Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Śnieg na Żarze w mojej opinii też powinien być zbity (południowy stok, a wczoraj temp. powietrza tutaj osiągnęła 1,3*C).

Dolna część tego stoku na razie nie będzie otwarta (za tydzień, może dwa dopiero) ponieważ, rok temu otwarli cały stok za jednym zamachem i nieźle im się oberwało, że ludzie porysowali narty.

Aktualnie 14 armat śnieży górę, a 6 dół. Podejrzewam, że zmieni się to jutro i większe zasoby powędrują na dolny stok. Jeżdżą już dzisiaj, ale jutro zjedzie się sporo ludzi i źle będzie się jeździło pod ostrzałem 14 armat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Kamieńska gdyby ktoś reflektował na przyszły weekend:

"Ośrodek Góra Kamieńsk informuje, iż planowane otwarcie tras nastąpi 11 grudnia br.

Informujemy, że trwa intensywne naśnieżanie górnych części stoku. W tej chwili pokrywa naturalnego śniegu nie przekracza 20 cm (po ratrakowaniu 5 cm). Prosimy o cierpliwość. Naszym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów. Dążymy do tego aby warunki narciarskie były dobre, a pokrywa sztucznego śniegu wynosiła co najmniej 50 cm.

Do zobaczenia na stoku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam białka:D

Na soszowie to mają promocje na piewszy dzień:

DLA WSZYSTKICH KOCHAJĄCYCH NARCIARSTWO Z DNIEM 4 GRUDNIA 2010 WPROWADZONE ZOSTAJĄ NASTĘPUJĄCE PROMOCJE:

KARNET 6 h = 75,00 PLN

KARNET WIECZORNY od godz. 16.00 do 21.00 (5 h) w cenie 50,00 PLN

KARNET TYGODNIOWY w cenie 499,00 PLN (dzień = 71,30 PLN) - do wykorzystania w dowolne dni sezonu narciarskiego 2010/2011

Dla naszych GOŚCI HOTELOWYCH proponujemy karnety w promocyjnej cenie

4 h = 50,00 PLN

6 h = 60,00 PLN

Przy zakupie jednorazowym min. 25 szt. tych samych karnetów obowiązują również ceny promocyjne

4 h = 50,00 PLN

6 h = 60,00 PLN "

http://www.soszow.neta.pl/news,news,id,10.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdemol! Kiedys jeździłem na Soszowie czesto i była to fajna, przyjazna stacja. Teraz bym ich ... nie chciał z takim podejściem do narciarzy.

Mam podobnie szczególnie rozwaliła mnie największa inwestycja w polskich górach w tym roku uwaga.....

nowa szata graficzna www.soszow.pl hihih na drugim pewnie bedą świeżo malowane orczyki gatu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pszczynie też, sypie grubymi płatami bardzo gęsto od 12. Szkoda tylko, że w Beskidach z tego co widać na kamerkach coś krucho ze śniegiem. W Szczyrku ledwie pruszy.

A miałam nadzieję, że skoro u nas tak pięknie sypie od kilku godzin to w górach tym bardziej.

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Istebna/Zagroń ze swoimi cenami będzie rządził.

35zł - 9-13 (4h) lub 17-21 (4h)

50zł - 9-17 (8h)

70zł - 9-21 (12h)

A co do Soszowa to odczuwam, że inwestycje chcą aby się zwróciły w 2 lata :)

Mam nadzieję, że Istebna nie zmieni cen, bo te "wiszą" od zeszłego sezonu. Oby pozostawili na tym samym poziomie.

Mogliby już aktywować kamerkę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Góra

Wróciłem dzisiaj z Czarnej Góry. 2 dni temu forumowicze pisali o warstwie śniegu w postaci zmrożonej, która jest na podłożu, a dopiero na niej śnieg - co zapewnia jazdę nie po kamieniach.

Dzisiaj sie o tym przekonałem, ta warstwa musi być aby nie porysować nart.

Nie było tej warstwy dzisiaj na Czarnej Górze. strat było 9 00 do godziny 10 00 dwa odcinki trasy C Fis były już w kamieniach, narty każdy miał porysowane.

Ludzi masa, po 11 00 czekanie do 30 min przy kanapie 4 os.

