Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Korbielów o co chodzi?


Bigbobo

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie będę wspominał b. dobrze, ale niestety tylko i wyłącznie ze względu na fakt że byłem tam między innymi z dziewczyną:)):))

i to jest najlepsze rozwiązanie na ten kolejny "turbolot":).

też wspominam dobrze to miejsce bo byłem, tam kiedyś przelotem z moją ówczesną dziewczyną całą jedną noc, tak aby akurat ubranie i zawartość plecaków zdążyła wyschnąć.

całe szczęście, że było późne lato/wczesna jesień więc nie mieli wtedy problemów z ratrakowaniem :P:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANE ZE STRONKI http://halamiziowa.pl/index.php

Apartament2 os. -290 zł/pokój

Apartament4 os. -360 zł/pokój

Pokój1 os. (bez łazienki)- 65 zł/dobę

Pokój1 os. (z łazienką)- 75 zł/dobę

Pokój2 os.(bez łazienki)- 110 zł/dobę

Pokój2 os.(z łazienką w boksie)- 120 zł/dobę

Pokój2 os.(z łazienką)- 130 zł/dobę

Pokój3 os.(z łazienką)- 165 zł/dobę

Pokój4 os. (z łazienką)- 200 zł/dobę

Pokój5 os. (bez łazienki)- 200 zł/dobę

Pokójzbiorowy - 35zł/osobę

Podłoga tylko w momencie wyczerpania miejsc 15 zł/osoba (możliwość korzystania znatrysku i WC)

Dziecido lat 3 śpiące z rodzicem – bezpłatnie

Dzieciod 3 do 7lat – 15% taniej

Zwierzęta 5 zł/doba (wymagamy koca, ręcznika, książeczki szczepień, kagańca w wypadku psów)

gastronomia obok budynku zwanego schroniskiem znajduja się:

Jeden szałas grilowy ;) (kiełbasa, kiszka, oscypki - z grila 8 zł ( do tego chlebek, musztarda, ketchub gratis)

gorące napoje (kawa, herbata z prądem, bez prądu;) grzane lub zimne piwko)

czekolada, ceny około 5-7 zł

Drugi szałas grilowy - część starego schroniska - tam tez można zjeść, menu znacznie bogatsze - bo kwasnica z wkładka, generalnie jakis zupy(ok 10 zł) + kiełbasa, kaszanka, oscypek, gulasz... - jakies hamburgery 6zł .

posiłki sa w granicach do dyszki. Więc jakby co w razie co mozna z tych dwóch szłasów skorzytać

zupki + wkładka (tylko w kwasnicy ) około 10 zł

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pokój 3os. z łazienką - 165 zł" :eek: x 7 nocy = 1155 zł, to ja wolę do Saalbach za taką samą cenę :) (w marcu).

Dolicz sobie do tego jeszcze parking wg ponizszego cennika:

Parking pod pod Pensjonatem Izabela (ul. Sitki 4)

1 dzień 6 zł

1 doba 12 zł

Powyżej 5 dób 10 zł

Oczywiscie bez oplaty klimatycznej tez sie nie obejdzie:

Oprócz opłaty za nocleg należy także uiścić taksęklimatyczną w wysokości 1, 34 zł za każdy dzień pobytu (na podstawie uchwały nrIII/10/06 Rady Gminy Jeleśnia z dnia 12.12. 2006 r.)

No i transport do "schroniska"

skuter - (2os + bagaże) 100zł + VAT

ratrak - 50zł/os + VAT (minimum 4os) powyżej 10os koszt 40zł/os +VAT

Ktos wie czy mozna tam karta kredytowa placic czy trzeba z workiem zlotowek przyjezdzac?

Oni naprawde maja na to chetnych, czy to puste stoji przez wiekszosc czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANE ZE STRONKI http://halamiziowa.pl/index.php

Apartament2 os. -290 zł/pokój

Apartament4 os. -360 zł/pokój

Pokój1 os. (bez łazienki)- 65 zł/dobę

Pokój1 os. (z łazienką)- 75 zł/dobę

Pokój2 os.(bez łazienki)- 110 zł/dobę

Pokój2 os.(z łazienką w boksie)- 120 zł/dobę

Pokój2 os.(z łazienką)- 130 zł/dobę

Pokój3 os.(z łazienką)- 165 zł/dobę

Pokój4 os. (z łazienką)- 200 zł/dobę

Pokój5 os. (bez łazienki)- 200 zł/dobę

Pokójzbiorowy - 35zł/osobę

P

:eek:

No i transport do "schroniska"

skuter - (2os + bagaże) 100zł + VAT

ratrak - 50zł/os + VAT (minimum 4os) powyżej 10os koszt 40zł/os +VAT

Ktos wie czy mozna tam karta kredytowa placic czy trzeba z workiem zlotowek przyjezdzac?

