Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

chyba coś dzieje sie nie dobrego


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

co to za zamykanie tematów moderatorze misal?? ja rozumiem naruszenie ale bez przesady człowieku !! to nie jest twoje państwo!

dziekuje za uwagę.

swoją drogą coraz więcej złego się dzieje na tym forum za sprawą takiego zachowania naszego szanownego moderatora

jestem odważny i wyrażam swoje zdanie

dziekuje za uwagę

  • Like 9
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś niedobrego dzieje się na forum

co to za zamykanie tematów moderatorze misal?? ja rozumiem naruszenie ale bez przesady człowieku !! to nie jest twoje państwo!

dziekuje za uwagę.

swoją drogą coraz więcej złego się dzieje na tym forum za sprawą takiego zachowania naszego szanownego moderatora

jestem odważny i wyrażam swoje zdanie

dziekuje za uwagę

Edytowane przez SB
Totalne nadużycie uprawnień przez Misala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za zamykanie tematów moderatorze misal?? ja rozumiem naruszenie ale bez przesady człowieku !! to nie jest twoje państwo!

dziekuje za uwagę.

swoją drogą coraz więcej złego się dzieje na tym forum za sprawą takiego zachowania naszego szanownego moderatora

jestem odważny i wyrażam swoje zdanie

dziekuje za uwagę

Bugajson,

Nie jest to również Twoje Państwo, ale Państwo ponad 1000 aktywnych forumowiczów i niezliczonej rzeszy anonimowych czytelników szukających informacji związanych z naszą pasją i naszym hobby.

Jeśli uważasz, że nadużywam swoich uprawnień zgłoś to na forum.

Z zaciekawieniem będę śledził dyskusję w tym temacie.

Ja, w przeciwieństwie do innych, nie edytuję postów zawierających krytykę moich działań i mojej osoby.

Również czerwońca dałem tylko raz (na wyraźne życzenie osoby nim obdzielonej, z dodanym do niego uśmiechem), co wywołało powszechny płacz.

Miałem odwagę podpisać się pod tym czerwońcem, za co zostałem określony mianem "BUFON"

Kilka innych osób dając negatywne opinie nie wykazało tej odwagi:

qski-reput.jpg

Nigdy nie odważyłbym się na edycję, skasowanie, przeniesienie, skopiowanie posta admina czy innego moda.

Jeśli chodzi o posty użytkowników i zamykanie wątków, to taka broń została mi wręczona 6 grudnia ubiegłego roku i korzystam z niej według własnego uznania.

misal

P.S. Polecam lekturę.

Edytowane przez Misal
dodałem P.S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za zamykanie tematów moderatorze misal?? ja rozumiem naruszenie ale bez przesady człowieku !! to nie jest twoje państwo!

dziekuje za uwagę.

swoją drogą coraz więcej złego się dzieje na tym forum za sprawą takiego zachowania naszego szanownego moderatora

jestem odważny i wyrażam swoje zdanie

dziekuje za uwagę

Bugajson,

Nie jest to również Twoje Państwo, ale Państwo ponad 1000 aktywnych forumowiczów i niezliczonej rzeszy anonimowych czytelników szukających informacji związanych z naszą pasją i naszym hobby.

Jeśli uważasz, że nadużywam swoich uprawnień zgłoś to na forum.

Z zaciekawieniem będę śledził dyskusję w tym temacie.

Ja, w przeciwieństwie do innych, nie edytuję postów zawierających krytykę moich działań i mojej osoby.

Również czerwońca dałem tylko raz (na wyraźne życzenie osoby nim obdzielonej, z dodanym do niego uśmiechem), co wywołało powszechny płacz.

Miałem odwagę podpisać się pod tym czerwońcem, za co zostałem określony mianem "BUFON"

Kilka innych osób dając negatywne opinie nie wykazało tej odwagi:

qski-reput.jpg

Nigdy nie odważyłbym się na edycję, skasowanie, przeniesienie, skopiowanie posta admina czy innego moda.

Jeśli chodzi o posty użytkowników i zamykanie wątków, to taka broń została mi wręczona 6 grudnia ubiegłego roku i korzystam z niej według własnego uznania.

misal

P.S. Polecam lekturę.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie ma się o co kłócić. Wątek był co prawda zabawny, i według mnie nie przekraczał granic dobrego smaku - w końcu, choć żyjemy w pruderyjnym kraju, to jednak w XXI wieku. Ale mimo wszystko podpadał pod cytowany punkt regulaminu, którego powinniśmy wszyscy przestrzegać. I chyba nie było po co go dalej rozwijać - różnie to mogło wypaść. Więc jeśli mod go zamknął, to nie powinniśmy tego negować, bo miał do tego prawo. Swoją drogą, aż się prosi o żarciki, jak ciężko być modem - wszystkich trzeba zadowolić, pozostając wzorem cnoty... Oczywiście, bez obrazy :D.