Już nigdy nie skusze się na otwarcie, wolę odczekać tydzień - narty porysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam białka:D

Na soszowie to mają promocje na piewszy dzień:

DLA WSZYSTKICH KOCHAJĄCYCH NARCIARSTWO Z DNIEM 4 GRUDNIA 2010 WPROWADZONE ZOSTAJĄ NASTĘPUJĄCE PROMOCJE:

KARNET 6 h = 75,00 PLN

KARNET WIECZORNY od godz. 16.00 do 21.00 (5 h) w cenie 50,00 PLN

KARNET TYGODNIOWY w cenie 499,00 PLN (dzień = 71,30 PLN) - do wykorzystania w dowolne dni sezonu narciarskiego 2010/2011

Dla naszych GOŚCI HOTELOWYCH proponujemy karnety w promocyjnej cenie

4 h = 50,00 PLN

6 h = 60,00 PLN

Przy zakupie jednorazowym min. 25 szt. tych samych karnetów obowiązują również ceny promocyjne

4 h = 50,00 PLN

6 h = 60,00 PLN "

http://www.soszow.neta.pl/news,news,id,10.html

:D:D:D

Chyba tam już więcej nie zawitam. :P

Jeśli Cieńków utrzyma zeszłoroczne ceny,to blado widzę przyszłość Soszowa!Zwłaszcza,że na Cieńkowie krzesło obsługuję chyba wszystkie trasy. :rolleyes:

A jutro?

Może Nowa Osada?Może Cieńków?Te 300m na Żarze to trochę mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RegionMszana

Przesyłamy raport z okolic Mszany: Śnieżnica jutro otwiera swoje podwoje! Trasa otwarta od 8-22, a w cenie karnetu ciepłe napoje i przekąski. Pokrywa śnieżna 5-70cm, plus dodatkowe ratrakowanie popołudniu, żeby wielbicielom wizcornego szusowania dobrze i bezpiecznie się jeździło:)

Zapraszamy też po więcej informacji o innych stokach na naszą stronę www.regionmszana.pl i profil na FB!

Udanego białego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co do Żaru. 300m to mało, ale tam nie wyjdą kamienie. 14 pracujących armat na tym odcinku i obecnie 60cm śniegu, gwarantuje nieporysowane narty ;)

Niewątpliwie jest to argument! :rolleyes:

Minerały pozostaną tam gdzie ich miejsce.

Nawet najgłębiej ryjący geolodzy-snowboardziści się nie powinni dokopać... :D

Jutro startuję Wisła Kiczera;na początek karnety 20% tańsze.

Zawsze coś...

Jutro też startuję Czantoria,otwarta będzie czerwona trasa.

Niestety brak informacji,czy będzie jakaś promocja,oraz kiedy nastąpi "ekspansja minerałów"... :eek:

Możliwe też,że jutro ruszy Palenica w Ustroniu oraz wyciągi orczykowe "Andaluzja" w Międzybrodziu Bialskim.

Cała trasa na Żarze ma być otwarta już w niedzielę!!!

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek::eek::eek::eek::eek:

Dzwoniłeś tam? Mi pani przedwczoraj oznajmiła, że dół otwierają za tydzień, może dwa :eek:

Jakieś wiadomości co do mosornego? Mi PKL na maila odpisuje już 4 dzień...

Spójrz tu:

=5&cHash=a68f880cdb6f5af3d8b8d6b086621b92"]http://www.pkl.pl/zima/zimowa-oferta/gora-zar/kolej-linowo-terenowa-zar/warunki-pogoda.html?tx_pbpklskiweather_pi1[showUid]=5&cHash=a68f880cdb6f5af3d8b8d6b086621b92

:)

A Mosorny stoi. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 20cm na głównej. Źle to wróży. Ja bym poczekał na ich miejscu do następnego weekendu :( Tym bardziej, że przyszły tydzień nie będzie zbyt mroźny. I jak rozjeżdżą, to będzie ciężko trasę do porządku doprowadzić.

Ale widok ładny :) :

gora_zar_dolny_peron.jpg

Tylko armatki na dole stoją. Na górze coś tam chyba sypie.

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 20cm na głównej. Źle to wróży. Ja bym poczekał na ich miejscu do następnego weekendu :( Tym bardziej, że przyszły tydzień nie będzie zbyt mroźny. I jak rozjeżdżą, to będzie ciężko trasę do porządku doprowadzić.

Ale widok ładny :)

Też mi się wydaję,że za szybko ruszają,ale może nie jest tak źle? :rolleyes:

Ja tam nigdy nie trafiłem na tragiczne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAT Szczyrk

Informacja z godz. 18 ze strony GAT-u dotycząca Szczyrku:

" Komunikat Narciarski

Trwa przygotowanie tras nr 11 i 7 w Solisku. Informację o uruchomieniu wyciągów zamieścimy z kilkudniowym wyprzedzeniem."

Czyli jutro raczej nie otwierają

To może oznaczać, że nie dostali odbioru wyciągów przez nadzór techniczny lub uznali, ze śniegu jest zbyt mało i bezpiecznie dla narciarzy i ich sprzętu to nie będzie. Albo jedno i drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię tak: jutro rano wstanę i pooglądam eurosport:) Poczekam na to co napiszecie i w nd gdzieś pojadę:) Jutro popołudniu powinien być pełny raport dotyczący minerałów w Beskidach.

Nic nie piszecie o stożku, a oni potrafią naprawdę nieźle przygotować trasy na rozpoczęcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...