Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

A czy na naszych zawodach ktoś był niemile widziany? Mitek nasza impreza ma charakter otwarty i każdy może wystartować.

Wiem, wiem i bardzo złąowałem, ze nie moge przyjechać. Niestety wrócilismy z Austrii w stanie agonalnym. Żona walczy z zapaleniem płuc do tej pory. Ja jeszcze dobrze nie słyszę na jedno ucho.

Szkoda.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ustawowy parytet udało się uzyskać, film facetów trochę ponad 9 min, film dziewczyn trochę ponad 3 min, czyli 30 % jest:D

Tak :D

Poczekaj na film z zawodów na rakietach. To była zabawa. Ledwo kamerę utrzymałem w poziomie :D.

Tylko jedna osoba nie wystartowała - tak naprawdę nie wiem czemu? Zabawa była przednia. Wiesz jak Bończa dawał :eek: :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiem, wiem i bardzo złąowałem, ze nie moge przyjechać. Niestety wrócilismy z Austrii w stanie agonalnym. Żona walczy z zapaleniem płuc do tej pory. Ja jeszcze dobrze nie słyszę na jedno ucho.

Szkoda.

Pozdro

Oj to nie dobrze! Kurujcie się!

Co do zawodów, to nic straconego. Impreza "startowała" przez trzy lata, ale teraz już na stałe zagości w kalendarzu. Ja juz teraz zapraszam Ciebie na przyszły rok na Nosal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślałeś że jak w gumę się obleczesz i to wystarczy żeby wyglądać jak zawodnik?:D

Na mecie może tak, ale na trasie to trochę za mało:cool:

Miała być czekolada, a wyszedł wyrób czekoladopodobny, po którym się odbija:D

no to panie master czemu nie przyjechałeś się zmierzyć w swoich extra ciuszkach? :) i zgrywasz się na mnie co?

ostatnio merytoryka twoich postów jest tak słaba ze aż mnie boli w plecach:)

chodź pościgamy się razem zobaczymy kto będzie szybszy hmm? ten w gumie wyglądający dobrze wg Ciebie na mecie czy Ty :)

Mnie po niczym się nie odbija bo mam do siebie duzy dystans którego Tobie brakuje :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo krytykować , jak się stoi z boku :rolleyes:

jak ktoś spróbował jazdy na tyczkach (SL, GS ) to wie ,że to nie jest jest taka bułka z masłem , jak się na pozór wydaje , nawet dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy, którzy wcześniej nie mieli okazji jeździć sportowo.

Ja mam wielki szacunek dla wszystkich uczestników tych zawodów , niezależnie od miejsca które zajęli.

Edytowane przez aklim
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo krytykować , jak się stoi z boku ......

Ja mam wielki szacunek dla wszystkich uczestników tych zawodów , niezależnie od miejsca które zajęli.

Ave !!!

Nic dodać - nic ująć.

pozdrawiam wszystkich ,którzy byli i widzieli.

zacytuję jeszcze raz bardzo fajny post lukeego,który oddaje sens i merytoryczność tego wyjazdu:

...doświadczenia nas wszystkich były niewielkie. Ale tu nie o to chodziło, chodziło o sprawdzenie siebie, wzięcie się za bary z Nosalem.......... Ale było warto, trasa nie była łatwa moim zdaniem i ktoś bez doświadczenia tu nie miał szans. Ale samo wzięcie udziału...bezcenne.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panie master czemu nie przyjechałeś się zmierzyć w swoich extra ciuszkach? :) i zgrywasz się na mnie co?

ostatnio merytoryka twoich postów jest tak słaba ze aż mnie boli w plecach:)

chodź pościgamy się razem zobaczymy kto będzie szybszy hmm? ten w gumie wyglądający dobrze wg Ciebie na mecie czy Ty :)

Mnie po niczym się nie odbija bo mam do siebie duzy dystans którego Tobie brakuje :)

Pamiętasz co Ci powiedziałem, jak się żegnaliśmy po zawodach? Proszę przypomnij sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave !!!

zacytuję jeszcze raz bardzo fajny post lukeego,który oddaje sens i merytoryczność tego wyjazdu:

Dzięki Wacek;)...

Jak tak sobie patrze...to wcale nie była jakaś łatwa luz traska. Osobiście zawody chyba mnie utwierdziły co do oceny w skali forumowej (tak ostro dyskutowanej)...bo miałem wątpliwości, jak pewnie wielu. Chyba..bo pewnym nigdy nie można niczego być;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosal

Kochani Forumowicze !!!! Minęło kilka dni od zawodów a ja już tęsknię za sniegiem... Bardzo się cieszę że mogłem się z Wami spotkać twarzą w twarz. Każdy z Was to wspaniały człowiek !!!! - jak popijaliśmy piwko po zawodach mimo że widzialem Was pierwszy raz czułem się jak pośród starych kumpli...Zastanawiałem się wcześniej jak my się tam na miejscu rozpoznamy - ale o to zadbał Bończa który podszedł do mnie z pytaniem czy jestem ze skionline? Niech żałuja albo raczej szykują się na przyszły rok wszyscy Ci których nie było a powinni być.... Atmosfera była niezwykle sympatyczna , zabawa przednia !!! No i te niezwykłe nagrody o ktore zadbał Jacek - administrator - notabene niezwykle równy gość !!! Udało mi sie wygrac tygodniowy pobyt we Włoszech - region Trentino dla 2 osób ze skipasem !!!!!!!!!!! Ale bylo wiele świetnych nagród - moze to Was zacheci do udziału w przyszlym roku ? Ja też miałem wiele obaw... nosal kojarzył mi sie ze stromym , trudnym stokiem. Myślałem że udział wezmą sami ' profesjonalisci' - tymczasem poziom byl bardzo zróżnicowany - każdy czuł sie tam dobrze - o co dbała osobiście urocza Kasia Strama wlascicielka Nosala.

Tak więc dzięki skionline zyskałem wspanialych przyjaciół - to specyficzna , genialna spoleczność...

dziękuje Wam!!!!!!!!

jacek

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeśli można ocenić najbardziej podobał mi się przejazd numeru 54 .

Z tego Pana będzie bardzo dobry zawodnik tylko musi mieć trenera .

takiego stwierdzenia się nie spodziewałem, dzieki Rossi. Osobiście mi się nie podoba, ale będe cwiczył:) Wiem że przede mna długa praca jak chce się ścigac na tyczkach, a właśnie taki mam teraz cel wspólnie z Bugim:)

Rossi ja mialem nr 75 guma biały kask :)

kozo chyba z 57:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 73 zwyciezca niezle pomyka na tej trasie:)

Fakt...widać było, że to dla niego nie pierwszyzna...

Tak jeszcze dla info...pierwszy zjazd jechał 2 razy. Musiał powtórzyć..bo wiatr zepsuł pomiar czasu. Wiec miał troszke łatwiej...nie ujmując oczywiście umiejętności. Szacun.

Popatrzcie jeszcze na zwycieżczyni kobiet...bomba. Tylko jak się jest instruktorem z doświadczeniem sportowym...to tak się jeździ. Uważam, ze wśród totalnych amatorów to troszkę krzywka:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego stwierdzenia się nie spodziewałem, dzieki Rossi. Osobiście mi się nie podoba, ale będe cwiczył:) Wiem że przede mna długa praca jak chce się ścigac na tyczkach, a właśnie taki mam teraz cel wspólnie z Bugim:)

kozo chyba z 57:)

Tak "kozo" był 57 .

Smiths 54 to Ty ? Jak to Ty to się bardzo cieszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...