Pozdrawiam wszystkich jeszcze świątecznie

Maria

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o posty użytkowników i zamykanie wątków, to taka broń została mi wręczona 6 grudnia ubiegłego roku i korzystam z niej według własnego uznania.

misal

Drogi Misalu - błąd rozumowania: to nie jest "broń" tylko "narzędzie"... niby niewielka różnica, prawda? I to jest pokojowa społeczność narciarska a nie zabawa w wojnę ...ale przynajmniej tym określeniem pokazałeś jak jesteś dobrze nastawiony do użytkowników i w ogóle po co tu jesteś na forum... Zobaczymy jak długo z Tobą wytrzymamy...

Nie udzielałam się w tym wątku ale obserwowałam go bacznie. Nikogo nie obrażał, fakt podchodził pod regulamin, ale Jacek dosadnie i z dowcipem dał chłopakom i Marii do zrozumienia, że zmierzają w niewskazanym kierunku. Moim zdaniem to wystarczyło ale wiem wiem... władza potrafi uzależniać:rolleyes:

Myślę, że powinieneś dokładnie przejrzeć wątek "Trochę do śmiechu" bo tam są bardzo sprośne dowcipy:eek:

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o posty użytkowników i zamykanie wątków, to taka broń została mi wręczona 6 grudnia ubiegłego roku i korzystam z niej według własnego uznania.

misal

Drogi Misalu - błąd rozumowania: to nie jest "broń" tylko "narzędzie"... niby niewielka różnica, prawda? I to jest pokojowa społeczność narciarska a nie zabawa w wojnę ...ale przynajmniej tym określeniem pokazałeś jak jesteś dobrze nastawiony do użytkowników i w ogóle po co tu jesteś na forum... Zobaczymy jak długo z Tobą wytrzymamy...

Nie udzielałam się w tym wątku ale obserwowałam go bacznie. Nikogo nie obrażał, fakt podchodził pod regulamin, ale Jacek dosadnie i z dowcipem dał chłopakom i Marii do zrozumienia, że zmierzają w niewskazanym kierunku. Moim zdaniem to wystarczyło ale wiem wiem... władza potrafi uzależniać:rolleyes:

Myślę, że powinieneś dokładnie przejrzeć wątek "Trochę do śmiechu" bo tam są bardzo sprośne dowcipy:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czerwieńca za śląską gware to popieram jak gorol z warszawy może godać.Proponuje zamknąć cały wątek "Troche do Śmiechu " tam jest większość sprośnych kawałów!!!!!!APELUJE ten wątek nie ma nic współnego z NARTAMI i z naszym hobby!!!!!!i wszystkie wątki zamknąć jeśli w temacie nie ma nart!!!!!!!!!

Prosze to wżiąść szanowny Moderatorze pod uwage moje sugestie!!!!!!

A reszte niewiernych BANOWAĆ!!!!!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czerwieńca za śląską gware to popieram jak gorol z warszawy może godać.Proponuje zamknąć cały wątek "Troche do Śmiechu " tam jest większość sprośnych kawałów!!!!!!APELUJE ten wątek nie ma nic współnego z NARTAMI i z naszym hobby!!!!!!i wszystkie wątki zamknąć jeśli w temacie nie ma nart!!!!!!!!!

Prosze to wżiąść szanowny Moderatorze pod uwage moje sugestie!!!!!!

A reszte niewiernych BANOWAĆ!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielałam się w tym wątku ale obserwowałam go bacznie. Nikogo nie obrażał, fakt podchodził pod regulamin, ale Jacek dosadnie i z dowcipem dał chłopakom i Marii do zrozumienia, że zmierzają w niewskazanym kierunku.

Myślę, że powinieneś dokładnie przejrzeć wątek "Trochę do śmiechu" bo tam są bardzo sprośne dowcipy:eek:

Trudno się teraz powoływać na wypowiedzi, których nie można już zobaczyć, ale wcale się nie poczuwam do zmierzania w jakimś niewskazanym kierunku. Ot, odpowiedziałam nawiązując do stylistyki poprzedników, ale bez żadnej eskalacji - wręcz przeciwnie. Ale mniejsza już o to, zgadzam się z decyzją o zamknięciu wątku - nie ma o co kruszyć kopii. Zresztą, sam Sokrates wypił cykutę, żeby zademonstrować szacunek dla prawa ;).

