Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Katastrofa rządowego Tupolewa


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że jest to jeden, niechlubny incydent, który świadczy o niedojrzałości emocjonalnej tego człowieka:mad:

Słów po prostu brakuje i ręce opadają... jak można coś takiego powiedzieć publicznie i to w takim momencie, zadumy, smutku, refleksji:confused:

Wierzę, że większość naszych polityków okaże klasę i będzie ponad politycznymi podziałami, przynajmniej teraz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przeczytania ....

Poniżej zamieszczam fragmenty wypowiedzi O.Rydzyka i słuchaczy RM - tylko proszę nie komentujcie, bo forum tego nie wytrzyma!!!

- Kto tak wyreżyserował to? - dopytywał o.Rydzyk.

- Z jak olbrzymimi trudnościami zawsze się spotykała Kancelaria Prezydenta prosząc rząd o samolot, jak wiele trudności trzeba było przejść, ile wyśmiewań i kpin ze strony różnych ... - tu rozmowa się przerwała.

(RM, niedziela 11.04.10, godz. 00.22)

- Otóż na pewno swoją rolę odegrały tutaj też te media, które wykpiwały prezydenta, które wyśmiewały się, które mówiły, że niepotrzebnie używa samolotu, które przeszkadzały w kupnie sprzętu, który by zagwarantował bezpieczeństwo - kontynuował po przerwie Macierewicz. - W istocie prezydent mógł wybłagać co najwyżej jeden samolot i tak było w tym wypadku. Dlatego wszyscy znaleźli się w tym jednym samolocie, że to było jedyne co Kancelaria Prezydenta otrzymała od rządu. Tak się straszliwie zemściły te zachowania, z którymi mieliśmy do czynienia.

(RM, niedziela 11.04.10, godz. 00.26)

[...]

Rydzyk: - Tak, dzisiaj może być różnie. Na pewno nie wolno nam poprzestać, panie ministrze, tylko na współczuciu, na żalu. Trzeba bardzo być czujnym, bo zło jest przemyślne.

(RM, niedziela 11.04.10, godz. 00.27)

[...]

Rydzyk: I dużo tych ustaw, tak tak.

- I w tej chwili im w ręce wpadła pełnia władzy - oznajmił prof. Jarioszyński. - Dzięki temu będą mogli ten program antypolski, antyrodzinny, ale też antyludzki ze swoimi pomysłami na in vitro, to co obecny p.o. prezydenta Komorowski zachwala. A potem może pójdzie aborcja, eutanazja, dlaczego nie? Proszę zobaczyć, więc tutaj myśmy się znaleźli w wielkim, można nawet powiedzieć śmiertelnym niebezpieczeństwie.

(RM, niedziela 11.04.10, godz. 00.35)

Rydzyk: To tak wygląda, gdyby nie ta tragedia, to można by powiedzieć - to zamach stanu.

Jarszyński: Tak, bo my nie wiemy jeszcze, z tego co pan poseł i minister Macierewicz mówił, to jest sprawa budząca rzeczywiście wiele wątpliwości i ostrożności. Ponieważ dzisiaj taki dzień był, oglądałem różne kanały, tak siobie skakałem i muszę powiedzieć, że ta wersja rosyjska , że to była wina pilota, który nie posłuchał wieży kontrolnej, ona poszła w świat. (...) Równocześnie pokazywano wersję rosyjską powodów tego nieszczęścia, tego wypadku. I zakładając, że ta największa oglądalność i uwaga związana z tym wydarzeniem była właśnie dzisiaj, to nawet jak potem cos się okaże, że coś było nie tak, to ta wiadomość już albo nie będzie przekazana, albo ona trafi na bardzo małą oglądalność.

Więcej przeczytacie tutaj: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/specyficzna-zaloba-o-rydzyka

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzi O.Rydzyka i słuchaczy RM

Kiedyś nerwy mnie brały i "lubiłem" polemikę w temacie Rydzyk i RM ale wygląda na to że ta społeczność właśnie do tego dąży kłótnie "zły" rozgłos to dla nich woda na młyn to odżywka ich chorych ambicji i wypatrzonego patriotyzmu ,dlatego teraz przeczytam, uśmiechnę się w duchu, czasem postukam w czoło i zapomnę... Wiem że na szczęście przewaga naszych rodaków myśli podobnie. Nie dajmy im satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poniżej .....rydzyka[/url]

Jacku chyba niepotrzebnie to zamieściłeś. Mysle, że takie smieci nalezy po prostu pomijać. Reakcje na takie wypowiedzi bedą zawsze adekwatne a więc mocne i emocjonalne a to bedzie napędzało spiralę nienawiści, a autorom przecię o to chodzi.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax, popatrz wyżej na to co Mitek napisał, w końcu Nick zobowiązuje :)

smutne jest to że czas tej zadumy i powagi tak szybko sie kończy...to nie jest moje stanowisko tylko opinie części społeczeństwa....i mój nick nie ma tu nic wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo!!! A czym to sobie zasłużył, aby zostać pochowany obok tak wspaniałych i wielkich nazwisk.???

nie chodzi mi o miejsce pochówku tylko o sposób dyskusji...trochę nie na miejscu w obliczu żałoby....ale Wawel to oczywiście w tym przypadku miejsce mocno dyskusyjne:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy naiwni. W Brazylii pod zwałami błota zginęło 200 osób! Stąd żałoba w tym kraju.

Wczoraj we wiadomościach przedstawiciele różnych państw się wypowiadali w tym także Brazylii i mają tam tak przyjęte, że zawsze jak jest "większa" tragedia w ich kraju panuje żałoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na otrzeźwienie

Tragiczny lot nie był ubezpieczony

PAP

W przeciwieństwie do lotów cywilnych, podróże lotnicze czterech najważniejszych osób w Państwie - prezydenta, premiera i marszałków Sejmu i Senatu, nie były ubezpieczane - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

MON opiera się na artykule prawa lotniczego, który zwalnia z obowiązku ubezpieczenia "państwowe statki powietrzne". I tak też się działo, z bardzo prostej przyczyny - braku pieniędzy. Widocznie nikt nie przewidywał takiej możliwości, jak sobotnia tragedia.

Rodziny osób, które zginęły na pokładzie rządowego TU 154 będą mogły składać w sądach indywidualne pozwy przeciwko Skarbowi Państwa. Jeżeli komisja badająca przyczyny katastrofy, orzeknie winę pilotów - odszkodowania mogą być bardzo wysokie.

Wygląda na to, że dopiero to tragiczne wydarzenie spowoduje nie tylko bezzwłoczne pozyskanie nowego taboru, ale także rozwiązanie takich kwestii, jak ubezpieczenie każdego lotu, kończy "Dziennik Gazeta Prawna". (PAP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...