Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na piśmie zobowiązałem się do współpracy, więc donoszę z Karlikowa:cool:

Byłem, jeździłem. Stok przygotowany zupełnie przyzwoicie, kilkanaście centymetrów ubitego śniegu, niestety dosyć miękko. Stromizn tam nie ma, więc powinno wytrzymać do wieczora. W nocy pewnie dośnieżą ewentualne przetarcia. Ceny na najwyższym światowym poziomie:cool: - 37 zł za 10 przejazdów - dzisiaj, tak jak w tygodniu, dają zjechać 12 razy. To około 2 godziny jazdy. Droga dojazdowa i parking odśnieżone.

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huraaa soszów ruszył...:) jutro tam bede prosze dzisiaj o info z panujących warunków na stoku

Fajnie z rana. Ubite mocno, ale pokrywa to wszystko sztuczny śnieg, więc z każdą godziną jest coraz więcej gródek lodu.

Czynne dwie trasy.

Z wyciągu odbić można na lewo lub prawo taka nowość w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiek pytasz, jak było? Standard, po prostu bardzo fajnie, jak zawsze na Rusinie. Ludzi nie za duzo, slonce, mrozik, przyjemna karczma.

Trasa czynną w połowie szerokości, ale spoko da się pojeździć. Do 12 bezpłatnie.

Fotki w podpisie.

A co po drugiej stronie w Kozincu, bo ich strona nie działa i jakoś cicho na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem zobaczyć co słychać w SzCyrku. Byłem pod Skrzycznem i pod Golgotą. Potem moja kamera stwierdziła, że nie ma zamiaru pracować na mrozie :mad: i zmusiła mnie do powrotu, choć w planach były Nowa Osada i Soszów.

Wyobraźcie sobie, że na tablicy pod Skrzycznem jest informacja, że wszytskie trasy nieczynne, a do kasy kolejka! :eek: To tylko w tym kraju jest możliwe!

Potem pojechałem pod Golgotę. Syyyypią ile wlezie! Po Golgocie jeździły trzy ratraki bez opuszczonych frezami, aby ubić śnieg. Pracują wszystkie armaty. Chociaż to jest pocieszające, że nie wpuścili ludzi na stok bez podkładu.

Fotki za chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko,po dzisiejszych doświadczeniach,polecam poczekać do przyszłego weekendu - teraz śniegu mało i nawet jak ubiją go dość mocno,to sprzęt może ucierpieć! :eek:

W przyszłym tygodniu ma mocniej sypnąć i w ciągu dnia ma być w ciągu dnia lekko powyżej zera,więc jest szansa,że będzie podkład i duuuuużo śniegu! :rolleyes::cool::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko,po dzisiejszych doświadczeniach,polecam poczekać do przyszłego weekendu - teraz śniegu mało i nawet jak ubiją go dość mocno,to sprzęt może ucierpieć! :eek:

W przyszłym tygodniu ma mocniej sypnąć i w ciągu dnia ma być w ciągu dnia lekko powyżej zera,więc jest szansa,że będzie podkład i duuuuużo śniegu! :rolleyes::cool::)

Zgadzam się :)

Jednak tam już może być podkład, ponieważ to południowy stok, a ostatnio było u mnie tylko -0,5*, więc podejrzewam, że górka się trochę zmroziła.

Mimo wszystko jutro lepiej sobie odpuścić i tak też zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj można było jeździć główną trasą warunki są dobre

Byłem dziś na Andaluzji w M-Bialskim kamienie trawa minerały dziury czynny mały orczyk , pani w kasie mówiła że jutro ma ruszyć ten duży to wtedy dopiero będzie tam tragicznie nie polecam tam jechać chyba że sypnie 50 cm śniegu ale jeden plus to taki że naśnieżają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę,niewiele by brakło,a byłaby powtórka z zeszłego roku! :D

Brakowało tylko Buggiego.... Miejsce,temperatura,czy nawet sam fakt rozpoczęcia sezonu - wszystko pasowało! ;)

Z tą różnicą Johhny , że Ty byłeś na Nowej Osadzie między 7.30 a 10.00 a JC pod Golgotą był "dopiero" około 12.15-13.00 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem zobaczyć co słychać w SzCyrku. Byłem pod Skrzycznem i pod Golgotą. Potem moja kamera stwierdziła, że nie ma zamiaru pracować na mrozie :mad: i zmusiła mnie do powrotu, choć w planach były Nowa Osada i Soszów.

Wyobraźcie sobie, że na tablicy pod Skrzycznem jest informacja, że wszytskie trasy nieczynne, a do kasy kolejka! :eek: To tylko w tym kraju jest możliwe!

Potem pojechałem pod Golgotę. Syyyypią ile wlezie! Po Golgocie jeździły trzy ratraki bez opuszczonych frezami, aby ubić śnieg. Pracują wszystkie armaty. Chociaż to jest pocieszające, że nie wpuścili ludzi na stok bez podkładu.

Fotki za chwilę.

Z całym szacunkiem dla weterana ale muszę się niestety nie zgodzić bo z tego co udało mi się ustalić to nie wpuścili ludzi na stok ponieważ...nie dostali "odbioru orczyków" a nie dlatego , że im szkoda potencjalnych klientów,ich sprzętu i braku odpowiedniego poziomu satysfakcji po ewentualnych szusach, klientów których z resztą jak zauważyłeś będąc dzisiaj pod golgotą nie brakowało pomimo zamkniętych tras...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla weterana ale muszę się niestety nie zgodzić bo z tego co udało mi się ustalić to nie wpuścili ludzi na stok ponieważ...nie dostali "odbioru orczyków" a nie dlatego , że im szkoda potencjalnych klientów,ich sprzętu i braku odpowiedniego poziomu satysfakcji po ewentualnych szusach, klientów których z resztą jak zauważyłeś będąc dzisiaj pod golgotą nie brakowało pomimo zamkniętych tras...POZDRAWIAM

No niby tak, ale ... mogliby nic nie robić, nie ratrakować, nie naśnieżać, tylko czekać na odbiór techniczny. A jednak. Trzy ratraki jeździły po stoku aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYłem na wierchomli. nie dość, ze narty mi nie trzymały ( bo wczoraj wieczorem dowiedziałem się że dzis rano jedziemy ) to kamień na kamieniu... no cóż. to początek sezonu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Byłem dziś na Andaluzji w M-Bialskim kamienie trawa minerały dziury ...

:D:D:p raj dla geologów! :D

Z tą różnicą Johhny , że Ty byłeś na Nowej Osadzie między 7.30 a 10.00 a JC pod Golgotą był "dopiero" około 12.15-13.00 :D

Gdyby był Buggie,niewątpliwie wyjechałbym z Nowej Osady po16-ej... :cool: ,tzn.wywieziony,trzeźwy inaczej... ;):D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...