Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Harenda


Dab1

Rekomendowane odpowiedzi

W oficjalnych papierach o Bode nic nie ma. Ale oby i on też przyjechał. A jeśli go nie będzie, to też będzie na kogo popatrzeć.

No Dziś klientka mówiła że jedzie z całą rodziną na Harendę ze względu na to że będzie Bode z tego co ją znam to cała rodzina udziela się mocno w narciarstwie zawdoniczym często wyjeżdżają za granice na Puchary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie gdzieś transmisja ?

Powtórzę się za innym forum :) Ma być relacja - pewnie w TVN:

"Również w poniedziałek, wtorek i środę na Harendzie pojawi się ekipa TVN produkująca materiał do programu Skok na Stok. Zapraszamy miłośników białego szaleństwa do pokazania swoich umiejętności na Harendzie - i tych narciarsko-snowboardowych ale i też tych aktorskich!"

http://www.harendazakopane.pl/?strona,doc,pol,glowna,1330,0,509,1,0,ant.html

Świeże info prosto ze stoku (od znajomego) jest takie, że Felix Neureuther, Manuel Osborne-Paradis, Michael Janyk przyjechali, jutro być może będzie Miller ...być może :)

update: jest info kto przyjechał

"Kanadyjczycy Julien Cousineau, Michael Janyk, Manuel Osborne-Paradis, Brad Spence oraz Niemiec Felix Neureuther przyjechali do Zakopanego aby propagować narciarstwo alpejskie.

Zjazdem trasą slalomu giganta ustawionego na stoku Harendy otworzyli w poniedziałek pierwszy dzień zawodów Pucharu Polski juniorów B i C. Pomysłodawcą spotkania ponad dwustu uczestników zawodów z wybitnymi alpejczykami byli członkowie Stowarzyszenia Narciarstwa Alpejskiego SKI-TEAM.

"W ramach propagowania i rozwijania tej dyscypliny sportu w Polsce, ale głównie ze względu na młodych uczestników tych zawodów Stowarzyszenie SKI-Team postanowiło zaprosić kilku wybitnych zawodników z czołówki Pucharu Świata. Myślę, że dla tych najmłodszych obecność tak wielkich narciarzy to największa nagroda za ich pracę" - powiedział PAP Andrzej Bielawa pracujący w stowarzyszeniu były trener olimpijczyka z Nagano i Salt Lake City Andrzeja Bachledy-Curusia."

Więcej... http://wyborcza.pl/1,91446,8845299,Czolowi_alpejczycy_na_zakopianskiej_Harendzie.html#ixzz18exvN9Ff

Edytowane przez gajowy01
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi mówił, że było przesympatycznie. Zawodnicy uśmiechnięci, przyjaźni dla wszystkich chcących zrobić fotki. Wzorową organizacja dwóch wyścigów, harmonogram czasowy zawodów dotrzymany. Nasza kraina się zmienia :)

Jutro dzień z Bode. Trza ciąć.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi mówił, że było przesympatycznie. Zawodnicy uśmiechnięci, przyjaźni dla wszystkich chcących zrobić foki. Wzorową organizacja dwóch wyścigów, harmonogram czasowy zawodów dotrzymany. Nasza kraina się zmienia :)

Jutro dzień z Bode. Trza ciąć.

To przekaż mu pozdro od forumowiczów skionline.

powiedz niech się zaloguje bo tu można wiele się nauczyć ;):P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Harendzie. Było to dla ludzi kochających narciarstwo święto. Zawodnicy z PS wyluzowani, uśmiechnięci, wśród młodych startujących w zawodach. Rozmawiałem chwilę z Felixem i wyraźnie zadowolony z pobytu w Zakopanem. Podobało mu się. Obejrzeć ich później na trasie slalomu, to była duża przyjemność. Parę fotek w galerii. Nagrałem też krótki film z przejazdu Manu OP.

Jedyny zgrzyt, kiedy jakiś burak od organizatora zabronił robienia zdjęć w knajpie. No, ale poza tym fajnie.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...