Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer C-Line - nowość


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy nowość, z którą miałem okazję zapoznać się na targach ISPO w Monachium. Mowa o nowej linii nart Fischer C-Line.

To narty dla tych, którzy lubią zaawansowane technologie, nowości i ... wyróżniać się na stoku :)

Jako, że jest we mnie odrobina próżności moje nowe slalomki możecie oglądnąć tutaj: http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3368&id_modelu=4853#

Nowością jest system Flowflex TUNE.IT, który umożliwia "dostosowanie twardości" narty do własnych upodobań.

Jak to działa? Sami zobaczcie.

HREuk2Rl0wc

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Jestem stałym obserwatorem forum, może mniej aktywnym, ale ten watek jest dla mnie szczególnie interesujacy. Od około 1/2 roku intensywnie sledzę wątki w całym necie dotyczące tej limitowanej serii Fischera. Chciałem zaznaczy, że jestem od 3 sezonów posiadaczem RC4 SC (pełna satysfakcja - choc zawsze czekałem na system typu PS Volkla w fischerach. W końcu pojawiły się w/w C-linerki na e-bayu i teraz przed ewentulanym zakupem dylemat. Czy rzeczywiscie ten system dziala (zmiana twardosci narty - żółty(?), czerwony (?), czarny(?). I jeszcze coś: brak RC4 sc w serii, choc Viron 8.8 C-line parametrami odpowiada RC4 sc - oczywiście udoskonalonymi o technologię "czystego"virona i flowflex iTune. Podobne odczucie "filozoficzne" mam co do Progressor 10+.

Cały mój slamazarny wywód sprowadza sie do tego:) czy warto inewestowac troche wiecej kasy w te serię? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

mając gabaryty jakie mam:rolleyes: i znając swoje preferencje co do sposobu jazdy to i tak przekręcałbym ten patent na najtwardsze ustawienie:), więc ja bym sobie odpuścił ten wynalazek (bo pewnie trzeba za to extra zapłacić ). Jeździłem na Velklach Racetigerach SL z PS i ustawienie ich na bardziej miękkie w moim przypadku mijało się z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukałem trochę i takie progressory 10+ kosztują 3050 zł podobno będą tylko u niektórych dystrybutorów i niestety puki co nie w Polsce charakterystyce odpowiadają chyba 8+ tylko że mają flowflex z regulacją mam nadzieję że progressor 8+ na sezon 2011/2012 też będzie miał flowflex jak 9+ teraz

Edytowane przez tomasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Sprawdziłeś?Nie doszukałem się Twoich wrażeń.

A no sprawdziłem (nawet w Szczyrku. co widać na filmie poniżej) i ... system Tune.it działa, tzn można sobie pokrętem pokręcić... i trzeba na prawdę dobrze się wjeździć, aby poczuć różnicę.

Jeżeli ktoś miałby kupić te narty tylko dla tego systemu, to nie polecam. Natomiast same narty super, jak to slalomki Fischera. No i można połechtać własne ego tym, że ma się nietuzinkowe narty, których bardzo mało na stokach.

i41--m4piM4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...