Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SkiPark Kubínska Hoľa


sebik_77

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając do wypadu na -Kubínska-Hoľę, to to ma sens tylko w takim przypadku tak jak pojechał dzisiaj Maciek, czyli z możliwością zakupu karnetu za 50% ceny, bo w normalnej cenie to się robi drożyzna i taki wypad uzasadnienia ekonomicznego nie na żadnego, trzeba sobie wtedy klupnąć młoteczkiem w gówkę, a pieniążki do skarbonki z przeznaczeniem na jedyny właściwy i słuszny cel:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do wypadu na -Kubínska-Hoľę, to to ma sens tylko w takim przypadku tak jak pojechał dzisiaj Maciek, czyli z możliwością zakupu karnetu za 50% ceny, bo w normalnej cenie to się robi drożyzna i taki wypad uzasadnienia ekonomicznego nie na żadnego, trzeba sobie wtedy klupnąć młoteczkiem w gówkę, a pieniążki do skarbonki z przeznaczeniem na jedyny właściwy i słuszny cel:rolleyes::

Dlatego właśnie na Słowacji nie bywam zbyt często,choć jest tam parę fajnych ośrodków.Opłaca się jechać,jak jest jazda np. za 1 ojro,albo za pół ceny.Bo w innym przypadku jest bardzo drogo.

Większa odległość + ubezpieczenie + karnet = kosmiczna cena :tongue:

No ewentualnie po sezonie,kiedy niższe ceny,całą paczką (oszczędność paliwa i ubezpieczenia),to jeszcze jakoś tam wychodzi. :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Prawdopodobnie (na 99%) będę jechał w sobotę (5.03) na Kubinską Hole.

Wyjazd 5.15 - powrót max. 17 w Gliwicach

Jeżeli ktoś chciałby się załapać na transport to zapraszam.

Gliwice 88 - A4(5.15) - A1 - Żory - Ustroń (Wiślanka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałbym ale nie masz CD :stupid:

pozdr.Torres

Mam CD, USB a nawet radio wiecznadziwica też mam! :biggrin:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od paru dni myślę o Kubinskiej (Holi-rzecz jasna;), bo ogladąm codiennie kamery, prognozy i u nas znowu po 2 dnich lekkich opadów - deszcz i coraz to większa odwilż - z każdym dniem coraz to gorzej wygląda a na Holi nawet 60 cm u góry i temperatura niższa. Ten weekend niestety będę musiał odpuścić, ale czekam na Twoją szczegółową relację. Juto może tylko trochę mocniej wiać - do 40 km/h, ale po południu ma się nawet rozpogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie strasz tym radiem...:biggrin: ...

W moim radiu grają same fajne kapele... Metallica, Iron Maiden, Nirvana...

...A na poważnie do 12 jutro pracuję :cool:: ...

o jak mi przykro :biggrin:

No to pojadę sam gwałcić tą górę. W sumie jeszcze tam nie jeździłem :rolleyes::

Tylko jak tu wstać o 5 :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kontuzja (z przed 12 dni) daje znać o sobie! :redface: włożyłem buty i ałłłaaa :eek:

a za tydzień Chopok :sorrow:

zastanawiam się czy Kubinska Hola jest warta aby nadwyrężać? chyba odpuszczę!

PS. ale szkoda grupona! ważny do niedzieli!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska! jak ktoś chcę skipass na Kubinską ważny do jutra to szybko... wyślę na e-maila i miłego szusowania. Kosz 0 zł.!

ps. ale browar jak się spotkamy! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:applause: za darmo na narty...nie! bo nie! :applause:

PS. ...ale ja tu głupoty wypisywałem!

Edytowane przez Gość
PS. korekta głupoty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo pierunie - chopie - jakby to było na przyszły weekend, to z miejsca biorę i do Ciebie kista!:smile:

No niestety-ja też chciałem dzisiaj (tzn.wczoraj:wink:), ale ten weekend kibluje w domu.

Mam nadzieję, że ktoś się w końcu załapał na taką promocyję! Szykuj nogi i na Chopka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...