Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Radstadt 12-19.02.2011


marczello

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
pomału można zacząć myśleć o pakowaniu, ale niestety prognozy zachęcające nie są. 10-13 st na dole, na górze również plusowo. Ogólnie kiepsko...

Bo się nie słucha co mówię:rolleyes:

Ile razy mam powtarzać że w marcu to się wsiada w auto i jedzie, a nie 2 miechy albo wcześniej rezerwuje, no ale jak się chce mieć poukładane....:rolleyes:

ja tam wolę mieć "nie poukładane" i w takim wypadku spieprzał bym wysoko np Obertauern, np. Turracherhohe, zerknąłem teraz na pogodę dla tych ośrodków i też ma być w plusie ale 2-4 a nie 13, ma prószyć śnieg, a nie padać deszcz, ot takie małe różnice:cool:

Jak w Amade jest z ekspozycją stoków? Gdzie najlepiej przy takiej pogodzie jeździć?

Przy takiej pogodzie nie będzie znaczących różnic, gdzie byś nie pojechała:rolleyes:, no może w Zauchensee, bo tam trasy nie schodzą tak nisko i Reiteralm ma specyficzny mikroklimat, jest tam zazwyczaj nieco chłodniej.

Najgorsze że w prognozach widać deszcz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę w sobotę rano, niestety innej opcji nie miałem - albo jechać w marcu, albo nie jechać, z dwojga złego wybrałem jechać. Mam nadzieje że nie będzie tak źle, ale już się zaczynam wkurrrzać na tych co przez nich tak późno jadę.. a rok temu będąc w Marillevie w marcu mówiłem "nigdy więcej w marcu", to masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się nie słucha co mówię:rolleyes:

Ile razy mam powtarzać że w marcu to się wsiada w auto i jedzie, a nie 2 miechy albo wcześniej rezerwuje, no ale jak się chce mieć poukładane....:rolleyes:

ja tam wolę mieć "nie poukładane" i w takim wypadku spieprzał bym wysoko np Obertauern, np. Turracherhohe, zerknąłem teraz na pogodę dla tych ośrodków i też ma być w plusie ale 2-4 a nie 13, ma prószyć śnieg, a nie padać deszcz, ot takie małe różnice:cool:

Przy takiej pogodzie nie będzie znaczących różnic, gdzie byś nie pojechała:rolleyes:, no może w Zauchensee, bo tam trasy nie schodzą tak nisko i Reiteralm ma specyficzny mikroklimat, jest tam zazwyczaj nieco chłodniej.

Najgorsze że w prognozach widać deszcz.

Oj tam mały deszczyk 2 dni. Nie dramatyzujmy. Cały czas łudzę się, że jakieś mroźne powietrze znad Skandynawii nagle zmieni kierunek i będzie płynąć na południe :D

Jak będzie trzeba to będziemy uciekać do Zauchensee.

A ja bez planowania nie umiem i może kiedyś się nauczę, ale póki co na pewno nie :D

Ja jadę w sobotę rano, niestety innej opcji nie miałem - albo jechać w marcu, albo nie jechać, z dwojga złego wybrałem jechać.

A gdzie sie konkretnie wybierasz, jeśli można spytać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bez planowania nie umiem i może kiedyś się nauczę, ale póki co na pewno nie :D

Też nie potrafiłem bez planowania, aż się ożeniłem:p.

Swoją drogą, lepsze niż planowanie jest szybkie reagowanie na zmieniające się warunki, bo i w planowaniu można się omsknąć.

I tak dla przykładu w grudniu, a dokładnie 2-go "zaplanowaliśmy" wyjazd na 9-go tego samego miesiąca na tydzień do Turracher Hoehe razem z naszym 7 miesięcznym synkiem. Do czwartku wszystko podopinaliśmy na ostatni guzik oprócz jednego szczegółu, który objawił się w wieczór przed wyjazdem - paszport małego, a właściwie jego brak :D.

ps. wyjazd był bardzo udany dla całej naszej trójki.

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dla przykładu w grudniu, a dokładnie 2-go "zaplanowaliśmy" wyjazd na 9-go tego samego miesiąca na tydzień do Turracher Hoehe razem z naszym 7 miesięcznym synkiem. Do czwartku wszystko podopinaliśmy na ostatni guzik oprócz jednego szczegółu, który objawił się w wieczór przed wyjazdem - paszport małego, a właściwie jego brak :D.

:DNie pisz tu takich rzeczy, bo zaraz jacyś "prawi" spuszczą Ci łomot:D, dodam tylko że ja do nich nie należę:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby za co :eek::rolleyes:?

O chłopie...:rolleyes:

Wywiozłeś dziecko za granicę nie legalnie, pewnie jeszcze po drodze przekraczałeś prędkość i takie tam jeszcze jakieś inne....:rolleyes:

A i takich co by Ci kółka na czole malowali że 7 miesięczne dziecko w taką podróż zabrałeś nie brakuje, nie na naszym forum, ale nie brakuje - wiem z własnego doświadczenia:cool:

-------------------------

Lepiej powiedz jak małemu szła jazda na nartach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt za niepoprawność wieku dziecka mógłbym zerwać no i może za prędkość, ale tu już ktoś naprawdę musiałby być wyrywny:cool:.

Ale za nielegalny wywóz dziecka za granicę - skąd Ci to SB przyszło do głowy :eek:?

W Krakowie, w Urzędzie Wojewódzkim, normalnie na paszport czeka się około 1 miesiąca. Ale jeżeli napisze się pisemko, które określi jak bardzo kosztowny jest taki opłacony już wyjazd w Alpy oraz jakie straty finansowe i moralne z tytułu jego nie odbycia się grożą, a także podkreśli się dobitnie, że jest się zapominalskim i pod tym się podpisze, to taki paszport dla dziecka można otrzymać w 2,5-3 godzin:).

I co najlepsze Panie Urzędniczki nie przyjmują żadnych dowodów wdzięczności oprócz zwykłego "Dziękuję" po, w skutek czego po całej tej akcji przytyłem, bo trzeba było gdzieś upchnąć zakupione łakocie:D.

Przy okazji za okazaną pomoc "Serdeczne Dziękuję" kieruję w stronę krakowskich Urzędników:).

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za nielegalny wywóz dziecka za granicę - skąd Ci to SB przyszło do głowy :eek:?

A no stąd:

Do czwartku wszystko podopinaliśmy na ostatni guzik oprócz jednego szczegółu, który objawił się w wieczór przed wyjazdem - paszport małego, a właściwie jego brak :D.

Twój wcześniejszy komunikat był na tryle lakoniczny i można z niego wnioskować że po prostu pojechaliście bez tego paszportu dla małego:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

SB od niedzieli będę stacjonował w Radstadt -czy poza Obertauern przy obecnych warunkach warto się jeszcze w tej okolicy gdzieś wybrać ?

Nie muszę jeżdzić cały dzień byle by do godz 12 trzymało a zależy mi na ośrodku poza lodowcowym ze względu na infrastrukurę.Będę wdzięczny za info od znawcy tej okolicy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie gdzie by tu można ale nie na lodowiec chodzi o termin 4-8 .04 nqa nartach .Patrząc na prognozy wychodzi ,że tylko lodowce ale...?????

Wczoraj wróciłem z Zell am See, teraz rozmawiałem z Hucem który jest w Turracher Hohe. Moja rada brzmi uciekaj na lodowce!

Dlaczego uważasz że na lodowcu infrastruktura jest gorsza niż w ośrodkach poza lodowcowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...