Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Voelkl narty 2011/2012


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

mam wielką słabość do Voelkla, ale z całym szacunkiem - co roku schodzi niżej jeśli chodzi o szatę graficzną. Niedługo jedyną nartą, na której będzie można zawiesić oko pozostanie Grizzly.

Ja rozumiem, że nie ocenia się narty po opakowaniu, ale mimo wszystko... baba ze mnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie też, czy ze względu na oszczędności nie schodzą z jakością (niektórych) modeli.

Dwa wyznaczniki:

1. Szukając Tierry znalazłam info 08/09 i zdaje się 09/10 jeszcze była wzmacniana Titanalem

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2450&id_modelu=3245

kolejne sezony już "Powered by Steel"

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3245&id_modelu=4648

zakładam, że "Powered by Titanium" jest lepsze, bo tak właśnie są wzmacniane "lepsze nartki" (RaceTiger, Grizzly).

2. W jednym ze sklepów (raczej nie markecie, który ma pozakatalogowe narty) oglądałam tegoroczą Tierrę. Zarówno folia, jak wiązania mocno zeszły z jakością... :(

Wiązania mocno splasticzały, a folia jest delikatniejsza..

czy ktoś jeszcze poczynił podobne obserwacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielką słabość do Voelkla, ale z całym szacunkiem - co roku schodzi niżej jeśli chodzi o szatę graficzną. Niedługo jedyną nartą, na której będzie można zawiesić oko pozostanie Grizzly.

Wygląd wyglądem,ale jak ta narta jeździ...:):):)

Swoją drogą dzięki Janie Kowalu za polecenie tej narty - jest genialna na każde warunki -moje RC4 poszły do lamusa

Edytowane przez JurekByd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem,ale jak ta narta jeździ...:):):)

Swoją drogą dzięki Janie Kowalu za polecenie tej narty - jest genialna na każde warunki -moje RC4 poszły do lamusa

Też mnie kusi taka narta. Zastanawiam się tylko jak ona sie zachowuje na twardym stoku np w porównaniu do racetigerów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obserwacja jest taka, że tego typu narty na twardym trzymają nieco gorzej niż narty race i wtedy trudniej nimi kręcić, jednak jadąc techniką powiedzmy "mniej carwingową" można na nich jeździć zdecydowanie bardzo szybko i są wtedy bardzo stabilne i zadziwiająco pewne. Druga ewentualnośc to ciągnięcie długim skrętem z dużą prędkością - wtedy też dosyć dobrze trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W wielu postach pojawiają się bardzo pozytywne opinie o nartach Voelkl. A to komuś Grizzly odmieniły narciarstwo, a to Mantra się bardzo dobrze spisywała. Mnie się wyjątkowo sprawdziły Katana. Zamierzam w przyszłym sezonie poświęcić dużo uwagi firmie Voelkl. Może jakieś testy się odbędą. Czyżby powrót w moim przypadku do tej firmy...zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...