Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stubai - Austria 6-13.11.2010


Rekomendowane odpowiedzi

Figo, że ja nie przeczytałem tego wcześniej!

Pozdrowienia z Innsbrucku.

Informacja dla jadących jutro samochodem:

- most na Dunaju koło Krems jest już otwarty!

- w Cieszynie remontują przejście graniczne i jest duuuże zamieszanie

Witam w Tyrolu, zycze udanej pogody i nartowania, moze tez wpadne na Stubaia jak pogoda dopisze :) i bede mial niepowtarzalna okazje poznania live paru (albo i wiecej) prawdziwych pasjonatow bialego szalenstwa

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo, że ja nie przeczytałem tego wcześniej!

Pozdrowienia z Innsbrucku.

Informacja dla jadących jutro samochodem:

- most na Dunaju koło Krems jest już otwarty!

- w Cieszynie remontują przejście graniczne i jest duuuże zamieszanie

No właśnie już zrezygnowałem z czekania.;):D

---------------------------------------------------

I do tego kiepską pogodę macie.

eisjoch1.jpg

Indianie jednak mieli rację z tymi opadami śniegu.:P

Tutaj jest potwierdzenie:http://www.bergfex.at/stubaier-gletscher/wetter/

------------------------------------------------

Jest 21:00

Nie dają znaku życia.

A może tam teraz balują na całego?

c1593

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak różowo, to coś Wam opiszę. Wczoraj była sobota, czyli teoretycznie "wymiana turnusów". Wyobrażałem sobie, że na lodowcu będzie pusto, miejsce na parkingu pod samym wejściem.

Prawda okazała się zupełnie odmienna.

Jadąc samochodem przez dolinę Stubai minęliśmy dwa patrole Polizei na odcinku 5 km. My minęliśmy, kilku kierowcom zabrakło szczęścia i odchudzili swoje portfele. :eek: A pokuta była słona 250 Euro.

Na ok. 11 km przed dolną stacją gondoli znowu Polizei! :eek: Mały korek. Myślę "dzwon"? Nie, nie. To był koniec naszej jazdy. Wszystkie parkingi przed lodowcem były już pełne :eek: :eek: :eek:. Kazano nam zjechać na prowizoryczny parking zlokalizowany na polu u "bauera". Dodam, że większość pól w Austrii jest właśnie nawożona naturalnym nawozem ... Czy ma jeszcze coś wyjaśniać? Szczęście było takie, że w nocy przymroziło i to czym było pokryte całe pole miało jeszcze twarda konsystencję :)

Ale co będzie jak wrócimy i mróz popuści ... :D

Wypakowaliśmy się. Ja jak zwykle wyglądałem jak wielbłąd przed przed wyprawą, ruszyliśmy na przystanek. Załapaliśmy się na drugiego busa.

Jesteśmy pod gondolą. Tu dotarło do nas, że na narty przyjechał cały Tyrol, południe Niemiec i północ Włoch :eek: Do kas kolejka przypominała nam stare czasy sprzed sklepu mięsnego.

Lodowiec :) Pod dolnymi stacjami krzeseł znowu widok spod mięsnego, a może ze Szczyrku lub Pilska ... w święta :eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to zdjęcie miałem już napisać coś na ten temat.

Ale ugryzłem się w jęz....,w palec i nic nie napisałem.

Po przeczytaniu powyższego tekstu i spojrzeniu na zdjęcie napiszę co miałem napisać.

Lodowiec wygląda jakby ktoś zapołek do gówna nawtykoł.:eek:

Widać moje dosadne skojarzenie miało dosłowne odzwierciedlenie wg.opisu JC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie Jechaliście że takie jaja były z dojazdem?

No właśnie:rolleyes:

Na pewno by nas(mnie i Figo) tak "atrakcja" nie dostałam jakoś nie wierzę że taki stau o 7-8, za to jest niemal pewne że ta atrakcja za 250 e:D by nas nie ominęła:D

Właśnie pisał do mnie smsa DarekLewandowski że w Soelden ludzi sporo, ale bez przesady, pochmurno padał śnieg i że trasy dobrze przygotowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...