Oni naprawde maja na to chetnych, czy to puste stoji przez wiekszosc czasu?

:eek::eek::eek:

Niesamowite ile ludzie są gotowi zapłacić za "luksus" na Pilsku!

Jack,odpowiem na twoje pytanie:TAK! :eek:

Kiedy nie chodziło krzesełko(bo było zj...),znalazła się para,która zabuliła za quada 50 zł/os.!!!

Stówa plus VAT... chyba najlepsze biznesy robi się na "jeleniach"... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my musieliśmy wynająć ratrak bo wejście z bagażem i sprzętem inaczej było nie mozliwe:) No ceny faktycznie jak w jakimś fest fajnym hoteliku, a standard jednak nie do końca hotelikowy:D prysznic legendarny:)) pęknięta bateria i 3/4 wody uciekało przez uchwyt, mieszkaliśmy z chlopakami w 5os pokoju z łazienką zbiorową i nieco dawało smrodkiem z kibelka:)) Powalił mnie również na kolana fakt że przez cały czas jak tam byliśmy w pompce przy umywalce nie było mydła, papier toaletowy przyszedł drugiego dnia, w jednej toalecie i przedsionku do naszego pokoju były wykręcone żarówki:) Nie wiem jak z cenami... prowiant wziąłem swój i własciwie nic nie kupiłem jedynie pierogi chyba za 12zł 10szt i szarlotkę za 7zł. Ceny jak w normalnej restauracji, nie korzystałem z grilla ani z ogniska, bo mam w Milówce więc dla mnie to żadna specjalna frajda:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...prysznic legendarny:)) pęknięta bateria i 3/4 wody uciekało przez uchwyt, mieszkaliśmy z chlopakami w 5os pokoju z łazienką zbiorową i nieco dawało smrodkiem z kibelka:)) ...w pompce przy umywalce nie było mydła, papier toaletowy przyszedł drugiego dnia, w jednej toalecie i przedsionku do naszego pokoju były wykręcone żarówki:)...

:D Strasznie fajne rzeczy piszesz:D, podoba się mnie to:rolleyes:

Napisz coś jeszcze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my musieliśmy wynająć ratrak bo wejście z bagażem i sprzętem inaczej było nie mozliwe:) No ceny faktycznie jak w jakimś fest fajnym hoteliku, a standard jednak nie do końca hotelikowy:D prysznic legendarny:)) pęknięta bateria i 3/4 wody uciekało przez uchwyt, mieszkaliśmy z chlopakami w 5os pokoju z łazienką zbiorową i nieco dawało smrodkiem z kibelka:)) Powalił mnie również na kolana fakt że przez cały czas jak tam byliśmy w pompce przy umywalce nie było mydła, papier toaletowy przyszedł drugiego dnia, w jednej toalecie i przedsionku do naszego pokoju były wykręcone żarówki:) Nie wiem jak z cenami... prowiant wziąłem swój i własciwie nic nie kupiłem jedynie pierogi chyba za 12zł 10szt i szarlotkę za 7zł. Ceny jak w normalnej restauracji, nie korzystałem z grilla ani z ogniska, bo mam w Milówce więc dla mnie to żadna specjalna frajda:D

Niedawno(tj. 2 lata temu :D ) z przyjacielem planowaliśmy taki kilkudniowy wypad na Pilsko i nartowanie... już wiem,że jak coś,to trza jechać 600 km. dalej. :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tu:

Generalnie będę wspominał b. dobrze, ale niestety tylko i wyłącznie ze względu na fakt że byłem tam między innymi z dziewczyną:)):))

kryje sie sekretet dlaczego bigbobo po tym wyjezdzie nadal uzywa cenzuralnych slow opisujac to "schronisko":)

Strach sie bac jakby ten ops wygladal jakby jej tam nie bylo:)

Masz jakies zdjecie tej slynnej juz dziewczyny?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolicz sobie do tego jeszcze parking wg ponizszego cennika:

Parking pod pod Pensjonatem Izabela (ul. Sitki 4)

1 dzień 6 zł

1 doba 12 zł

Powyżej 5 dób 10 zł

Oczywiscie bez oplaty klimatycznej tez sie nie obejdzie:

Oprócz opłaty za nocleg należy także uiścić taksęklimatyczną w wysokości 1, 34 zł za każdy dzień pobytu (na podstawie uchwały nrIII/10/06 Rady Gminy Jeleśnia z dnia 12.12. 2006 r.)

