Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sylwester Na Stoku 2010/2011


Rekomendowane odpowiedzi

...Wybiera się ktoś na stok na sylwestra z Krakowa na małopolskę ? chętnie dołącze do grona..;)

Postanowiłam spędzić go w tym roku, aktywnie :)

w Białce to kiepsko wygląda, a właściwie w ogóle nie wygląda, dzwoniłem na Banię i nie organizują nic w tym roku na stoku, ZTCW to na Kotelnicy też nie ma imprezy na stoku,

wybrałem więc z towarzystwem opcję jazdy do 22-giej na stoku np na Rusińskim a później po 22-giej impreza z muzyką w Karczmie na Rusińskim (wstęp niedrogo bo 50zł/os ale w cenie zawiera się w zasadzie tylko rezerwacja miejsca, a jedzenie trzeba normalnie kupować w barze w/g cennika),

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sywester na stoku

w Białce to kiepsko wygląda, a właściwie w ogóle nie wygląda, dzwoniłem na Banię i nie organizują nic w tym roku na stoku, ZTCW to na Kotelnicy też nie ma imprezy na stoku,

wybrałem więc z towarzystwem opcję jazdy do 22-giej na stoku np na Rusińskim a później po 22-giej impreza z muzyką w Karczmie na Rusińskim (wstęp niedrogo bo 50zł/os ale w cenie zawiera się w zasadzie tylko rezerwacja miejsca, a jedzenie trzeba normalnie kupować w barze w/g cennika),

brat

Na Rusińskim nie byłam, ale stok, zapowiada się całkiem, całkiem a co najwazniejsze wyciag krzesełkowy :)tylko troszq kawałek..ja myślałam też o Kasinie Wielkiej tam jazda do 2 w nocy.

Białka to fakt niczym szczególnym się nie popisała..

ciekawa jestem czy stoliki wolne sa jeszcze w Karczmie na Rusińskim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rusińskim nie byłam, ale stok, zapowiada się całkiem, całkiem a co najwazniejsze wyciag krzesełkowy :)tylko troszq kawałek..ja myślałam też o Kasinie Wielkiej tam jazda do 2 w nocy.

Białka to fakt niczym szczególnym się nie popisała..

ciekawa jestem czy stoliki wolne sa jeszcze w Karczmie na Rusińskim :P

stok jest fajny i - przynajmniej w sezonie 2009/2010 - był dobrze przygotowany, trochę krótki ale pojeździć można rekreacyjnie,

co do karczmy to trzeba dzwonić na nr kom podany na ich stronie, na początku tego tygodnia były wolne miejsca,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rusińskim nie byłam, ale stok, zapowiada się całkiem, całkiem a co najwazniejsze wyciag krzesełkowy :)tylko troszq kawałek..ja myślałam też o Kasinie Wielkiej tam jazda do 2 w nocy.

Białka to fakt niczym szczególnym się nie popisała..

ciekawa jestem czy stoliki wolne sa jeszcze w Karczmie na Rusińskim :P

Spędzałem sylwestra na Rusińskim w zeszłym roku, pogoda była piękna więc wspominam go bardzo dobrze, warunki rewelacyjne, a ludzi przy tym garstka. Niemniej w zeszłym roku można było sobie do 24 pojeździć, po czym wyjść na szczyt i podziwiać widoki. W tym roku wyciąg pracuje wyłącznie do 22. A więc jesteśmy jakby zmuszani do wydania 50 zł od osoby, by sobie móc usiąść w ciepłej karczmie przez te 2 godziny. Między innymi z tego powodu nie jadę tam w tym roku. A szkoda bo miejsce jest przyjemne i klimatyczne, widocznie w tym roku nie było wystarczająco ludzi do roboty by połączyć pracującą stacje narciarską i imprezę w karczmie. Dla mnie jest trochę dziwne, zwłaszcza jak się posiada tak duży 2 poziomowy obiekt, to powinno się go wykorzystać maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester 2010/11

Miedzybrodzie Bialskie oraz USTRON dane z strony pilsko.pl

Sylwester na nartach w Międzybrodziu Bialskim!

Jeżeli lubisz narty lub deskę oraz chcesz w wyjątkowy sposób przywitać Nowy Rok, koniecznie musisz być tutaj z nami!

Wyciągi narciarskie w Sylwestra czynne są do godz. 100 w nocy.

Szczegóły imprezy:

* kręcimy do 100 w nocy,

* w godzinach od 1800do 1900 przerwa techniczna na ratrakowanie trasy,

* karnet sylwestrowy uprawniający do jazdy od godziny 1900 kosztuje 55 zł.