Jeśli jednak dyskutujemy o cenzurze - bo jest to rodzaj cenzury, czy autocenzury - wewnętrznej cenzury forum, to zupełnie poważnie uważam, że nie należy się ograniczać do zastanowienia nad wypowiedziami o treści obyczajowej. Osobiście nie przeszkadzają mi sprośne dowcipy czy żarciki o wpływie wiosny na pewne aspekty psychiki. Natomiast o poziomie forum decyduje ogólna kultura wypowiedzi, szacunek dla innych i dla zdania innych - choćbyśmy się z nimi nie zgadzali. Wiadomo, że tu trudniej interweniować, i w oczywisty sposób podać powód interwencji - ale parę razy było mi przykro czytać nie wyważone wypowiedzi, na które nie było reakcji. Na szczęście tylko parę razy. Moim zdaniem lepiej byłoby, gdybyśmy wszyscy po prostu pisali uważnie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc wchodzić w personalne animozje pomiędzy Wróżką, Misalem, SB, Salwerem i kim tam jeszcze nie wiem (jak słyszę drugie życie forum toczy się na tzw. privach i wcale nie jest to przyjacielska wymiana uprzejmości :eek:)

skupiam się na tym, co Maria napisała, bo wydaje mi się, że najbardziej oddała istotę sprawy.

Wątek był - dla jednych śmieszny, dla innych nie bardzo, ale ja na przykład znając poczucie humoru autora, postanowiłem nie ingerować, bo jednak była to jakaś informacja.

Misal, jako moderator miał prawo (zresztą znalazł punkt regulaminu, pod który według niego ten wątek podpadał) zamknąć dyskusję, przecież chyba nie z powodu chęci demonstracji swojej "mocy", tylko w jego mniemaniu, w obronie poziomu naszego forum.

Natomiast to co Maria napisała, o wpisach, które ją poruszyły, a nie było naszej interwencji, to mnie szczerze zmartwiło - nie chcę już rozgrzebywać przeszłości, ale jeśli coś takiego się pojawi, to bardzo proszę dyskutujmy, poprzez przesłanie informacji o takim wpisie.

Pozdrawiam świątecznie:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc wchodzić w personalne animozje pomiędzy Wróżką, Misalem, SB, Salwerem i kim tam jeszcze nie wiem (jak słyszę drugie życie forum toczy się na tzw. privach i wcale nie jest to przyjacielska wymiana uprzejmości :eek:)

skupiam się na tym, co Maria napisała, bo wydaje mi się, że najbardziej oddała istotę sprawy.

Wątek był - dla jednych śmieszny, dla innych nie bardzo, ale ja na przykład znając poczucie humoru autora, postanowiłem nie ingerować, bo jednak była to jakaś informacja.

Misal, jako moderator miał prawo (zresztą znalazł punkt regulaminu, pod który według niego ten wątek podpadał) zamknąć dyskusję, przecież chyba nie z powodu chęci demonstracji swojej "mocy", tylko w jego mniemaniu, w obronie poziomu naszego forum.

Natomiast to co Maria napisała, o wpisach, które ją poruszyły, a nie było naszej interwencji, to mnie szczerze zmartwiło - nie chcę już rozgrzebywać przeszłości, ale jeśli coś takiego się pojawi, to bardzo proszę dyskutujmy, poprzez przesłanie informacji o takim wpisie.

Pozdrawiam świątecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa,

Nie chciałabym, żeby tu rozgorzałą jakaś wielka dyskusja. W sumie poziom forum jest OK, i według mnie na tle innych, o szerokim zasięgu, wyróżnia się ono pozytywnie. Takich wypowiedzi było zaledwie parę - na przestrzeni lat, i spowodowanych emocjami lub nieuwagą, nie złą wolą. Wydaje mi się, że wystarczy apel o uważność, a nie ma powodu do alarmu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to powiem tak...

Misal miał prawo usunąć Nasze posty,jakby na to nie spojrzeć,podpadały pod cytowany punkt.Inna sprawa,że moim zdaniem i chyba nie tylko moim,to była przesadzona interwencja i zbyteczna,granica dobrego smaku nie została przekroczona.Zastanawiam się dlaczego Misal zrobił to przed samymi świętami,a nie wcześniej,kiedy wątek się rozwijał.Przecież musiał go widzieć od początku,był widoczny na forum. :confused: Kiedy zaczyna się dziać coś złego,to należy tłumić to w zarodku,a nie czekać aż zatriumfuję "anarchia".To jakaś prowokacja? :rolleyes:

Edytując te czerwieńce Misal właśnie udowodnił Nam,że ma tu drugie konto,a może i trzecie,czwarte... :eek: Środkowy czerwieniec jest mój,nie dałem go Misalowi tylko,jak myślałem,innemu użytkownikowi,który obrażał Misala!Nie podpisałem się,bo jeśli ktoś Nam się nie przedstawia i nie wypełnia profilu,do tego jest chamski,to i ja nie widzę powodu,żeby się ujawniać -proste,prawda?Nie ma to nic wspólnego z odwagą,kwestia obyczajów.Wtedy jeszcze nie wiedziałem,że to konto Misala...

