Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak dobrze wyglądać na stoku :-)


brzydka_betty

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie uprasza się szanownych forumowiczów o całą masę dobrych rad jak dobrze wyglądać na stoku ;)

Moja przygoda z narciarstwem jest dość krótka, ale na tyle długa, żeby wiedzieć, że kurtka w której jeżdżę (usiłuję jeździć...) na narty się nie nadaje. O ile sprawa spodni jest dość prosta, to tzw. góra jest dla mnie czarną magią. Ilość typów, tajemniczych nazw materiałów, bielizn, odzieży technicznej, typów i marek kurtek przyprawia o zawrót głowy.

Potrzebuję zestawu, w którym mogłabym pojechac na narty w mróz i w słoneczny kwiecień.

Proszę więc o pomoc. Brzydka betty chce wyglądać dobrze i czuć się komfortowo na stoku i poza nim ;)

Stosownie do swojego balzakowskiego wieku, dzieci posiadanych, itp ;)

Poratujcie nowicjuszkę, niekoniecznie odsyłaniem do wuja googla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przywalił. Można do tego dodać od razu Descente i kilka podobnych marek.

Nie wiem czy Betty o to chodziło, ale może zasobność portfela nie stanowi problemu. ;) A jeżeli nie to ja stawiałbym na Kjusa. Teraz jest w dobrym tonie pokazywać się w Alpach w Kjusie. W tym przypadku wysoka cena jest proporcjonalna do jakości i wyglądu.

Kjuspg34.jpg

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam kolekcję Kjusa, wygląda rozsądnie. Tylko kolejny problem z dostępnością w sklepach stacjonarnych w PL. O ile wspominany Sportalm ma swoich przedstawicieli, to na stronie Kjusa nie mogę znaleźć polskich dystrybutorów.

Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł na odzież narciarską, która byłaby dobrej jakości i jednocześnie, hm.... kobieca :)

Mam wrażenie, że większość kolekcji dostępnych w sklepach jest skierowanych dla mężczyzn lub młodych, aktywnych kobiet. Znaleźć coś dla tych troszkę mniej młodych :) jest dość trudno.

Robercie, a Ty co proponujesz?

pozdrawiam

brzydka_betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjusa spotkałem np. w Intersporcie w Krakowie na Zakopiance, i myślę że w Intersportach na Sląsku też się znajdą:) dokładnie się im nie przyglądałem, pewnie to nie były topowe modele no ale prezentowały się ładnie. W przyszłym sezonie na 100% będzie można je tam zdobyć.

http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=135&pictureid=1401

ja np zaopatrzyłem się w takiego Spydera na przyszły sezonik:D:D kupiona w Smokovcu na SK po zaje... przecenie, jakby to Włosi powiedzieli.. Meta Prezzo:D

Edytowane przez smiths23
link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj czarnych obcisłych spodni piankowych i dopasowanej kurteczki

i zawsze będziesz dobrze wyglądać.

ta dziewczyna za zdjęcia JC ma max 19 lat a białe gacie wiszą jej na pupie,

w tym wieku wygląda to jeszcze dobrze.

Janusz - obcisłe spodnie ... teraz to nie jest modne! Z tyłu ma wisieć, bo taka jest moda narciarska. Kurka może byc dopasowana, a spodnie juz powinny byc luźniejsze. I jeszcze ta pianka :eek: Przecież Betty nie chce się zaparzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Betty:)

Ja się na modzie nie znam, szczególnie na damskiej:D

Ale zobacz sobie w mojej galerii:

http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=156

Ta kobitka w tej ciemnej kurtce to moja połowica, kurtka to Salomon.

Kupiliśmy ją w zeszłym roku (chyba 700zł w Intersporcie).

Fajna rzecz, a jako wpinkę ma softshella (druga kurtka na ciepłe dni).

