Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nosal

Witam. Powiem szczerze, że to moje pierwsze zawody gdzie poznałem tylko wspaniałych narciarzy. Atmosfera zawodów była wspaniała oraz lekka rywalizacja między drugim a siódmym miejscem. Pierwsze miejsce było na samym początku zarezerwowane dla Pana Jarka który po pierwszym zjeździe dał do zrozumienia że nie mamy co się nawet z nim mierzyć:)

PS. Boogie mówisz że źle jechałeś a popatrz jak ja jechałem, nr 52 to dopiero był tragiczny zjazd :D

Pozdrawiam wszystkich narciarzy uczestniczących w zawodach i czekamy do przyszłego roku :)

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no 57 pomyliło mi się z innymi zawodami :D

jak narazie mam pare sekund przewagi nad Smiths'em ale kurde czuje że moja pozycja będzie zagrożona ale to dobrze dla obydwu z nas- większa mobilizacja do pracy:P

u makaronów mam zamiar poobijac troche tyki i moze nakrece filmik pod koniec.. zobaczymy czy bedzie progres:) mam co gonic, i kogo:) i brachu ide spac, do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiem szczerze, że to moje pierwsze zawody gdzie poznałem tylko wspaniałych narciarzy. Atmosfera zawodów była wspaniała oraz lekka rywalizacja między drugim a siódmym miejscem. Pierwsze miejsce było na samym początku zarezerwowane dla Pana Jarka który po pierwszym zjeździe dał do zrozumienia że nie mamy co się nawet z nim mierzyć:)

PS. Boogie mówisz że źle jechałeś a popatrz jak ja jechałem, nr 52 to dopiero był tragiczny zjazd :D

Pozdrawiam wszystkich narciarzy uczestniczących w zawodach i czekamy do przyszłego roku :)

Andrzej

No Andrzej...ale liczą się efekty. Byłeś 3 na pudle. Gratulacje. I zapraszamy do dyskusji na forum..pamiętasz, pytałem czy jesteś z forum.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiem szczerze, że to moje pierwsze zawody gdzie poznałem tylko wspaniałych narciarzy. Atmosfera zawodów była wspaniała oraz lekka rywalizacja między drugim a siódmym miejscem. Pierwsze miejsce było na samym początku zarezerwowane dla Pana Jarka który po pierwszym zjeździe dał do zrozumienia że nie mamy co się nawet z nim mierzyć:)

PS. Boogie mówisz że źle jechałeś a popatrz jak ja jechałem, nr 52 to dopiero był tragiczny zjazd :D

Pozdrawiam wszystkich narciarzy uczestniczących w zawodach i czekamy do przyszłego roku :)

Andrzej

Andrzej a ja Tobie i wszystkim uczestnikom zazdroszczę . Teraz macie swój film z zawodów . Macie o czym rozmawiać .Znacie się .

Szkoda że nie przyjechałem .

Który numer to Pan Jarek co wygrał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie jeszcze na zwycieżczyni kobiet...bomba. Tylko jak się jest instruktorem z doświadczeniem sportowym...to tak się jeździ. Uważam, ze wśród totalnych amatorów to troszkę krzywka:rolleyes:

Lukee, dlaczego? W przyszłym roku mam taki pomysł, aby zachęcić zawodników do startu. Przecież chodzi o to, aby popatrzyć i podpatrzyć. Zrobimy kategorie profi i dawaj, niech się ścigają z nami.

Ja bardzo miło wspominam udział w zawodach z mistrzami olimpijskimi, czy zawodnikami pucharu świata, a tak się szczęśliwie złożyło, że miałem okazję startować z największymi gwiazdami tzn. Ingemarem Stenmarkiem i Franzem Kammerem. Może kiedyś ściągnę tego typu gwiazdy na nasze zawody?! :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Forumowicze !!!! Minęło kilka dni od zawodów

No Jacek, bo już myślałem, że... Miło było Cie poznać... lotniku :D

Teraz czekamy na relację z wyjazdu baaaaaardzo szczegółową, jak doskonaliłeś technikę ścigania w uroczym Trentino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukee, dlaczego? W przyszłym roku mam taki pomysł, aby zachęcić zawodników do startu. Przecież chodzi o to, aby popatrzyć i podpatrzyć. Zrobimy kategorie profi i dawaj, niech się ścigają z nami.