Może posiadanie dwóch kont na Naszym forum nie jest zbrodnią,ale na innych Misal dawno zostałby już zbanowany!

Pytanie brzmi po co Misalowi było to drugie konto,oraz po co obrażał samego siebie i Salwera,do tego psując obraz forum? :confused:

Po co też podjął kontrowersyjną decyzję o usunięciu tychże postów akurat przed świętami? :confused:

Misal,ostatnio kompletnie Cię nie rozumiem... :confused::(

Świątecze pozdrówka! :)

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to powiem tak...

Misal miał prawo usunąć Nasze posty,jakby na to nie spojrzeć,podpadały pod cytowany punkt.Inna sprawa,że moim zdaniem i chyba nie tylko moim,to była przesadzona interwencja i zbyteczna,granica dobrego smaku nie została przekroczona.Zastanawiam się dlaczego Misal zrobił to przed samymi świętami,a nie wcześniej,kiedy wątek się rozwijał.Przecież musiał go widzieć od początku,był widoczny na forum. :confused: Kiedy zaczyna się dziać coś złego,to należy tłumić to w zarodku,a nie czekać aż zatriumfuję "anarchia".To jakaś prowokacja? :rolleyes:

Edytując te czerwieńce Misal właśnie udowodnił Nam,że ma tu drugie konto,a może i trzecie,czwarte... :eek: Środkowy czerwieniec jest mój,nie dałem go Misalowi tylko,jak myślałem,innemu użytkownikowi,który obrażał Misala!Nie podpisałem się,bo jeśli ktoś Nam się nie przedstawia i nie wypełnia profilu,do tego jest chamski,to i ja nie widzę powodu,żeby się ujawniać -proste,prawda?Nie ma to nic wspólnego z odwagą,kwestia obyczajów.Wtedy jeszcze nie wiedziałem,że to konto Misala...

Może posiadanie dwóch kont na Naszym forum nie jest zbrodnią,ale na innych Misal dawno zostałby już zbanowany!

Pytanie brzmi po co Misalowi było to drugie konto,oraz po co obrażał samego siebie i Salwera,do tego psując obraz forum? :confused:

Po co też podjął kontrowersyjną decyzję o usunięciu tychże postów akurat przed świętami? :confused:

Misal,ostatnio kompletnie Cię nie rozumiem... :confused::(

Świątecze pozdrówka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem się wtrącać w sprawy dorosłych, ale z drugiej strony jestem członkiem 'bractwa' forumowiczów...

Po 1. Misal jako mod ma prawo do usuwania wątków, której jego zdaniem naruszają kanony dobrego zachowania. Tylko pytanie, czy głupie żarty, które rozpowszechnia każdy narusząją te kanony? Czy my-narciarze musimy rozmawiac tylko i wyłącznie o nartach, butach i carbonowych kijach? Hmmm, wtedy to forum mogłoby sie nazywac onlyskionline.pl. Po 2 Myślę, że z obu stron kultura wypowiedzi i samokontrola powinna być na 1 miejscu. Niech obie strony przed napisaniem czegoś lub inną działalnością zastanowią się 2 razy, a potem jesze raz. Poprostu my nie przeginajmy a Misal niech nie robi ze skionline forum policyjnego. I tyle, poza tym, Misal, czasami jeśli wątek ogółem jest kulturalny, a trafi się jakas wypowiedz z jednym słowem czy zdaniem czy podtekstem, czy cokolwiek innego Ci się nie spodoba, nagnij trochę prawo i daj żyć...]

Przepraszam, jeśli uraziłem kogoś dorosłość i jego zdaniem niepotrzebnie wtrąciłem się do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli SZef się nie odezwał, znaczy się się Misal miał prawo i koniec tematu.

niby tak , ale mnie cenzurowanie tekstów jakoś źle się kojarzy:(

zresztą wątek pewnie by za niedługo sam się wyczerpał i zniknął z forum , a tak wyszło jak wyszło i pewnie wszyscy mamy małego kaca:rolleyes:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...