Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Gerhardowi Brügglerowi(organizator WST) powiedziała że mnie nie zapomni do końca życia:rolleyes:.

Na drugi dziań przywitała mnie na krześle słodkim HI:).

TY to wiesz jak się ustawić w życiu. Nie dosyć, że pojechał testować te wszystkie cudeńka, to jeszcze przykleił się do pięknej kobiety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki z kategorii Open Space WST

Narty w kategorii Open Space nie były zaklejone, więc nie będzie naruszeniem warunków, jeśli podyskutujemy sobie o tych nartach.

Kategoria Open Space grupuje narty, które nie mieszczą się w innych. Są to nowe trendy producentów, jeśli chodzi o szerokość, kształt nart, czy system wiązań.

Szczególnie w tej kategorii zaabsorbowały mnie narty Volkl Katana oraz Salomon o bardzo nietypowych kształtach i pięknym turkusowym kolorze. Niestety nie pamiętam nazwy tego modelu, ale robił on prawdziwą furorę na testach. Wszyscy chcieli na nich jeździć, a na wyciągu, kiedy miałem je na nogach, wręcz pożerano je wzrokiem :) Spotkaliśmy je później w sklepie InterSport i kosztowały 600 Euro, co w porównaniu do innych topowych modeli po sezonie, było ceną bardzo wysoką. Wróżę tym nartom dużą przyszłość na rynku wśród odważnej, młodej free klienteli. Ale paru "starców" też się na nie załapie :)

Jeśli chodzi o Volkl Katana, to uderzająco stabilne narty podczas jazdy. Pierwszy raz doznałem takiej stabilności na mocno zmęczonym stoku. Ich szerokość po butem 111mm i długość chyba około 190 dawały również doskonale radę na obszarach o dobrych warunkach. Byłem pod dużym wrażeniem tych nart. Miałem okazję jechać na nich dwa razy (były pierwsze w kolejce do testów) i tak jak przy pierwszym przejeździe pozostawiłem sobie malutką rezerwę w ocenie, tak przy ostatnim już byłem pewny, że to świetne narty.

Salomony to model BBR - poszukałem w necie i znalazłem fotki

Edytowane przez Bończa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa, a czy jest szansa, żebyś Ty, albo SB przesłali na priva Wasze typy jeśli chodzi o testowane allroundy i race (przy założeniu, że po testach mieliście już wiedzę na czym jeżdzliliście:))? Czy też nie możecie ropowszechniać Waszych opinii?

Niestety nie mogą. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa, a czy jest szansa, żebyś Ty, albo SB przesłali na priva Wasze typy jeśli chodzi o testowane allroundy i race (przy założeniu, że po testach mieliście już wiedzę na czym jeżdzliliście:))? Czy też nie możecie ropowszechniać Waszych opinii?

Nawet jak byś mnie spił, albo przypalał to nie powiem:D

Na otarcie łez kilka fotek z ekspozycji do oceny w kategorii Snow Style:

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=5465&c=29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak byś mnie spił, albo przypalał to nie powiem:D

Na otarcie łez kilka fotek z ekspozycji do oceny w kategorii Snow Style:

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=5465&c=29

Jak już, to wolałbym spróbować z tym spiciem:)

A kiedy będą opublikowane wyniki testu?

Edytowane przez Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SB

Testowaliście grupę race, czyli sklepówki.

Jeździsz na nardzie serwisowej SL.

Ogólnie możesz coś-kolwiek powiedzieć o porównaniu grupy sklepowej do Twojej komórki ??

Oczywiście że mogę.

Były narty na których jeździło mi się lepiej do mojej Sl, a były i takie na których jeździło się gorzej, była narta która lepiej wchodziła w skręt, ale za to gorzej krawędź trzymała.

Były narty z wiązaniami takimi jakie mam przy moich SL czyli Marker Comp, ja mam akurat Marker Performnce 12 TC EPS, ale to to samo tylko w innym kolorze i choćby mi zawiązano oczy, to wpinając się w to wiązanie i wypinając poznam je, i nie ma ono sobie równych...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mogę.

Były narty na których jeździło mi się lepiej do mojej Sl, a były i takie na których jeździło się gorzej, była narta która lepiej wchodziła w skręt, ale za to gorzej krawędź trzymała.

Sprawa materiału czy przygotowania - jak uważasz ?

Jakie było podłoże przy testach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa materiału czy przygotowania - jak uważasz ?

All: różnice konstrukcyjne, taliowanie, długość nart, a i przygotowanie również, bo jeden z modeli stwarzał mi dość duże trudności w równoległym prowadzeniu, przy małej prędkości było ok, a przy większej rozrzucało mi narty i musiałem się ratować:eek:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno takie spostrzeżenie(może JC poszedł spać i mu to umknie;))

Muszę przyznać że ekipa Skionline(czyli Jacek i Agnieszka) są traktowani przez Organizatora "inaczej" niż pozostałe ekipy, da się odczuć że są w gronie tych najbardziej docenianych i pożądanych biorących udział w teście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze testy mozna podsumowac tak:

Zajecia przed poludniem:

Zajecia po poludniu:

196357_10150135206861723_214588016722_7063037_4860954_n.jpg

Rozumie ze pierwsza fotka przedstawia bliskie kontakty SB. Czy ta druga fotka to tez bliskie kontakty?

Blondi z fotki zarezerwował sobie Bończa;), a ta czarna była nie w moim typie i do tego koszmarnie pomalowana:eek:.

Jarku,

Przeglądnij dokładnie wątek, a przekonasz się po zamieszczonych zdjęciach że jazda na nartach była jednak motywem przewodnim całej imprezy:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dowód, którego nie zawaham się użyć, że ganiałeś po stoku także za Elizabeth Goergl :D

no dawanie odnośnika do Wikipedii dotyczącego Lizi to już mocny żart :D:D:D

A co z fotkami z zawodnikami, mam przypomnieć listę obecności?:)

Cieszę się, że sobie użyliście na różnych płaszczyznach życia;)

Pierwszego dnia testowaliście narty jakos do godz. 13. Pojeździliście sobie jeszcze potem trochę po ośrodki? Jak stoki i śnieg tam wyglądają o tej porze roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volkl Katana zaczynają mnie jeszcze bardziej intrygować. Właśnie Julia Mancuso zamieściła link do aukcji na rzecz fundacji High Fives, która zbiera fundusze na pomoc sportowcom, którzy z powodu kontuzji w sportach zimowych mają problemy i usiłują wrócić do sportu.

Ten szczytny cel połączył Volkl'a oraz legendarną fabrykę gitar Gibson. Przedmiotem tej aukcji jest model gitary LesPaul (wiedzą ci, co wiedzą, kto to :) )

Aukcja gitary LesPaul&VolklKatana

Tak więc, jak stwierdzono: Skiing and music go hand and hand, co mi bardzo odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...