Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Pomalu termin zawodów skionline się zbliża, więc czas rozpocząć treningi na Nosalu ;)

Zimka powróciła, -5 i trochę świeżego śniegu. Jadę, zbadam teren i napiszę.

Tak!

Jasne!:rolleyes:

I jak tu można mówić o równych szansach zawodników:rolleyes:

Mam tylko nadzieję że nie będziesz tam jeździł, tylko ograniczysz swoją aktywność do oglądania trasy ześlizgując się bokiem, a i tak ja bym wnioskował żeby "z urzędu" przydzielić Ci ostatni nr startowy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!

Jasne!:rolleyes:

I jak tu można mówić o równych szansach zawodników:rolleyes:

Mam tylko nadzieję że nie będziesz tam jeździł, tylko ograniczysz swoją aktywność do oglądania trasy ześlizgując się bokiem, a i tak ja bym wnioskował żeby "z urzędu" przydzielić Ci ostatni nr startowy:p

No "z urzędu" to Bończa dostanie jeden z pierwszych numerów startowych. I nie jest to za sprawą przydupastwa :D tylko regulaminu.

A Ty co? Rejestruj się, bo wystartujesz wieczorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo to ja trochę zepsuję atmosferę... :o ,choć pewnie nie jednemu humor poprawię... :P

Ze względu na ślub (kosztowna to impreza... :eek: ) mnie nie będzie. :(

Z resztą jak mam startować wieczorem,to ja dziękuję. ;):P

Jonny olej ślub przyjeżdżaj na zawody jak kocha to zrozumie :D

Edytowane przez nurek1974
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, ;) ograniczylem się do oglądania trasy-obejrzałem ją TYLKO 20 razy, góra, dół :) w dwie godziny. Nawet na Tatry dzisiaj nie byłem popatrzec. Uff, to chyba mój rekord. Ale micha się cieszy :).

Mam nadzieję, Trener Selekcjoner JC, trener przygotowania fizycznego SB, oraz reszta Szanownego Towarzystwa Forum ( tzw. Loza Szydercow :) ) zatwierdzi taki trening w kontekście WST. Bo to jest cel główny przygotowan.

Nasze zawody są zabawą, w fajnym gronie, bez podtekstów i kwasów :), ponieważ jak śpiewa mój ulubiony ostatnio Karramba - "selekcja naturalna" następuje i zjawia się esencja forum.

Dużo plakatów pod Nosalem z informacją o naszych zawodach.

Na Nosalu pełna zimka, przez godzinę warunki bardzo dobre, pozniej pokazały się płaty lodu i trzeba było tylko zmienić tor jazdy.

Tydzień zapowiada się z niskimi temperaturami, więc Ave Zawody Skionline!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słąwek podaj adres, na pewno paru się tutaj znajdzie :D:P

Oj tak, oj tak :D :D :D

Jak problem, adres w profilu jest i to prawdziwy, a że nie wszyscy widzą takie dane...:P, a skąd jestem też widać i jakoś nikt się nie pali, było tu już u mnie paru z forum i nikt się ręki nie odważył podnieść, nawet Andi co stukilogramową sztangą miata, albo Lewy mógł by mnie otruć np bo pewnie wie jak to zrobić:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak problem, adres w profilu jest i to prawdziwy, a że nie wszyscy widzą takie dane...:P, a skąd jestem też widać i jakoś nikt się nie pali, było tu już u mnie paru z forum i nikt się ręki nie odważył podnieść, nawet Andi co stukilogramową sztangą miata, albo Lewy mógł by mnie otruć np bo pewnie wie jak to zrobić:D.

Eee tam, litość ich naszła, ojciec rodziny, żywiciel i takie tam :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB

SB to fajny gość po co mam GO DOBIJAĆ .....chyba jednynie zeby majatek kwiatowy przejąc ....ale to nie w moim stylu ...... DLA zainteroswanych SB ma fajną slubną ....

kiedy te zawody .. ja mam 12 marca tenis stolowy i dopiero 13 planuje wpasc na KASPROWY .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosal

Zapisalem sie na zawody... teraz czytajac Wasze wypowiedzi zastanawiam sie czy sie nie osmiesze...mysle ze wiekszosc z Was to starzy wyjadacze i niejedna tyczka dala Wam po kasku...Jestem absolutnym debiutentem ale powiedzialem sobie raz 'kozie smierc' - przeciez sie zabije najwyzej polamie stare blisko 50 - letnie kosci...oprocz obaw gdzies z tylu czai sie niesmialo radosc z udzialu w zawodach, piatkowego posiadu w karczmie.......Chce sie sprawdzic, moze Nosal to zbyt trudne miejsce jak dla mnie , ale w moim wieku nie mam juz wiele sezonow jazdy przed soba, Pocieszam sie glowa do gory - bedzie fajnie ale w pamieci natretnie powraca obraz sprzed wielu lat kiedy bylem na Nosalu, ratrak byl ale uzycie go to przecierz koszty... tak wiec jezdzilo sie a raczej katowalo na muldach i lodzie. Powiezialem sobie ze moja noga tam wiecej nie stanie i bylem konsekwentny przez wiele lat az do dzisiaj.