W cenie karnetu: jazda od 1900 do 100, gorąca kiełbasa z grilla, 1 butelka szampana na 4 osoby oraz wstęp na dyskotekę w barze pod stokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100? :confused:

Andi,jak rozumiem to chyba o 10-tą chodzi? ;)

Ja raczej myślę,że chodzi o pierwszą w nocy (1:00) :rolleyes:

Wpadaj do Wierchomli:) super atmosfera a jezdzenie do 3 w nocy :)

:eek: miałem okazję zawitać kiedyś do Wierchomli w Nowy Rok rankiem...

...hm,hm.....jakimś cudem to wszystko tam działało,ale obsługa była nabita totalnie

sam w restauracji (jadalni) na śniadaniu musiałem używać nie lada forteli żeby nie wypić kilku głębszych, bo kilku gości nie mogło zrozumieć jak można rozpoczynać Nowy Rok na trzeźwo.:P

była to już ósma rano a oni nie tylko wspomniane jedzenie jeszcze mieli :D

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester w Ischgl

Na sylwestra na stoku warto jechać do Ischgl :)

Dokładnie o północy w powietrze wystrzelą fajerwerki, a nadejście nowego roku obwieści dźwięk dzwonu Pummerin z wiedeńskiej Katedry św. Szczepana oraz walc "Nad pięknym modrym Dunajem".

Sześć minut po północy rozpocznie się spektakl muzyczno-świetlny "Summon the Heros" podczas którego fajerwerkom akompaniować będą następujące utwory:

1. "Summon the Heroes" Johna Williamsa & Boston Pops Orchestra

2. "Heavy Cross" zespołu Gossip

3. "Nemo" zespołu Nightwish w orkiestralnym wykonaniu

Więcej info tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej myślę,że chodzi o pierwszą w nocy (1:00) :rolleyes:

:eek: miałem okazję zawitać kiedyś do Wierchomli w Nowy Rok rankiem...

...hm,hm.....jakimś cudem to wszystko tam działało,ale obsługa była nabita totalnie

sam w restauracji (jadalni) na śniadaniu musiałem używać nie lada forteli żeby nie wypić kilku głębszych, bo kilku gości nie mogło zrozumieć jak można rozpoczynać Nowy Rok na trzeźwo.:P

była to już ósma rano a oni nie tylko wspomniane jedzenie jeszcze mieli :D

czy możesz mi polecić jakąs baze noclegową, szukam kwatery na 8-10 osób na sylwestra ? w Wierchomli ok. 3 godz. się zbierzemy pewnie ze stoku jakoś do rana musimy przterwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was drodzy forumowicze może powiedzieć jak naprawdę wyglądają te Sylwki na Stoku? Podobno w zeszłym roku w Korbielowie czekało się ponad pół godziny na wyjazd, ludzi bezmiar ,a jak bywało na Palenicy może ktoś był .

Witam ponownie

Właśnie w takim celu, "jack1965" założyłem ten temat. Więc proszę o wypowiedz osoby które mogą się podzielić swoimi wrażeniami z ubiegłych lat. I przypominam że temat dotyczy polskich ośrodków (ewentualnie Czechy Słowacja). "adam_paznaun" możesz mi powiedzieć jak mają Ci biedni ludzie podopinać wyjazd teraz za 5 dwunasta do Ischgl:confused:

I jeszcze widze, że mamy miażdżącą przewagę chętnych na taki wyjazd ze Śląska. Czy wybiera się ktoś z Wrocławia do Czarnej Góry albo Zieleńca. Przecież nie pomieścicie się wszyscy na tym rynku, baa... nawet na Świdnicką nie wejdziecie...:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wybieram się :

www.strednica.sk

A mi się niestety chyba Strednica posypała. Co prawda będę od jutra do poniedziałku u znajomych w Zakopanem, ale właśnie się dowiedziałem że dziewczyna utknęła na lotnisku i nie dojedzie...:/ Cięzko będzie kogoś wyciagnąć na narty, więc pewnie skończy się na góralskiej imprezie w knajpie:mad: Sam nie będę jeździł bo nawet nie będzie do kogo gęby otworzyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ski-gruniky.sk/ Nartują od 9 rano do 24 a poniżej opis

Vážení návštevníci,

priďte s nami privítať Nový rok 2011 a rozlúčiť sa so starým.

Pripravili sme pre Vás dňa 31.12.2010 nasledujúci program:

Živá ľudová hudba

Kapustnica -od18:00 hod na každý 4hodinový lístok grátis

Guláš-od18:00 hod na každý 4hodinový lístok grátis

Vatra

Ohňostroj

Lyžujeme od 9:00 hod do 24:00 hod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...