Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zamieszkałam u Narciarza...


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Przezarąbista jest!Nic dziwnego,że tak ją fotografujesz. ;)

Na pewno w domu się nie nudzisz... ;):D

Ja też mam plany na przyszłość,ale wtedy dżonka może mnie wywalić z chałupy,ewentualnie przyrządzić danie z pupila... :eek:

Otóż chce hodować... szczupaka! :D

Johnny Szczupaka to będzie trudno w domu utrzymać...

...ryby zimnolubne są w brew pozorom bardziej wymagające niż, te egzotyczne.

U mnie oprócz Merle Doga, żyją jeszcze Krewetki filtrujące, Dwa Zbrojniki, Kilka Tęczanek, Duch Amazoński, Labeo, Kirysek i jeszcze kilka innych stworów.

Poniżej jedna z pierwszych fotek mojego Baniaczka, teraz wygląda to troszkę inaczej...

977cff8dd26f4f9dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny Szczupaka to będzie trudno w domu utrzymać...

...ryby zimnolubne są w brew pozorom bardziej wymagające niż, te egzotyczne.

U mnie oprócz Merle Doga, żyją jeszcze Krewetki filtrujące, Dwa Zbrojniki, Kilka Tęczanek, Duch Amazoński, Labeo, Kirysek i jeszcze kilka innych stworów.

Poniżej jedna z pierwszych fotek mojego Baniaczka, teraz wygląda to troszkę inaczej...

977cff8dd26f4f9dmed.jpg

Toś Ty zawodowy hodowca jest! ;)

Kiedyś hodowałem różne rybki,zwłaszcza skalary nieźle wypasłem...

Do dziś rodzice mają 2,które żyją już chyba ponad 10 lat!

Jak się nikomu nie chce czyścić akwarium,to skalary same sobie robią dziury w szybie... a właściwie w glonach. :D

Szczupak na pewno jest wymagający,zwłaszcza biorąc pod uwagę jaki duży potrafi urosnąć...

Jak na razie hodowałem karasie na przynętę i dobrze poszło!Były takie wypasione i żywiołowe,że niemal natychmiast miałem branie! :cool:

Szczupak wrócił do wody,musiałem go tylko przetrzymać jakieś 2 godziny w siatce,bo jak wędkarze zobaczyli,to jak się rzucili do wędek... :eek: Jak skończyli spiningować,szczupak wrócił do wody. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zimie to głównie śpię, w ogóle wszystko jakieś takie śpiące jest...tylko mój Pan w Zimie jakiś taki - jakby miał ADHD...wciąż na narty i na narty.

Chodzi całymi dniami obok tych dwóch desek i jeździ gdzieś i jeździ.

Gada tylko do mnie cały czas, że: "Zobaczysz Rosołku znajdę i dla Ciebie taką parę nart co to na dwie łapy są po parze"...

Pisać o mnie też mu ciężko, bo tematy narciarskie i Góry, i zjazdy i oszaleć można...

A ja rosnę i rosnę - no i wizerunek Publiczny przecież trzeba kreować jakiś!

No i Znajomym ze Skionline trzeba się pokazać od czasu, do czasu...

Czyż moja nowa Obroża nie jest piękna?

Nad Radomką - to woda szumi?

Zając to?

Czy może Sarna?

A może Nornica?...Pani podobno jakąś widziała...

Żarty na bok, To Dog Niemiecki!

Rosołek...

Z Zimowym Pozdrowieniem

Ruslana

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest i super zdjęcia, dajesz jakąś suchą karmę czy gotujesz?

Dog to przyznam się bez bicia to moje marzenie...

Raceman głównie je Koty i Yorki...z całego Osiedla zniknęły :D :D :D

...a tak na serio to je Suchą Karmę Royal Canin, puszki od Pedigree i oczywiście od czasu, do czasu gotowanego mięska dostaje razem z ryżem.

Co do marzenia...Raceman...też miałem takie samo jak Ty...teraz mam inne: Drugi Dog - Błękitny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tanie to nie jest, burka wykarmisz byle czym ale doga to tylko dobra karma i sprawdzony przepis. Widzę że ma gdzie biegać, ile waży?

Tani to Pies nie jest.

Ta karma Royala - to specjalna dla Dogów. Jak była mała jadła juniorską, teraz je pośrednią.

Jeśli chodzi o karmienie tych Psów to trzeba o nie dbać ze względu na rozwój stawów, no i słabe serduszka.

Dobra hodowla - wyprawiając malucha do nowego Domu przekazuje wszystkie niezbędne dane w tym zakresie.

Biegać ma gdzie (do małego mieszkania, do bloku się nie nadaje).

Na wagę od jakiegoś czasu nie chce wejść...ostatnia waga ponad 50kg, teraz myślę, że jakieś 5kg więcej...w sumie to Drobna Sunia...

...jej Tatuś waży 102kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Tani to Pies nie jest.

Ta karma Royala - to specjalna dla Dogów. Jak była mała jadła juniorską, teraz je pośrednią.

Jeśli chodzi o karmienie tych Psów to trzeba o nie dbać ze względu na rozwój stawów, no i słabe serduszka.

Dobra hodowla - wyprawiając malucha do nowego Domu przekazuje wszystkie niezbędne dane w tym zakresie.

Biegać ma gdzie (do małego mieszkania, do bloku się nie nadaje).

Na wagę od jakiegoś czasu nie chce wejść...ostatnia waga ponad 50kg, teraz myślę, że jakieś 5kg więcej...w sumie to Drobna Sunia...

...jej Tatuś waży 102kg :)

wstaw kiedyś zdjęcie Tatusia i jego stu dwóch kilogramów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw kiedyś zdjęcie Tatusia i jego stu dwóch kilogramów :D

http://www.kennel-dogge.ru/cms/cms.php?/photo/bl1/akela/1/eng/

Amberko - powyżej link do internetowej, rosyjskiej strony Tatusia - bezpośrednio do Galerii.

Najciekawsze zdjęcia są z tą szczuplutką modelką u fotografa...pewnie do jakiejś reklamy poszły ;)

Poniżej osiągnięcia Kaira Del Akela na międzynarodowych Wystawach Psów:

Multichampion, International Champion, Grand Champion Russia, Grand Champion of Bulgaria, Champion of Russia, Slovakia, Belarus,

Montenegro, Serbia, the Mediterranean, Bulgaria, Balkan, Club, RKF, PC, KCHRFLS, JunCH Russia, JunCH Club, JunCH Slovenia,

JunCH Lithuania, JunCH Baltic Winner-2008, Medalist World Championships 2009 Excellent-1 Candidate for Champion of Croatia, France.

10xCACIB, R.CACIB, 17xCAC, 17xBOS, 15xBOB, 6xjCAC, 5xBest Junior, 4xBIG-1, 3xBIS-1, BIS-3, R.BIS, BIS-puppy.

The champion in a category "the Most young champion of Russia among dogs" with entering in the book of records of Russia

Niezły jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Urodzinki Walentynki

Dzisiaj mam moje pierwsze Urodzinki :)

...Urodzinki Walentynki :D

A oto kilka moich ostatnich Fotek jeszcze w zimowej scenerii...

Uśmiechnięta:

Z rzeczką w tle:

...i jeszcze jedno:

PS. Na Urodzinki dostałam moc prezencików... :D :D :D :D

Ruslana

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...