularnie, ale siłownia jest obecna w moim życiu, poza tym jestem myśliwym i dużo chodzę. Fakt mam pracę biurową, ale stram się nie siedzieć. A z tymi nartami innych wiązań nie było, facet z tego sklepu powiedział że płyta ma otwór na wiązania device 310 (chyba tak się pisze) ale dają tylko te większe, może kupić słabsze wiązania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...