Uszyta bardzo dobrze, materiały również niezłe:)

A co do Kjusa to faktycznie są w Intersporcie, a ceny:confused::eek::eek::eek:

Pozdrawia Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odziez

ciepla .wygodna oddychajaca kurtka i jaskrawe kolory aby byc widocznym z daleka podczas mgly oraz aby szalency cie OMIJALI z DALEKA.

dobre zamki na dokumenty i kluczyki

markowa kurtka w rozsadnej cenie..........

sadze że podlaem duzo danych - z UWAGI na bezpiecznestwo na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama kurtka topowej firmy kosztuje okolo 3500-5000 PLN/nie chińska/.spodnie 1500-2500PLN.Wygladać na stoku lepiej jako dobrym technicznym i fizycznie przygotowanym narciarzem:rolleyes: Ubiór to dodatek,nie szata;)

hehe niestety jest zupełnie na odwrót. umiejętności narciarskie zostały pokonane przez wylansowanych pseudo narciarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, moją uwagę zwraca osoba dobrze jadaca, jej ubiór to sprawa całkowicie wtórna, natomiast "pokraki" w modnej odzieży nie w ruchu nie jest w sanie uratować, myśle, że większośc ludzi tak to odbiera i inaczej nie będzie. Nie mam innych obserwacji bo nartujac w knajpach nie siadam i jeżdżę tam gdzie nie ma kolejek wiec trudno mi sie wypowiadać w tematach lansu czy tego typu zalet odzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, moją uwagę zwraca osoba dobrze jadaca, jej ubiór to sprawa całkowicie wtórna

dokładnie, jeśli widzisz że ktoś daje pełnym piecem w dół to już wiesz że jest dobry w tym co robi i nieważne czy ma sobie kurtke za 500, 1000 czy 5000zł:) no wiadome że niektórzy kupują sprzęt żeby sie polansowac na tarasie przed knajpą a nic nie pokaża na stoku ale to sie nie zmieni, lepiej ubrani niż utalentowani:P w poprzednim sezonie miałem okazje wyjeżdzac krzesłem w białce z gościem który był cały w rossignolu, od nart po czapke hehe, fajne race'owe ciuchy, myśle, kozak, bo miał gigantki jeszcze, a tu niestety gośc ledwo sie trzymał na nartach. Najpierw bym polecał sie dobrze nauczyc jezdzic hehe, oczywiscie jesli chodzi o brzydka betty ktora rozpoczeła wątek to nie jest żadna aluzja w Twoja strone tylko tak ogólnie pisze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, dokładnie tak:)

Jak jedziemy z połowicą wyciągiem to czasami przyglądamy się narciarzom.

Komentarze zawsze są na temat jazdy, "o ten fajnie pomyka, patrz na tamtego naprawdę fajnie śmiga"

Jeszcze nigdy się nie zdarzyło żebyśmy rozmawiali:

"o ten jest super bo ma fajną kurtkę"

Tak sobie myślę, że jak zacznę w ten sposób wypowiadać się o innych, to poproszę Córkę coby dała leśniczemu flaszkę, żeby mnie odstrzelił:D:D

Pozdrawia Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety wątek podryfował w tą, a nie inną stronę.

Pytanie dotyczyło dobrej jakościowo i kobiecej odzieży. Niepotrzebnie operujecie kwotami, nie pytałam o odzież powyżej kwoty "x".

Po lekturze forum wiedziałam, że padnie to sakramentalne "Najpierw bym polecał sie dobrze nauczyc jezdzic hehe " czekałam tylko kiedy...

Drodzy koledzy w nartowaniu, tylko na tyle Was stać? :)

pozdrawiam

brzydka_betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do dobrego i drogiego ubierania nic nie mam.

I rozważanie tego problemu w kontekście, że ktoś jest dobrze ubrany a źle jeździ na nartach i komentuje się to od razu, że to snob to trochę płytkie.:cool:

Każdy kupuje to na co go stać.

Gorzej jeżeli jakiś kiepski sprzedawca lub kiepska porada na jakimś forum wmawia takiej osobie źle dobrane narty.

To jest dopiero problem na tego narciarza bo zawierzył fachowcom a tu taka mina!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...