jednak ciesze sie na te zawody!

do zobaczenia na stoku!

jacek sikorski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie na zawody... teraz czytajac Wasze wypowiedzi zastanawiam sie czy sie nie osmiesze...mysle ze wiekszosc z Was to starzy wyjadacze i niejedna tyczka dala Wam po kasku...

jacek sikorski.

Jacek,

Daj spokój. Nasze zawody, to zabawa i spotkanie miłośników nart. Rywalizacja ma tylko podnieść atrakcyjność imprezy.

Do zobaczenia w Zakopanem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosal

Dziekuje za mile slowa !!!!!!!!!!! - powiem Wam prawde, chyba po to napisalem, dreczony obawami , roznymi ,aby przeczytac ze to zawody dla kazdego -nie tylko dla mistrzow ze najwazniejsza jest przyjemnosc czerpana z rywalizacji, nawet jak cos pojdzie nie tak to przykryjemy to dobra atmofera. DZIEKUJE!

W czwartek 0 19 wsiadam do pociagu, w Zakopanem bede po 11 w piatek .

jeszcze tylko kilka dni.....

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za mile slowa !!!!!!!!!!! - powiem Wam prawde, chyba po to napisalem, dreczony obawami , roznymi ,aby przeczytac ze to zawody dla kazdego -nie tylko dla mistrzow ze najwazniejsza jest przyjemnosc czerpana z rywalizacji, nawet jak cos pojdzie nie tak to przykryjemy to dobra atmofera. DZIEKUJE!

W czwartek 0 19 wsiadam do pociagu, w Zakopanem bede po 11 w piatek .

jeszcze tylko kilka dni.....

jacek

Gwarantuję Ci,że będzie dobra zabawa! :cool: Byłem w zeszłym roku i z wiekom chęcią byłbym w tym,ale mam ważniejsze wydatki i musiałem odpuścić - życie. :o Odbiję sobie to z nawiązką w przyszłym roku! :cool:

Miłej zabawy! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie na zawody... teraz czytajac Wasze wypowiedzi zastanawiam sie czy sie nie osmiesze...mysle ze wiekszosc z Was to starzy wyjadacze i niejedna tyczka dala Wam po kasku...Jestem absolutnym debiutentem ale powiedzialem sobie raz 'kozie smierc' - przeciez sie zabije najwyzej polamie stare blisko 50 - letnie kosci...oprocz obaw gdzies z tylu czai sie niesmialo radosc z udzialu w zawodach, piatkowego posiadu w karczmie.......Chce sie sprawdzic, moze Nosal to zbyt trudne miejsce jak dla mnie , ale w moim wieku nie mam juz wiele sezonow jazdy przed soba, Pocieszam sie glowa do gory - bedzie fajnie ale w pamieci natretnie powraca obraz sprzed wielu lat kiedy bylem na Nosalu, ratrak byl ale uzycie go to przecierz koszty... tak wiec jezdzilo sie a raczej katowalo na muldach i lodzie. Powiezialem sobie ze moja noga tam wiecej nie stanie i bylem konsekwentny przez wiele lat az do dzisiaj.

jednak ciesze sie na te zawody!

do zobaczenia na stoku!

jacek sikorski.

nie przejmuj się Jacek, będzie nas dwóch nowicjuszy koło 50-tki:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosal

Dzieki Krzysiu!!!

Juz jest razniej, jak nie damy rady tyczkom to moze słomce w szkle...

CzyWy znacie sie osobiscie czy tylko poprzez login i pisanie na forum.? teraz sie zastanawiam jakie narty wziac ? moje- nordica doberman- dlugosc 170 promien 14 ,czy pozyczyc od syna komorkowe gigantki atomic 12 pb dlugosc 180 lub komorkowe fischery SL dl 165.

Wiem ze narty komorkowe wymagaja umiejetnosci i sily - trzeba umiec je ujarzmic - docisnac w skrecie. Ale te pytania to juz przyjemne problemy bo pachna zawodami.

dziekuje Wam wszystkim za slowa wsparcia i do zobaczenia !!!

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...