Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie przejmował. Pogoda przy południowym wietrze jest w górach bardzo nieprzewidywalna. Może się okazać, że za chwilę przyjdą wielkie śnieżyce.

I właśnie dlatego uważam, że realna prognoza to ta dwudniowa z meteo.icm.edu.pl (model UM), ewentualnie model COAMPS również z tej strony. U mnie według pogodynki miało być 0*C dzisiaj, a w południe zanotowałem 4.3*C, dlatego nie wierzę temu portalowi.

Rozumie rozbieżności przy mocno plusowej temperaturze, ale różnic w prognozie kiedy warzą się losy śniegu nie trawię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19 grudzień - Mosorny Groń - Najgorętsze otwarcie sezonu!

Program:

Sobota 18 grudzień:

  • 12:00 Uroczyste otwarcie OTN Mosorny Groń w Zawoi oraz sezonu narciarskiego w Małopolsce 2010/2011
  • 14:00 Promocyjne zjazdy narciarskie na Mosornym Groniu w Zawoi:
    - Część artystyczno - rozrywkowa
    - Gry i zabawy na stoku
    - Zespół Justyna (?) - tańce śpiewy regionalne
    - Pokaz taneczny Afro Carnaval

Niedziela 19 grudzień:

  • Promocyjne zjazdy narciarskie na Mosornym Groniu
  • Niespodzianka :D

Plakat

Ktoś się wybiera? Ja w ten weekend 18-19 zaczynam sezon, więc kto wie, może się zjawię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj tj. 05.12 gogota działała, ale tylko dla "wybranych" ,a mianowicie jakiejś szkółki oraz RODZIN nowego tworu, który nazywa się Szczyrkowski Ośrodek Narciarski :).

Kamerka była zablokowana i "patrzyła" tylko na Solisko, żeby nie kusić narciarzy.

Śmiechu warte :)

Po prostu umieją się promować:D

No to ja w takim razie nie będę mi przeszkadzał, niech sobie sami SzCyrkowianie jeżdżą i za własne pieniądze utrzymują ośrodek:cool:

:D

Przyszła zima,powinni reklamować ośrodki narciarskie,a co reklamują na pierwszej stronie?

LATO 2011 NAD MORZEM JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

:D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam jazde w korbielowie:P

KORBIELÓW miejscowość ta jest atrakcyjna,zima, latem i jesienią warto wybrać się na wycieczki piesze szlakami biegnącymi szczytami gór przez rezerwaty przyrody Pilsko, Rysianka i Romanka.

Edytowane przez JC
Post nie na temat - tu piszemy o warunkach narciarskich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie przejmował. Pogoda przy południowym wietrze jest w górach bardzo nieprzewidywalna. Może się okazać, że za chwilę przyjdą wielkie śnieżyce.

I właśnie dlatego uważam, że realna prognoza to ta dwudniowa z meteo.icm.edu.pl (model UM), ewentualnie model COAMPS również z tej strony. U mnie według pogodynki miało być 0*C dzisiaj, a w południe zanotowałem 4.3*C, dlatego nie wierzę temu portalowi.

Rozumie rozbieżności przy mocno plusowej temperaturze, ale różnic w prognozie kiedy warzą się losy śniegu nie trawię :D

baaaa, wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) byl ktos moze w Szczyrku na stokach?

moze mi ktos udzielic informacji jak tam na Białym Krzyzu oraz i innych stokach znajdujacych sie tam :)

czekam i pozdrawiam :)

W Szczyrku w weekend działał tylko Biały Krzyż. Na Skrzycznem zamknięte są wszystkie trasy, to samo w ON Czyrna-Solisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobote na zagroniu trasa przygotowana w miare,okolo godz 11 jak sie troche rozjeżdził zmrożony śnieg to było całkiem ok troszke kamyczków ale dało sie ominac, narty bez rysy,troche było na srodku kulek lodowych,ostro naśniezali prawa strone, moze w ten weekend bedzie smigac juz całosc,w przyszły weekend napewno sie wybore tam ponownie:)

Witam, czy na Zagroniu zrobili wreszcie taśmę pod krzesłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...