No i transport do "schroniska"

skuter - (2os + bagaże) 100zł + VAT

ratrak - 50zł/os + VAT (minimum 4os) powyżej 10os koszt 40zł/os +VAT

Ktos wie czy mozna tam karta kredytowa placic czy trzeba z workiem zlotowek przyjezdzac?

Oni naprawde maja na to chetnych, czy to puste stoji przez wiekszosc czasu?

z tym transportem to lekka przesada...jak ktos potrafi rozmawiac wyjedzie nawet za zgrzewkę lub wisniówke;) ...góra trzy dychy jesli idzie o scisłość ...trzeba sie targowac, moze to nie targ ale zasady te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym transportem to lekka przesada...jak ktos potrafi rozmawiac wyjedzie nawet za zgrzewkę lub wisniówke;) ...góra trzy dychy jesli idzie o scisłość ...trzeba sie targowac, moze to nie targ ale zasady te same

Blondynki zapewne i za piekny usmiech wyjada i jeszcze wisniowka zostana poczestowane:rolleyes:

A czy do zgrzewki czy wisniowki VAT tez trzeba doliczyc?

Ewa i co to za problem dla wlascicieli wywiesc wieksza grupe, czy nawet rodzine, gdy sa na dluzej, na gore?

Kilka razy zdarzylo sie mi bywac w Alpach w hotelu gdy wypadaly moje, czy mojej zony urodziny. Jakims cudem zawsze pojawial sie do kolacji tort, szampan czy wino gratis od wlascieli. Nawet sie im chcialo kartke kupic i wypisac.

Jak bylo z dojazem na Miziowa gdy byli panstwo Adamczykowie nie musze Ci pisac:) Tez sie dalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynki zapewne i za piekny usmiech wyjada i jeszcze wisniowka zostana poczestowane:rolleyes:

A czy do zgrzewki czy wisniowki VAT tez trzeba doliczyc?

Prosze nie takim tonem, ja nie jestem blondynka tylko szatynką - nie szczerze zebów do każdgo, wyjechałam dwa razy na noc pod namiot, jakos dało się spokojnie z ludzmi pogadac i tyle.

Ewa i co to za problem dla wlascicieli wywiesc wieksza grupe, czy nawet rodzine, gdy sa na dluzej, na gore?

Kilka razy zdarzylo sie mi bywac w Alpach w hotelu gdy wypadaly moje, czy mojej zony urodziny. Jakims cudem zawsze pojawial sie do kolacji tort, szampan czy wino gratis od wlascieli. Nawet sie im chcialo kartke kupic i wypisac.

Jak bylo z dojazem na Miziowa gdy byli panstwo Adamczykowie nie musze Ci pisac:) Tez sie dalo:)

ŚP Lucek nie miał problemów, wyjezdzał po kilka razy, by wszytkich dostarczyć....:(

i znowu Alpy...OK, MASZ RACJĘ ZGADZAM SIE Z TOBĄ ----------ALE HALO TUTAJ BESKIDY;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba,że miałby wystarczającą ilość browarów... :P i odpowiednie towarzystwo. ;):D

Nieeeee.... Nie ma takiej liczby browarow zeby sie dalo to miejsce polubic;)

Oczywiscie o "schronisku" pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu Alpy...OK, MASZ RACJĘ ZGADZAM SIE Z TOBĄ ----------ALE HALO TUTAJ BESKIDY;)

Widać właśnie:rolleyes:

Dzisiaj ponoć ruszyły wszystkie wyciągi na Pilsku.

W każdym Alpejskim ośrodku na tą okoliczność na stronie ośrodka były by zamieszczone fotki z stoków jak wyglądają, jak są przygotowane, jak ratraki je na chwilę przed otwarciem dopieszczają. Ot taka zupełnie nic nie kosztująca promocja.

No ale tego się w Beskidach nie robi:confused:

Chyba po to żeby się nikomu nie pomyliło jaki to ośrodek - beskidzki czy alpejski:rolleyes:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...