Ja bardzo miło wspominam udział w zawodach z mistrzami olimpijskimi, czy zawodnikami pucharu świata, a tak się szczęśliwie złożyło, że miałem okazję startować z największymi gwiazdami tzn. Ingemarem Stenmarkiem i Franzem Kammerem. Może kiedyś ściągnę tego typu gwiazdy na nasze zawody?! :P

To ja poproszę o Tinę Maze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam siebie to płakać mi się chce :D stoje na tych nartach tak wysoko jak koza:D

Boogie .....

A czy Ty wiesz jak się kozy doi?:rolleyes:

Do dojenia kozy konieczne są gumowce z cholewami.

Siada się za kozą,wkłada się jej tylne nogi w cholewy i doi się.:eek:

A to wszystko po to żeby koza nie uciekała podczas dojenia.:P

Lepiej popracuj nad tym....;) (żeby nie wyglądać jak koza)

Bo jeszcze Cię ktoś wydoi.:D:D:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogie .....

A czy Ty wiesz jak się kozy doi?:rolleyes:

Do dojenia kozy konieczne są gumowce z cholewami.

Siada się za kozą,wkłada się jej tylne nogi w cholewy i doi się.:eek:

A to wszystko po to żeby koza nie uciekała podczas dojenia.:P

Lepiej popracuj nad tym....;) (żeby nie wyglądać jak koza)

Bo jeszcze Cię ktoś wydoi.:D:D:D

hahaha :D Dobre dobre :D w takim razie musze popracować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jedyna osoba wśród Panów która w miarę dobrze przejechała ten gigant to nr 73, chodz i tak wg mnie za bardzo macha rękami przez to wydaje się że jedzie szybko ale wcale tak nie jest (brak płynności) i jeszcze jeden element: prawie każdy z was mijac obojętnie którą tyczkę "otwiera sie" tzn. macha rękami jakby się z kimś witał - bez sensu.

Bardzo żałuję że nie byłem na tych zawodach bo chętnie bym sie poscigał na tym gigancie bo lubie takie podkręcone, ale miałem zawody w moim regionie.

Może uda się na następny sezon...

Edytowane przez kajeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to przejechała dziwczyna z 5 na"5" i skutecznie miała chyba 2 czas zawodów:)?

Właśnie miałem pisac o numerze 5 wśród kobiet, że najbardziej ze wszystkich zawodników podobał mi sie właśnie jej przejazd. Troche sie dziwie że miała drugi czas zawodów bo jej jazda wyglądała naprawdę super (wg mnie najlepiej): równoległe prowadzenie nart, prawidłowe dociążenie dolnej narty, biodro lekko włożone, blisko tyki i nie było tego co u Panów, czyli tego "otwarcia" rękoma po minięciu tyczki.

Macie gdzieś oficjalne wyniki z tych zawodów ? Z tego co widziałem na filmiku to spózniła tylko jedną bramkę (piątą od końca) a reszta extra

Edytowane przez kajeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajeran, ale ona miała drugi czas ogółem nie w kategorii kobiet a dlaczego drugi waga zawodniczki robi swoje:( i raz jej nartkę złapało niestety inaczej objechałą by wszystkich facetów:)

Mi chodziło właśnie że ogółem powinna być pierwsza bo to była jazda na pierwsze miejsce. Co do wagi to owszem na pewno była lżejsza od Panów ale tego wypłaszczenia nie było dużo (więcej się działo na ściance), faktycznie na jednej tyce ją przytrzymało i tak jak napisałem wcześniej piąta bramka od końca zdecydowanie spózniona (i to jeszcze na płaskim) dlatego straciła, ale gdyby nie to to byłoby tak jak napisałeś: 1-sza ogólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jacek :) Nie trzymaj nas/mnie na lince :)

Chciałem drugi przejazd zobaczyć, bo w I "na ręcznym" jechałem, a w drugim miałem zamiar jechać szybciej - haha! Wyszło gorzej z czasem, ale waruny już były gorsze.

Tak więc ciekaw jestem, jak wyglądało. To moje pierwsze filmy z nart, więc wdzięczny Ci jestem, że sfilmowałeś to wszystko. Za zdjęcia dzięki wielkie dla Agnieszki :)

No i jeszcze rakietnice :) i rzuty na taśmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...