Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Apartament w okolicach Kronplatz


Chris_M

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym jechać na Kronplatz w terminie 5-12 luty i szukam taniego apartamentu dla 5-osobowej, 3-pokoleniowej rodziny gdzieś w okolicy.

Wiem, że Włochy są drogie, ale mój Brat był w grudniu na Kronplatzu i spotkał tam jakichś ludzi z Warszawy, którzy dojeżdżali ok. 10 km, ale płacili po 12,5 EUR/os, czyli jak widać, tam też da się coś znaleźć w sensownej cenie.

Czy możecie coś doradzić, poratować jakimiś wypróbowanymi namiarami, linkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Włochy są zdecydowanie droższe od Austrii. Czułem to intuicyjnie, ale dopiero teraz znalazłem obiektywne i nie budzące wątpliwości porównanie cen z obu krajach:

http://www.tiscover.com/at/guide/5,en,SCH1/objectId,RGN7at,season,at2,selectedEntry,home/home.html

http://www.tiscover.com/it/guide/5,en,SCH1/objectId,RGN8it,season,at2,selectedEntry,home/home.html

Oto zestawienie najniższych cen w EUR odpowiednio dla Austrii oraz Włoch:

-------------------------------------------------

Hotels: 20 / 25

Apartments: 10 / 17

Bed and Breakfast: 15 / 23

Farms: 14 / 25

Private accommodation: 12,50 / 25

Themed holidays: 9,57 / 30,80

Coś czuję, że znowu wyląduję w Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno...Sprawdz dostępność w tym terminie w :

http://www.pichlerhof-kiens.it/

ok 10 km od kolejki

Podobnie jak Chris przymierzałem się trochę do Kronplatz ale nie znalazłem nic sensownego cenowo (ale szukałem dla znacznie większej grupy) a podany przez Ciebie namiar na apartament jest naprawdę fajny.

Zastanawia mnie tylko odległość od wyciągów - mnie wychodzi z mapy że to jest minimum ok 20 km od Valdaora/Olang. Chyba że pisząc 10 km od kolejki masz na myśli inne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając tam startujesz z kolejek znajdujących sie koło Brunico a nie aż w Olang - to dużo bliżej, z tego miejsca na szczyt w 15 minut wjeżdżaja bezpośrednio dwie szybkie gondole. Można też stamtąd udać się do miejscowości Rio de Pusteria skąd jedzie kolejka do Maranzy (tam można też autem podjechać) skąd dalej gondolą na Gitscheberg - dosyć fajny i nietłoczny ośrodek w rejonie Isarco, stosunkowo szybko można też dotrzeć na Plose czy do Alta Badia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
10 godzin temu, Jeeb napisał:

Czy to już nie aktualne ?

Zamknęli ośrodek ?

Wyburzyli apartamenty ?

Byłeś kiedykolwiek na Kronplatzu ?

Może nie wyburzyli, ale odpisywanie komuś na posta sprzed 5 lat jest trochę dziwne, nie sądzisz ?

Jeśli ktoś będzie jechał w te rejony to odświeży wątek lub napisze nowy.

Ps. Nieaktualne piszę się razem. Jako nowy użytkownik forum powinieneś szczególnie zwracać uwagę na poprawność językową.

Edytowane przez FerraEnzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, FerraEnzo napisał:

Może nie wyburzyli, ale odpisywanie komuś na posta sprzed 5 lat jest trochę dziwne, nie sądzisz ?

Nie sądzę, jestem zainteresowany noclegami w tym rejonie.

21 minut temu, FerraEnzo napisał:

Ps. Nieaktualne piszę się razem. Jako nowy użytkownik forum powinieneś szczególnie zwracać uwagę na poprawność językową.

Przepraszam, w przyszłości będę się starał szczególnie zwracać uwagę na poprawność językową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...