Narty - skionline.pl
Jump to content

szakunec

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Excellent

About szakunec

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 01/31/1986

Personal Information

 • Imię
  Marek
 • Miejscowość
  Lędziny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, sprzedam narty ELAN SLX PRO PS + ELS 11 GW Power Shift 2020 165cm. Więcej informacji na OLX.
 2. Już nie. Kiedyś rzeczywiście był Pilsner z Tychów (but 0,5L).
 3. Jak dobrze pamiętam kiedyś był podwójny orczyk na Małe Skrzyczne i były do niego kolejki. Zastąpiono je talerzykiem. Trochę nie rozumiem logiki takiego postępowania. Jak ten talerzyk w końcu ruszy, to dopiero będę kolejki aby dostać się na MS.
 4. I polski sędzia, który Kamilowi zamiast 18,5 miał dać 19 punktów.
 5. Byłem dzisiaj i bardzo słabo to wygląda. Pani przy kasie ostrzegała o trudnych warunkach, ale to co zobaczyłem na górze trochę mnie przerosło. Nie spodziewałem, że śniegu jest tak mało. W wielu miejscach wystająca ziemia i kamienie.
 6. W poniedziałek tak zrobiłem. Rano COS po kilku godzinach SON. Ja zjechałem do Soliska i czekałem na przystanku na busa do centrum. Przystanek całkiem blisko, około 100m od kas przy golgocie. Według rozkładu jeżdżą co godzinę, ale raczej rozkładu się nie trzymają, bo przyjechał 20 minut szybciej. Za przejazd zapłaciłem 3zł.
 7. Jest parking, można zatrzymać się pod samą kolejką. Jechałem tym skrótem tydzień temu i bez problemu. .
 8. Na sprzedaż moje butki Salomona X PRO 110 w rozmiarze 29. Polecam, bo są w super stanie. Zdjęcia są na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6663755695 Wystawiłem od 1zł, bo nie za bardzo wiem za ile mogę je sprzedać, ale na potrzeby forum cena: 500zł. Gdyby ktoś miał jakieś propozycje, śmiało pisać
 9. Dla tego właśnie chce zakupić ten plecak. Tylko pojemność 12+3L wydawało mi się, że placek będzie mały. Na zdjęciach jednak prezentuje się bardzo fajnie.
 10. andy-w czy plecaki widoczne na zdjęciach to Deuter Race Exp Air?
 11. Szkoda, że nockę tak późno kończę, bo z chęcią zabrałbym się z Tobą. Koniecznie daj znać jak warunki.
 12. Od godziny 8:00 do 10:00 Wisła Skolnity. Ratrakowy chyba sobie dzisiaj zaspał. Narciarzy puścili, a on dalej na stoku. Pierwsze 3 zjazdy trzeba było na niego uważać. Pewnie w nocy śnieżyli do końca i nie miał za dużo czasu na przygotowanie stoku, co było niestety widać. Na niebieskiej w 2 miejscach, a na czerwonej w 3 pojawiły się kamyczki. W wielu miejscach grudy lodowe wielkości pięści. Ludzi mało, może z 20 osób, po godzinie 10:00 przyjechała jakaś większa grupa dzieciaków. A czerwona trasa na własną odpowiedzialność.
 13. Program w wersji trial. Jakie ma ograniczenia?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...